Noc Fanów Metallica 2018 Poznań
Paradoks
Zadra

Noc Fanów Metallica 2018 Poznań

Tak, tak to już pewne Alcoholica zawita 6 stycznia do klubu Blue Note Poznań i rozpocznie metalowy Nowy 2018 Rok od godz. 19:30. Wszyscy będziemy już wypoczęci po nocy sylwestrowej, wiec reszte sił starczy na totalny odjazd przy utworach Metallica jak i nowych utworach zespolu z new albumu Sub Zero.

Significant Other rozgrzeje Was przed Alcoholicą i na pewno z ich dźwięków doskonale zabrzmią utwory Metallica porywając Was w wir pod sceną.

Zagrają:

Alcoholica
powstała w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki grupy Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.

W skład śląskiej formacji wchodzą: Wojciech "Sasim" Sasimowski (wokal, gitara), Marcin "Kęda" Kędzierski (gitara), Michał "Misiek" Flak (bas) i Michał "Misqot" Skotniczny (perkusja).
20 czerwca do sprzedaży trafi płyta "Sub Zero", na którą trafiło dziewięć utworów autorskich oraz cover "Can't Help Falling In Love" Elvisa Presleya.
Materiał został zrealizowany od października do grudnia 2016 w studio ZED Tomasza Zalewskiego, który został współproducentem albumu. Przed premierą płyty zespół wypuścił single "Beer'em all", "For Those who Left" i "How Far is Far Enough".
Oto szczegóły albumu "Sub Zero":
1. "Mr Pain"
2. "The Last of Us"
3. "Access Denied"
4. "For Those Who Left"
5. "Master Plan"
6. "Beyond"
7. "Beer'em all"
8. "Lifer" (instrumental)
9. "How Far is Far Enough"
10. "Can't help falling in Love".

Significant Other

młody zespoł, który powstał w listopadzie 2015 roku. Gramy muzykę heavy/southern metal. Pod względem muzycznym jesteśmy doświadczonym składem. Graliśmy między innymi: na zeszłorocznej edycji Bitwy Kapel, Zjeździe motocyklowym Junaków w Międzychodzie, Pikniku Geografa 2016 na WNGiG, Goodbye January oraz Goodbye November w klubie U Bazyla, Przeglądzie kapel Piec 2017, Noc Fanów Metallica 2017 jako support przed Alcoholica i wiele innych. Stale rozwijamy naszą twórczość nowymi autorskimi kompozycjami. Nasze zainteresowania : muzyka, piękne kobiety i szybkie samochody.

Nazwa Significant Other wzięła się po długim odrzucaniu propozycji innych nazw. Pewnego dnia basista przyszedł na próbe i rzucił obecną nazwę. Każdemu się spodobała i tak już zostało. Najbardziej podoba nam się jej tłumaczenie z wiki: Znaczący inny, osoba znacząca – osoba, która w procesie socjalizacji odgrywa istotną rolę przy kształtowaniu się osobowości jednostki społecznej i wpływa na jej zachowania. Tak też mamy nadzieję, że wpłyniemy na Was w postaci dobrej muzyki i mocnego brzmienia, które ludzie pokochają.

...