Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2018

Noc Fanów Metallica

Metallica to obecnie chyba najbardziej popularny zespół metalowy świata. Począwszy od thrashowego łomotu poprzez bardziej rockowe brzmienie aż po nagrania z orkiestrą symfoniczną zespół zaskarbił sobie miłość całego tłumu fanów, a jego płyty rozeszły się już w wielomilionowym nakładzie. Zapraszamy wszystkich Fanów na wspólne oglądanie DVD na dużym ekranie.

Na żywo zagrają dla Was:

Mikotallica
Krater

Gościem specjalnym będzie Grzegorz Kupczyk (Ceti, ex-Turbo), który wystąpi w kilku utworach podczas występu w/w zespołów.

Legendarny - dziś już ex-wokalista formacji Turbo, także solista zespołu Non Iron, a przede wszystkim lider i założyciel grupy CETI - zespołu, który m.in. podobnie jak Metalica a jako jedyny zespól metalowy w Polsce ma na koncie koncert z orkiestrą symfoniczną. Przez 30 lat swojej pracy artystycznej ten znakomity wokalista współpracował z wieloma zespołami i solistami, m.in z takim słynnymi jak Glen Huges, czy ze swoimi polskimi kolegami, takimi jak Małgorzata Ostrowska czy Krzysztof Cugowski a nawet tak odległymi od jego muzycznego stylu jak Krzysztof Krawczyk, a z młodego metalowego pokolenia m.in z takimi grupami jak Esqarial, Chainsaw, Kruk, Aion, Red Pink i Panzer X z Peterem. Wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę o bogatym dorobku Grzegorza Kupczyka i jego wkładzie w historię polskiego Rocka , Hard Rocka i Metalu odsyłamy do wydanej w roku 2009 biografii artysty noszącej intrygujący tytuł "Spowiedź Kupczyka" .

Po koncercie teledyski i karaoke dla wytrwałych i odważnych.

...