Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Kamelot - ósmy studyjny album w drodze

Muzycy grupy Kamelot pracują nad nowym albumem w tajemnicy, zdradzając fanom niewiele szczegółów dotyczących nadchodzącego wydawnictwa. Płyta ma ukazać się na przełomie wiosny i lata tego roku. Całość materiału została już zarejestrowana, a producent Sascha Paeth pracuje nad jego zmiksowaniem w niemieckim studio nagraniowym Gate Studios. Podobnie jak to było w poprzednich albumach Kamelot o oprawę graficzną płyty zadba Mattias Norén.
Obecnie grupa wróciła z Belgradu w Serbii gdzie nagrywała clip do utworu z nowej płyty zatytułowany „Ghost Opera”. Wybór właśnie Belgradu w przypadku Kamelot nie był przypadkowy, tak wypowiada się gitarzysta Thomas Youngblood: „Mamy dobre doświadczenia z reżyserami w Serbii. Ponadto spotykaliśmy się z promotorami nadchodzącego występu w SEC Venue, który ma się odbyć 14 kwietnia”.

Zespół szykuję wielką trasę koncertową promującą nadchodzący album, która ma zacząć się już w marcu tego roku. Jako dodatkową atrakcję Kamelot zaprosił na większość koncertów specjalnego gościa – gwiazdę w postaci norwesko–niemieckiego zespołu Leave’s Eyes.


Źródło: http://www.kamelot.com/
Komentarze
FAFAL : już podczas europejskiej trasy zespołu (marzec - maj) dostępny będzi...
astarot : No proszę...kilka dni minęło i już jest...brawo Fafale :D :D :D
FAFAL : ze mna jak z dzieckiem Tracklista wygląda następująco: 01. Soli...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły