Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Hermh - After The Fire - Ashes

Wytwórnia Pagan Records współpracująca z zespołem Hermh donosi o zakończeniu prac nad utworami do nadchodzącej nowej płyty. Nowy mini album kończący trylogię „Ogień Edenu” (dwie poprzednie płyty to: „Before The Eden – Awaiting The Fire” oraz jego kontynuacja „Eden’s Fire”) ma składać się z 10 utworów. Obecnie trwają prace nad oprawą graficzną płyty, a planowane pojawienie się jej w sprzedaży to późna wiosna a.d. 2007.
Wśród tych nagrań znajdujących się na wydawnictwie Hermh zatytułowanym „After The Fire – Ashes” znaleźć ma się 5 premierowych kompozycji zarejestrowanych w listopadzie a.d. 2006 w Herz Studio, w tym cover Venom – „Black Metal”. Pozostałe utwory to 4 nagrania koncertowe oraz specjalna wersja kawałka „Red Blood Running” przearanżowana przez Red Emperaz.
Oprócz nowej płyty w podobnym czasie ma ukazać się premierowe wydawnictwo DVD grupy Hermh o tytule „The Secrets of the Spiritual Power”. Materiał video ma trwać blisko 3 godziny i zawierać koncerty, teledyski oraz sporo ujęć zza kulis i wywiadów.


Pełna track – lista „After The Fire – Ashes”:

1.Purgatory
2.Hermetic
3.Crownymph
4.Wolfish Flower
5.Black Metal
6.Red Blood Running
7.Septu Annu – Theory Of Nature
8.Back From Divine
9.Fear Of Blood
10.Vampyronium

Źródło: http://www.paganrecords.com.pl

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły