Zabawa w chowanego
Lem

HellHaven / Baby Werewolf Hunter

Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzyczny w klimatach rozciągających się od art rocka, przez prog aż po groove i stoner metal. Na deskach klubu Rock Out wystąpią:

19:30
BWH (Baby Werewolf Hunter) to Tarnogórska muzyka gitarowa przywdziana w przyjemne dla ucha solówki i smaczki wokalne zakończone solidnym uderzeniem. Pięciu muzyków, którzy od siarczystych gitar, po mięsistą sekcję rytmiczną, wypełnioną wokalną charyzmą prowadzą publikę przez zawarte w tekstach cienie życia owiane lekkim mistycyzmem.

Baby Werewolf Hunter "Godless Show" Official Lyric Video (HD) from NEW LIFE Album
https://www.youtube.com/watch?v=juVAKL_DNDw
-----------------------------------------------------------------------
21:00
HellHaven - twórczość grupy jest szeroko pojętą wariacją na temat melodyjnego rocka progresywnego, post rocka oraz metalu z nutą wpływów dalekiego i bliskiego wschodu. Niestandardowe pejzaże muzyczne łączą się zgrabnie z melodyjnością i przystępnością, co stanowi dość niespotykane połączenie muzyki nieprostej, wymagającej i rozbudowanej, z przyswajalną, delikatną i miłą dla ucha melodyką.

HellHaven - Overview Effect (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=MjPzmf57KPU

https://pl.wikipedia.org/wiki/HellHaven


BILETY: 15 zł

Patronat medialny:
DG.pl Pronet Records Pronet Music ProgRock.org.pl ArtRock.PL DarkPlanet.Pl dlaStudenta.pl Metal Mundus - Lepsza Strona Rocka http://www.wiadomoscizaglebia.pl/

...