Ohlsson
Killing Joke

Dormant Dissident / ARMA / Eagle The White

Już 7 maja 2017 wystąpimy przed wrocławską publicznością w klubie Przybij Piątaka! Niniejszy koncert będzie częścią trasy KNIGHTMARES TOUR 2017, podczas której promujemy nasz debiutancki album.
Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do zapisywania się na wydarzenie. Pojawią się tu niezbędne informacje, ciekawostki i inne niespodzianki dotyczące zespołu oraz koncertu.
A już w maju widzimy się w klubie Przybij Piątaka, gdzie naładujemy Was pozytywną heavymetalową energią!

Dormant Dissident:
W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na niebie i ziemi działy się rzeczy o których się nie śniło filozofom. Gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy na 24 godziny przybrał postać dwóch liter, a były to litery DD. Trzech młodych śmiałków jeszcze nie wiedziało że zostało wybrańcami Heavy Metalu. Byli to Rafał Romański, Igor Cybail i Jakub Czubaty. Walczyli z muzyką pop dzielnie lecz ich siły okazały się niewystarczające, dlatego w roku 2012 dołączyli do nich Artur Kuliński i Michał Bedner. Tak uformował się Dormant Dissident. W tym składzie nagrali swoje demo i koncertowali po całym świecie siejąc zniszczenie w branży muzycznej. Wszystko zmierzało do ich całkowitej dominacji, lecz los zadrwił z nich okrutnie. Szeregi zespołu opuścił Artur, później również Michał. Jednak jak powszechnie wiadomo nadzieja umiera ostatnia i Artur wraca na swe dawne stanowisko oraz pomaga w zwerbowaniu wschodzącej gwiazdy gitary - Kamila Pleśnierowicza. Nadszedł czas żeby wrócili w pełni chwały i swoją muzyką podbijali galaktykę...

DD w internecie:
Facebook: facebook.com/DormantDissident
YouTube: youtube.com/user/DormantDissident

KNIGHTMARES:
13 grudnia 2016 wydaliśmy swój pierwszy długogrający album pt. "Knightmares". Na płycie znajduje się 9 utworów. Są to kompozycje dobrze znane bywalcom koncertów, jak i nowości stworzone specjalnie na album. Nie obyło się również bez bonusu, który pokazuje trochę inne oblicze klasycznego heavy metalu, granego przez zespół.
Album wydany własnym sumptem, został nagrany w studiu "Decybelia". Niesamowita szata graficzna została przygotowana przez uzdolonionego artystę - Adriana Michalaka.
Do dnia dzisiejszego wydane zostały 3 single promujące album. Pierwszy z nich - "Hangman's Dance", do którego zespół przygotował popularne dzisiaj lyric video - został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy. Został on również wykorzystany m.in. w jednym z filmów na kanale pupularnego YouTubera - Niekrytego Krytyka. Pozostałe dwa utwory - poruszająca ballada "Wretched Efforts" oraz klimatyczny "The King Will Come" są w dalszym ciągu promowane przez zespół i również zbierają pozytywne opinie wśród słuchaczy.
ALBUM ZAKUPIĆ BĘDZIECIE MOGLI PODCZAS NASZEGO KONCERTU, W SPECJALNEJ KONCERTOWEJ CENIE 15 ZŁ!

Link do wszystkich singli na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=D5PdAHu-Km8&list=PLyPwFR-1Z31NvgWJTmhKKtcnFhxy7RErV
---------
Razem z nami dzielić scenę będą zespoły ARMA oraz Eagle The White!

Eagle The White:
Wrocławski zespół grający melodyczny heavy/power metal z lekką nutką progresji. Grupa powstała w 2011 roku, w 2014 wydała debiutancką EPkę „Heading to Jerusalem”. Tematyka utworów
skupiona jest wokół wydarzeń historycznych z zamierzchłej przeszłości, wielkich krwawych bitew, losów postaci, które swoim bohaterstwem i brawurą zmieniały bieg dziejów. Muzycznie kapela nawiązuje do wielkich klasyków gatunku, takich jak choćby Helloween, Stratovarius, Rhapsody, Kamelot, łącząc epickie symfonie z szybkimi i energicznymi riffami, zgraną sekcją rytmiczną, niesamowitymi solówkami gitarowymi i mocnym czystym wokal o wysokiej skali.
https://www.facebook.com/EagleTheWhite

ARMA:
Wrocławska formacja, której celem są przede wszystkim energetyczne występy na żywo, obfitujące w wymianę pozytywnej energii z publiką. W tym roku grupa przygotowuje się do wydania swojej pierwszej płyty, na której zaprezentuje mieszankę solidnych dźwięków... nie tylko z kręgu hard`n`heavy, ale czerpiąc pełnymi garściami z dobrodziejstw nowoczesnych brzmień.

Obecnie zespół koncertuje w ramach projektu Tribute to Metallica.

Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Fade to Black i wiele więcej ... z Wami zabrzmi lepiej!

Stay Sharp! Hit the Lights!

FB: https://www.facebook.com/armapoland?ref=bookmarks

Skład zespołu
Kuba "Doctor" Wachnik, gitara basowa
Kuba "Jamie Shifter" Szczechowicz, wokal, gitara rytmiczna
Jacek "Shpaq" Wodecki, gitara prowadząca
Łukasz "Hi-Tower!" Dąbek, perkusja

Management - Aneta "Mrożon" Mrozowska :)

...