Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Brutal Assault 2007 - vol. 12

Znane są już najistotniejsze szczegóły 12 edycji znakomitego festiwalu Brutal Assault. Wydarzenie to odbędzie się w czeskim mieście-twierdzy: Josefov. Na chwilę obecną swoją obecność potwierdziło już 27 kapel, m.in.: Belphegor, Enslaved, Pain, Satyricon, czy Vader. Festiwal odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2007. Bilety będą kosztować 800 KC (ok. 110 zł) w przedsprzedaży i 1000 KC (ok. 140zł) na miejscu.
W cenę biletu wliczona jest "ekokaucja" w wysokości 50 KC. Przy wejściu będą rozdawane także festiwalowe płyty CD, program oraz informatory. Tegoroczna edycja festiwalu odbywać się ma na dwóch scenach ustawionych na przeciw siebie. Kiedy koncert na jednej się skończy, kilka minut później zacznie się następny na drugiej scenie.

Pole namiotowe będzie położone na łące około 300m od terenu festiwalu i otwarte od środy 8.08, od godziny 15.00. Najprawdopodobniej znów jako forma zapłaty na terenie festiwalu obowiązywać będą "kupony" które łatwo nabyć w budkach. [Rok temu 1 kupon = 11 KC (ok. 1.5zł). Piwo kosztowało 2 kupony.] Na miejscu również jak co roku będzie sporo budek z koszulkami, płytami, ozdobami itp.

Źródło: polska strona festiwalu: www.brutalassault.go.pl

strona oficjalna: www.brutalassault.cz

Lista zespołów:

ABORTED
ADOR DORATH
BELPHEGOR
CATARACT
CEPHALIC CARNAGE
DEICIDE
DEPRESY
DIE
APOKALYPTISCHEN
REITER
DISMEMBER
DYING FETUS
E-FORCE
ENSLAVED
GOREROTTED
GORGOROTH
LENG TCH'E
MITHRAS
PAIN
RED HARVEST
ROOT
SATURNUS
SATYRICON
THE BLACK DAHLIA
MURDER
UPRISE
VADER
organizatorzy obiecują ze to nie wszyscy.....


Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły