Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Slayer na Mystic Festival. Strona: 1

Artykuł: Slayer na Mystic Festival

Slayer na Mystic Festival Wysłany: 2007-02-24 12:07

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

yeahhhhhhhhhhhhh wkońcu zobacze slayera jeden koncert przeszedł mi koło nosa a tu w katach nastepne gwiazdy Thrasu sie pojawią chyba oszaleje ze szcześcia :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-24 13:36

a wiadomo może kto jeszcze się pojawi?


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-24 14:30

No to Fafałie rozumiem, że się spotkamy, bo ja tego koncertu nie odpuszczę nie ma co, rzadko ma się okazję oglądać Bogów na żywo, a wierz mi warto. W stolicy w '05 dali czadu że aż głowa mała. Już się nie mogę doczekać. YEAH :twisted: :twisted: :twisted:
"Auschwitz, the meaning of pain, the way that I want you to DIEEEEE :!: :!: :!: "

Frijo, co do Twojego pytania, to odwiedziłem dziś stronkę mystic i:
[quote:85b27c05d8="www.mystic.pl"]Informacje dotyczące kolejnej gwiazdy, która wystąpi na Mystic Festival 2007 podamy we wtorek 27 lutego.
[/quote:85b27c05d8]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-24 16:00

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

no fafał, ja też nie mam zamiaru przepuścić takiego koncertu :P widać znowu się spotkamy takie moje szczęście <lol>

jak śmiesz pić beze mnie :|


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


..... Wysłany: 2007-02-25 16:51

no ten rok dopisuje pierwsze Metalmania a Teraz Mystic wiec trzeba sie pojawic a z tego co mi wiadomo druga gwiazda ma byc "MASTODON"


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-02-25 17:20

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:4bf0a63221="zet"]No to Fafałie rozumiem, że się spotkamy, bo ja tego koncertu nie odpuszczę nie ma co, rzadko ma się okazję oglądać Bogów na żywo, ][/quote:4bf0a63221]
No problemmo chłopie ogień niesamowity ja też sie doczekac nieumie :D
[quote:4bf0a63221="margott"]
jak śmiesz pić beze mnie [/quote:4bf0a63221]
przepraszam bardzo piłem tylko przez dwa dni a potem sie znalazłem w szpitalu wyszłem dopiero w sobote popołudniu no


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-25 20:25

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

o jeronie fafał a co ci było? :|


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-02-25 23:27

feri99 (Bicz)
feri99
Posty: 2
Piława Górna

Poza wszystkimi ukochanymi zespołami pojawimy się także my wszyscy bez których nie było by takich festiwali :twisted: Do zobaczenia pod sceną :twisted:


O mnie to niestety temat rzeka więc tutaj równiez wypełnie jak będę miał na tyle czasu :]


...... Wysłany: 2007-02-26 16:42

[quote:4129bd9d43="feri99"]Poza wszystkimi ukochanymi zespołami pojawimy się także my wszyscy bez których nie było by takich festiwali :twisted: Do zobaczenia pod sceną :twisted:[/quote:4129bd9d43]

i tu sie zgadzam w 666% w koncu to dzieki nam maniakom ten swiat sie nakreca.......


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-02-26 19:58

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

wpisz mnie na liste :P hehehehe bo ja dzieki temu że tu siedze juz w 1/4 czuje sie poznaniakiem heheheheheheheheheheehe


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


.... Wysłany: 2007-02-26 20:06

[quote:3a2316d27e="FAFAL"]wpisz mnie na liste :P hehehehe bo ja dzieki temu że tu siedze juz w 1/4 czuje sie poznaniakiem heheheheheheheheheheehe[/quote:3a2316d27e]

chyba kazdy z nas moze to powiedziec...... :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-02-26 22:17

feri99 (Bicz)
feri99
Posty: 2
Piława Górna

Zobaczę Slayer'a 4 raz :twisted: Radość rozpi.... moje czarne serce :twisted: Mam nadzieję że nie tylko ludzie z Poznania ( i okolic lub w 1/4 Poznaniacy) tutaj siedzą i że ktoś z okolic Wrocławia i Wałbrzycha też się odezwie hehe Slayer Forever :!: :!:


O mnie to niestety temat rzeka więc tutaj równiez wypełnie jak będę miał na tyle czasu :]


Re: ..... Wysłany: 2007-02-26 23:30

[quote:7481867053="slatanic"][quote:7481867053="amaimon"]no ten rok dopisuje pierwsze Metalmania a Teraz Mystic wiec trzeba sie pojawic a z tego co mi wiadomo druga gwiazda ma byc "MASTODON"[/quote:7481867053]
jeszcze tylko Lamb Of God czy powiedzmy Burst albo Meshuggah do ekipy i bedzie pięknie[/quote:7481867053]
Ja bym wolał Annihilatora cobym nie musiał podobnej sumy na bilet zbierać po raz drugi. Ale prawdę powiedziawszy mam absolutnie w głębokim poważaniu co będzie supportem, jadę na Slayera a nie na "rozgrzewaczy" choć nie ukrywam, że miło się posłucha wcześniej czegoś równie mocnego.

Co do Mastodona, już jest oficjale potwierdzenie owej informacji, będę tam.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-28 00:13

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

O ja piórkuje! :twisted: Juz sie modle, zeby wszystko sie ulozylo po mej mysli i w koncu zobacze ich na zywo !!!


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Wysłany: 2007-02-28 10:21

KabaLu, to niech sie układa jak powinno, bo Slayera jeszcze nie widzieć w realu to grzech śmiertelny, zważywszy na to, że u nas "nawet" często zdarza im się bywać. :twisted: :twisted: :twisted:

Jakieś wieści kto jeszcze tam będzie???


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-28 10:33

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

jeśli chodzi ci o kapele to Mastodon ma byc kolejną gwiadą.
A jeśli chodzi o Slayera to powiem tak ... jak ossama pierdyknoł w wiezowce Slayer miał byc jakis czas później w Katwocach w spodku i miałem bilet na ten koncert lecz z powody talibków Slayer odwołał cała trace i tyle mnie widziano na Slayerze hehehe ;/


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 12:24

No że Mastodan to wiem, był już o tym mowa, ale czy wiadomo coś komuś o kimś jeszcze kto by tam wystąpił, bo póki co strona Mystica milczy na ten temat.

Noooo Fafał, kurwa!!!!! 11 wrzesień bardzo trwale zapadł mi w pamięć, też tam chciałem jechać (nie do Stanów oczywiście), fuck! Miałem również bilet w ręce (co prawda kumpla, bo swojego jeszcze nie zdążyłem nabyć) i tu taka kicha.
Ale wiesz co Ci powiem Fafałie? Wiesz czego bardziej żałuję niż tamtego występu Slayera......tamtego występy PANTERY i Slayera, przecież tam również mieli być Cowboje!! Kur.. Slayera już widziałem (co nie znaczy, że nie zobaczę w tym roku po raz drugi :twisted: :twisted: :twisted: ) zostało to nadrobione lecz Pantery nie będzie mi dany już nigdy oglądać na żywo....i tego bardziej mi szkoda :evil: :evil: :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-28 12:33

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

święta zasrana racja !!!!!!! Tak tak Pantery tez cholernie szkoda Zasrane taliby;/
Bądźmy dobrej nadzieji żeby sie czasem talibkom niewspomniało że cza znów w cos pierdyknąc. Teraz to chyba bym pierdolca dostał jak by cos staneło na drodze żebym slayera niezobaczył. I chyba sam osobiście bym na piechote do tego awganistanu pognał i najpierw dziadowi ossamie obcioł bym ta brode tępą brzytwą albo płyta chodnikową Niewiem jakbym to zrobiła ale zrobił bym to a potem bym achhhh nawet niegadam Wolał by sie znalesc chyba w jednym z samolotów z 11 września niż by miał ze mną zadrzec z kuli tego że slayera drugi raz bym niezobaczył z jego winy ;// o kurwa menda społeczna ham i nierób :twisted: :twisted:


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 14:31

no to Fafał pojechałeś:)
Co do wspominanego przez was koncertu odwołanego z powodu wypadku 11 września to wkurwienie moje było również niesamowite. Bilet na owy koncert czekal juz w mojej szufladzie. Ale zaluje tego, ze koncert sie nie odbyl glownie z powodu Pantery. Co najgorsze juz nie ma szans zobaczyc ich na zywo.
A tak juz nie off-topujac to na Mystic Festival pewnie sie nie wybiore z powodów finansowych (no ale roznie moze byc... moze jakos zarobie ta kase i jednak pojade;]). Slayera nie widzialem jeszcze na zywo a chetnie bym zobaczyl. Jakos nigdy nie szalalem za nimi strasznie mimo, ze faktem jest ze graja bardzo dobrze. To juz kwestia pewnych przyzwyczajen raczej. Z tego gatunku to wrecz ubóstwiam Sepulture i Pantere.


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-02-28 15:24

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

szwagry nie szwagry hehehehehehee :P niezłe to jest
Ale ci powiem noone że tez gadam moim jezykiem ehheheeh dobrze chłop mówi :) o to biega Sepa pantera i slayer gdyby jeszcze matala grała jak kiedys to doborowa czwórka
Four Horsemen :!: :!: :!:


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło