Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Slayer na Mystic Festival. Strona: 2

Artykuł: Slayer na Mystic Festival

Wysłany: 2007-02-28 22:42

Ech dołączę się do tego offtopu, do tej czwórki jeźdźców apokalipsy dodałbym, a może nawet wymienił za Metallice, MEGADETH tak sprzed 10ciu lat :twisted: :twisted: :twisted: i byłoby siódme niebo.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-28 23:20

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

chłopie czujesz ten koncert Megadeth, Testament, Sepa, Pantera i Slayer :P
Pod szyldem Mystic Festival 2007 :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-05 09:53

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

[quote:31fdcdb02a="FAFAL"]chłopie czujesz ten koncert Megadeth, Testament, Sepa, Pantera i Slayer :P
Pod szyldem Mystic Festival 2007 :P[/quote:31fdcdb02a] Jeszcze tylko ewentualne roszady z Kreatorem i Sodom, jakby sie ktore zmeczylo :wink: :twisted: Slayer to moja ukochana kapela, kiedys mi sie nawet snilo ze bylem na ich koncercie i pilem piwo z Kerrym :D :lol:


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Wysłany: 2007-03-05 10:25

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Ta jeszcze kreator i sodom i chyba bym jajo zniusł namiejscu. Raz juz tak miałem kiedy w spodku był Metal Hammer festival igrał Megadeth, Kreator i Bruce Dickinson jako gwiazdy. Myslałem wtedy że oszaleje ze szczescia Niestety Kreator niebardzo zagrał ;/ Pomyslałem sobie wtedy co za dużo to niezrowo :P heheheh


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-05 12:05

:twisted: :twisted: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-03-07 23:08

[quote:61848d28a5="KabaL"](...) Slayer to moja ukochana kapela, kiedys mi sie nawet snilo ze bylem na ich koncercie i pilem piwo z Kerrym :D :lol:[/quote:61848d28a5]
Haha, mi się kiedyś śniło, że grałem z nimi na scenie w jakiejś ciasnej knajpie :twisted: :twisted: :twisted:

Ja chce już czerwiec....


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-07 23:16

[quote:beedda4ec2="zet"]Ja chce już czerwiec....[/quote:beedda4ec2]

jak wszystko dobrze pójdzie i mi się poszczęści, to też się wybiorę, i będę najbardziej uhahaną gdańską morda na tym koncercie :D no może drugą najbardziej uhahaną, zaraz po Noone :twisted:


"Nie daj się! Siłę masz by wstać!"


Wysłany: 2007-03-09 17:42

Na Slayerze musze pojawić się obowiązkowo .



Wysłany: 2007-03-09 19:24

No oczywiście, że obecność obowiązkowa. Będzie sprawdzana lista :twisted:
Nieobecność karana będzie dziesięcioletnim słuchaniem non stop całej dyskografii Slayera, dzień i noc, bez wytchnienia, bez odpoczynku na inne kapele lub na ciszę. :twisted: :twisted: :twisted:
Choć nie wiem czy to kara...choć patrząc na Diabolus In Musica to chyba częściowo tak :-P

Rudy mam nadzieję, że będziesz i będę miał okazję poznać kompana Noone.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-09 20:12

Zet.Diabolus...jeszcze ujdzie,gorzej z dwiema ostatnimi płykami



Wysłany: 2007-03-10 11:51

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:b2459c06b9="North22"]Zet.Diabolus...jeszcze ujdzie,gorzej z dwiema ostatnimi płykami[/quote:b2459c06b9]
przed ostatnia płyta to bybyła kara ale ostatnia namietnie moge słuchac non stop kawał dobrego thrasu WKOńCU !!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-10 13:29

Racja "God hate..." nie jest zbyt porywający poza dwoma, trzema kawałkami. Jednak "Christ Illusion" jak dla mnie jest naprawdę świetne i godne miana slayerowego albumu pierwszej jakości.

Tak czy siak w czerwcu nie będziemy w końcu słuchać jedynie kawałków najnowszych, tylko również klasyków takich jak South Of Heaven, Postmortem, Season... :twisted: czy Angeal of Death, bo podejrzewam, iż tych numerów tam nie zabraknie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-10 13:33

Nie zabraknie.
Christ Illusion nie jest tak podle beznadziejne,jak God hates...Ale co tu porownywac z Reign in blood czy show no mercy ??



Wysłany: 2007-03-10 13:44

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Angeal of Deathhhhhhhhhhhhhhh tak tak zet to jest to :D:D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-12 22:25

Kur...................a, ale dziś miałem tragiczny koszmar.
Śnił mi Mystic Festival i koncert Slayera. Wszystko ładnie pięknie, tylko że tak się nawaliłem totalnie, że zamroczony ocknąłem się po koncercie i niczego z niego nie pamiętałem. Horror, mówię Wam. Obudziłem się zlany potem i z wielką ulgą odetchnąłem kiedy uświadomiłem sobie, że to nie było na jawie.

Mam tylko nadzieję, że nie był to sen proroczy...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-13 00:58

Hahaha, no może i racja. Chciałbym byś się nie myliła, ale jakby co to w czerwcu nie pozwalaj mi za dużo pić :P
Ten sen był na prawdę przerażający i nie chce by się wcielił on w życie. W czerwcu nie piję 8) a przynajmniej nie do piątego :twisted: nie za wiele :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-13 02:17

Ja się nie zapiję, to pewne :twisted: dopiero jak Kerry z Jeffem zejdą ze sceny zacznę ostro łoić :P Te poprzednie wpisy, to po prostu była reakcja na ten złowieszczy sen.
Noo, ale jak Ty mi się tam zgubisz to nie ręczę za siebie, bo wiesz, ja również mam tendencje do kłopotów z odnajdywaniem (samego siebie : P )


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-27 15:54

Właśnie się dowiedziałem, że nie będzie Mastodona na Mysticu, ponoć z przyczyn logistycznych, jak podają na stronce, nie mogą dotrzeć do Europy :roll:
W każdym razie mi to zwisa i powiewa 8) bo praktycznie nie znam tej kapeli, ale co mnie cieszy, to fakt iż wystąpi tam Celtic Frost :twisted: :twisted: :twisted:

Acha, za Mastodona będzie występ Behomotha.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-27 16:16

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

ch** by to strzelił!!!!!!!!!! jasna cholera Behemoth teraz to jeszcze bardziej nienawidzę tej kapeli :/ jeśli to w ogóle możliwe :/ :evil: :!: :!: :!: :evil:


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-27 16:29

[quote:953aca29e1="noone81"](...)Ja Ci mówię Zecik, że się w trupa pewnie zalejemy z tego szczęścia.(...)[/quote:953aca29e1]
Hell Yeah :twisted: :twisted: :twisted:

Coby nie było, najważniejsze, że główna gwiazda się nie zmieni, Slayer fucking rocks !!!
Angel of death, Monarch to the kingdom of the deeeeeeeeeeeeeeeead :!:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło