Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Sprawa Polańskiego. Strona: 3

Wysłany: 2009-10-03 18:52

[quote:74e8e03869="HardKill"]Sądzę jednak że mówienie o gwałcie na nieletniej jest, jak napisała thistle89 :arrow: jakby nie było co robić poza interesowaniem się czyimś seksem - ech.[/quote:74e8e03869]

Ok.

[quote:74e8e03869="HardKill"] myślę sobie że to coś więcej niż tylko interesowanie się czyimś seksem ,jeśli gwałt na nieletniej uważacie za
wytkanie nosa w nie swoje sprawy no cóż mogę tylko nad tym ubolewać.
[/quote:74e8e03869]

A tu zaprzeczyłes temu co wyżej napisałeś - ale mniejsza.

A czy każda taka sprawa jest rozgłaśniana w ten sposób? I czy każdego przestępce seksualnego zatrzymmuje sie w taki sposób?
Pan Polański jest sławny - zatrzymali go jak jechał na festiwal jakiś, tak? Jak myślicie - jak bardzo wzrosło zainteresowanie tym zdarzeniem(osobiescie mi takie rzeczy latają)???
Chodzi o szum medialny i tyle. Odwrócenie uwagi od innych spraw, od traktatu lizbońskiego.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-10-03 18:55

no tak bo tu chodzi o Polańskiego znanego w świecie reżysera, a nie o przysłowiowego Kowalskiego :wink: co jest oczywiste,zawsze jest szum jeśli chodzi o osobę medialną.Może tak nie powinno być,ale tak już jest i nic na to nie poradzimy.

A co twoim zdaniem jest ważniejsze jakiś tam traktat Lisboński czy gwałt na nieletniej..?

[img:62c5509c15]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:62c5509c15]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-03 19:04

Ludzie mieszkający obecnie i w przyszłości w UE czy historia postrzegana jako wielka katastrofa dla jednej, a teraz już dwóch osób?

Ta - już - kobieta chyba tez nie chce tego szumu.
A jak było - kto to wie - czy to był gwałt, czy sama mu się oddała - może była nimfetką? Może ona chciała tego?
A że kontakt płciowy z nieletnią można nazwać tylko gwałtem...

Ale nikt nie wie jak było naprawdę. A może jednak ktoś był pod łóżkiem? Przyznać się, świntuchy!


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-10-03 19:23

O tym jak było naprawdę zdecyduje sąd :P a my możemy sobie tylko gdybać :wink: i tu nie chodzi o to czy ona tego chciała czy nie...

[img:3980d3cc2a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:3980d3cc2a]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-03 19:45

Możemy sobie gdybać, podobnie jak sąd. Tak czy siak będziemy znali tylko interpretacje nie prawdę. To daje do myślenia. Aby dotrzeć bliżej do prawdy niekiedy trzeba postąpić dosyć drastycznie, mam na myśli odtworzenie w możliwie jak najdrobniejszych szczegółach badanej sytuacji. Sprawia to że ponowne przeżycie owego feralnego dnia na nowo, ten sam ból etc. Wszystko to śmierdzi, zwłaszcza gdy oblecze się w mit zwany sprawiedliwością. Co uzyskają po 31 latach strony konfliktu?? Poszkodowana znów odczuje ból, co będzie ze sprawcą?? Nie wiadomo.


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2009-10-03 22:48

Polański uciekł bo był świadom,że nie ma co liczyć na sprawiedliwy wyrok sądu. Obecna sytuacja tylko potwierdza że miał rację bo nadal nie wygląda na to żeby ktokolwiek chciał go osądzić sprawiedliwie tylko zgodnie z literą prawa a litera prawa wcale nie gwarantuje i nie oznacza sprawiedliwości i słusznej uwzględniającej wszystkie okoliczności - w tym krzywdzenie samej "ofiary" tym wyrokiem i procesem- moralnie i logicznie decyzji/wyroku/orzeczonej kary o czym wyżej pisał "Pan". No chyba,że ja "Pana" zupełnie źle zrozumiałem.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-10-04 12:03

Raven wybacz ,ale bredzisz.-"... nie wygląda na to by ktoś chciał go osądzić sprawiedliwie...". Przede wszystkim to on doskonale wiedział,ile dziewczyna ma lat.W związku z tym wiedział też,jak jest traktowany seks z nieletnią.
Thlistle to samo do ciebie. Nieważne jak było naprawdę,a co on rozumu własnego nie ma? W USA odpowiada za to jako za gwałt,u nas w Polsce odpowiadałby za pedofilię.
Głupie teksty w stylu-może sama chciała. Jeśli dziewczę ma 13-naście lat to z daleka od niej.Tak,dziewczę na pewno jest czarownicą, rzuciło urok i biedak nie wiedział co czyni.



Wysłany: 2009-10-04 12:13

[quote:22a4cc5180="Gabriela"]Nieważne jak było naprawdę[/quote:22a4cc5180]

Umarłam :| A więc prawda nie jest ważna? lol - moje ideologie o życiu w prawdzie legły.

[quote:22a4cc5180="Gabriela"] Głupie teksty w stylu - może sama chciała. [/quote:22a4cc5180]

Dziewczęta w tym wieku wyglądają CZESEM niezwykle dojrzale - moja kuzynka ma 11, a wyglada na 15.
Popęd seksualny jest naturalny i nie widzi wieku - może u niej akurat wystąpiła tzw. "chcica" - skąd wiesz, że nie?
(I tu dochodzi wątek prawdy.)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-10-04 13:23

[quote:cd33123659="Gabriela"]Raven wybacz ,ale bredzisz.-"... nie wygląda na to by ktoś chciał go osądzić sprawiedliwie...". Przede wszystkim to on doskonale wiedział,ile dziewczyna ma lat.W związku z tym wiedział też,jak jest traktowany seks z nieletnią.
Thlistle to samo do ciebie. Nieważne jak było naprawdę,a co on rozumu własnego nie ma? W USA odpowiada za to jako za gwałt,u nas w Polsce odpowiadałby za pedofilię.
Głupie teksty w stylu-może sama chciała. Jeśli dziewczę ma 13-naście lat to z daleka od niej.Tak,dziewczę na pewno jest czarownicą, rzuciło urok i biedak nie wiedział co czyni.[/quote:cd33123659]

Gdzie jest Pan albo Paskiewicz jak są potrzebni...

Ręce i spodnie do ziemi opadają - właśnie przez takich ludzi i taki sposób myślenia nakręca się tą sprawę i spiralę bezdennej głupoty... Ile razy musi się tu powtórzyć,że sama "ofiara" wybaczyła Polańskiemu chce ugody i końca sprawy bo to "robi jej krzywdę i sprawia ból i nie pozwala dalej normalnie żyć".To opinia publiczna w tym wy drodzy współdyskutujący rozgrzebujecie tą sprawę jak wrzód na dupie i przyczyniacie się do "zbiorowego gwałtu" (cytat za Pan-em) na tej kobiecie/dziewczynie. Prześledź całą dyskusję zanim się wypowiesz to nie będziesz walić takich farmazonów...


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-10-04 13:58

Raven baba z ciebie 8) jeśli potrzebujesz pomocy :arrow: PAna i Paska :lol: buhahahaha :P

[img:f7b0c244b7]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:f7b0c244b7]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-04 14:11

Gdzieś napisałem, że prosiłem o pomoc chłopcze? Jeśli to już ostatnia błyskotliwa uwaga co do mojej osoby z Twojej strony pisz dalej, ale na temat :wink:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-10-04 14:26

Raven napisał(a):

[quote:d15d23a50d]Gdzie jest Pan albo Paskiewicz jak są potrzebni... [/quote:d15d23a50d]

A to co dzieciaku :P samo się napisało :lol:

a co do tematu gdyby był niewinny już dawno sam mógł się postarać o wyjaśnienie tej sprawy,dlaczego przez te lata tego nie uczynił...? tylko winny ucieka...8)

[img:d15d23a50d]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:d15d23a50d]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-04 15:20

[quote:bd1bee8ef0="HardKill"]Raven napisał(a):

[quote:bd1bee8ef0]Gdzie jest Pan albo Paskiewicz jak są potrzebni... [/quote:bd1bee8ef0]

A to co dzieciaku :P samo się napisało :lol:
[/quote:bd1bee8ef0]

I tam jest napisane,że ich proszę o POMOC? Mnie chodziło o to,że ciekawie byłoby zobaczyć ich zdanie na temat tamtego postu które zapewne w przypadku Pana wyglądałoby jak dobrze ubrane w słowa i mądrze brzmiące wytłumaczenie,że autor postu jest wg niego co najmniej niepełnosprawny myślowo a w przypadku Paska autor/autorka zostałaby w jakiś sposób obrażona po czym Pasek oświadczyłby,że i tak lata mu to wszystko koło chuja. Także pudło drogi dojrzały człowieku.

[quote:bd1bee8ef0="HardKill"]a co do tematu gdyby był niewinny już dawno sam mógł się postarać o wyjaśnienie tej sprawy,dlaczego przez te lata tego nie uczynił...? tylko winny ucieka...8)[/quote:bd1bee8ef0]



I znów przydałoby się poczytać temat od początku dojrzały człowieku, chociaż wystarczyłoby mój post na górze tej strony - Polański uciekł gdyż nie miał wtedy szans na sprawiedliwy proces - jest w dokumentach zdanie sędziego ujawnione po jego śmierci "udupię Polaczka" i propozycja wyroku co najmniej 50 lat więzienia bez żadnych okoliczności łagodzących. Linków nie będę przesyłał bo już zdaje się były wyżej w temacie a jak nie były to można sobie znaleźć w internecie- google naszym przyjacielem wszakże jest.

EDIT :Wcale nie starał się o wyjaśnienie sprawy mhm... I dlatego rozmawiał niejednokrotnie o tym z samą "poszkodowaną", nakręcono o tym dokument, składał zeznania jak i wielokrotnie spisywał oficjalne wersje wydarzeń uzgodnione ze swoją "ofiarą", przez wiele lat utrzymywał adwokatów zajmujących się tą sprawą a nawet doszło do ugody z nim i "ofiarą". Także wcale sie nie starał o wyjaśnienie...Nie dość,że nawet nie śledzisz tematu to jeszcze nie znasz podstawowych faktów skomplikowanej sprawy na temat której się wypowiadasz.Dojrzałość pełną gębą.

PS. Dzięki za tego dzieciaka - znów poczułem się jak za czasów beztroskiej młodości
:twisted: :wink:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-10-04 15:47 Zmieniony: 2009-10-04 15:53

Raven napisał(a):




[quote:cd22743f62]Polański uciekł gdyż nie miał wtedy szans na sprawiedliwy proces - jest w dokumentach zdanie sędziego ujawnione po jego śmierci "udupię Polaczka" i propozycja wyroku co najmniej 50 lat więzienia bez żadnych okoliczności łagodzących. [/quote:cd22743f62]


No i pięknie to napisałeś :D wobec tego teraz będzie miał szanse na sprawiedliwy wyrok i udowodnienie swojej niewinności :P swoją drogą ciekawe ...? hmm jakie to mogą być okoliczności łagodzące za gwałt na nieletniej...?



[img:cd22743f62]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:cd22743f62]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-04 15:52

Na pewno może mieć taką uzasadnioną nadzieję - sędzia prowadzący w tamtych czasach nie żyje, znane są nowe fakty w sprawie m.in takie o których pisano powyżej czyli nieprawidłowości w procesie,zawzięcie sędziego na osobę Polańskiego, rola matki dziewczynki i przeszłość dziewczynki (wcześniejsze kontakty seksualne z mężczyznami w wieku 8 lat za namową/przymusem matki co rzuca nowe światło tym którzy wtedy byli przekonani o analnym i nie tylko gwałcie na niewinnej nie znającej mężczyzny istocie co z automatu w wielu ludziach w tym we mnie każe sprawcy uciąć łeb i jaja niekoniecznie w takiej kolejności), oświadczenie "ofiary" że nie została zgwałcona i wybaczenie oraz prośba o odroczenie procesu, zawarta ugoda z Polańskim której sąd nie uznaje ale jednak istnieje - słowem dużo nowych faktów, o których wtedy nikt nie miał pojęcia i nie brał pod uwagę. Co nie znaczy,że nie zostanie osądzony na 50 lat czy dożywocie niemniej ma o wiele większą szansę na dużo łagodniejszy wyrok niż te 30 czy więcej lat temu.Ale to już było w temacie wyżej... Ziew...


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-10-04 18:01

Raven i Thistle,ręce wam opadają tak? Powtórzę się,bo nie dociera. POLAŃSKI WIEDZIAŁ ILE DZIEWCZYNA MA LAT,WIEDZIAŁ CO MU GROZI ZA SEKS Z 13-LATKĄ.W POLSCE TO P E D O F I L I A I BYŁBY SĄDZONY NA PEDOFILIĘ DOCIERA????
Nawet jeśli sama tego chciała,nie wolno mu było jej nawet palcem dotknąć.NAWET PALCEM!
Thlistle. 11-latka wyglądająca na 15-naście? I co z tego.Nawet jeśli wygląda na 15-ście to i tak wygląda na nieletnią.Tak nawiasem nieczęsty przypadek.
TEMAT dotyczy 13-latki,o której wiadomo było ,że ma 13-ście.
Raven gwałt na nieletniej jest ścigany z mocy prawa karnego i to czy ofiara mu wybaczyła,nie ma nic do rzeczy!!!



Wysłany: 2009-10-04 20:06

Skończ co? Po co się rozpisujesz? To co napisałeś jest po prostu żenujące, śmieszne i nieprawdziwe.
Po pierwsze żadne emocje.Piszę to co wiadomo,czyli to co piszesz w pierwszym swoim punkcie,że nie powinien zabierać się za dziecko.Jeśli krytykujesz to co napisałam,to oznacza że krytykujesz również to co sam piszesz.
Prawo w Stanach kwalifikuje seks z 13-latką jako gwałt,Polska jako pedofilię.To chyba jest jasne. Polański dobrze wiedział ile miała lat i to powinno trzymać mu ręce z daleka.Nawet jeśli mu sama wlazła do łóżka,powinien ją stamtąd wyrzucić.Ma laska 13-naście lat i koniec.To też powinno być jasne.Przy tego typu sprawach nie ma okoliczności łagodzących.
Inna sprawa,czy powinno to być już w worku spraw przedawnionych,czy też dalej podlega organom ścigania ze względu na ucieczkę Polańskiego.Bo to czy dopuścił się zarzucanych czynów nie podlega dyskusji.



Wysłany: 2009-10-04 20:33

Jejku ,jakiż ty denny jesteś. Wkleiłabym ci tutaj paragrafy,to też byś napisał ,że kłamię.
Taaak,tak jak kiedyś pisałam.Twoje poglądy zależą od poglądów przeciwnika.

A jeszcze jedno,dla ciebie to ja jestem pani Gabriela,zarozumiały,nic nie wiedzący o życiu człowieczku.Adios. :D



Wysłany: 2009-10-05 07:07

Wal się.
Napisałeś "nie powinien spać z dzieckiem". Ja ci tutaj piszę dokładnie to samo.Facet wiedział co robi i wiedział ile dziewczę ma lat.
A jak ktoś jest tępy,żeby zrozumieć,że z dzieckiem się nie śpi,to od tego jest prawo karne i płaci się za seks z nieletnią więzieniem.
A jeśli do ciebie nie dociera,że takie prawo jest jednak dobre ze względu na samą nieletnią,pomimo iż czasem sama chce,to twoja "wiedza" jest w punkcie zerowym i powinieneś poczekać,aż urodzi ci się dziecko,albo jak cię zgwałcą.Chętnie zobaczę wtedy twoje genialne riposty.
(W ostanim zdaniu jest trochę emocji,głównie politowania dla ciebie). Czuwaj!



Wysłany: 2009-10-05 07:51

[quote:31a53a6d1d="Gabriela"] Prawo w Stanach kwalifikuje seks z 13-latką jako gwałt,Polska jako pedofilię. [/quote:31a53a6d1d]

Przykład - kobieta lubi ostry seks - pech chciał, że po jednym takim seksie trafiła do szitala ze złamanym bioderem - lekarz widząc "ślady gwałtu" zgłasza to na policję (czy co tam się robi) i mąż/partner zostaje oskarżony o gwałt - bo są ślady tego czynu.

Może skończmy ten temat, bo nie dość, że to gwałt publiczny (jak wspomniano) to jeszcze prywatny szit tu się dzieje.

(Pan - wiedziałam, że Ci się to spodoba)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło