Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Morbid Angel - Illud Divinum Insanus. Strona: 1

Artykuł: Morbid Angel - Illud Divinum Insanus

Morbid Angel - Illud Divinum Insanus Wysłany: 2011-03-09 19:36

Jak już kiedyś pisałem z dużymi obawami podchodzę do nowej płyty Morbidów. I obawiam się, że ten album będzie po prostu słaby. No ale cóż pożyjemy, usłyszymy i ocenimy.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2011-03-09 20:51

Nooo, "Nevermore" jest co najwyzej poprawny :) boje sie że Yeung zapoda za duzo blastów, a ten kolo z Zyklona bedzie męczył gruche jak to robił z Zyklon :/ ale mysle ze o lepszy album niz "Heretic" nie bedzie ciężko.


.


Wysłany: 2011-03-09 23:53

w czerwcu sie przekonamy, plyta na pewno wzbudzi kontrowercje,ciekawe czy Vincent ma jeszcze ten GLOS,podswiadomie licze na mocna rzecz zreszta od lat MA jest dla mnia absolutem i kazda plyte lykam bez popty zreszta slaba plyt MA to dla 99 procent kapel szczyt marzen/ nie do osiagniecia/. Dobrze ,ze jest koncert w Polsce a metalmanie 98moje spelnienie marzen pozdro dla maniax dalismy rade a teraz w glosnikach Covemant i caly czas ogien..


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-03-10 07:17

Noooo, zważywszy, ze MA ma tendencję do nagrywana na przemian płyt szybkich i wolnych, to ta nowa powinna być raczej wolna :)) a jakoś te morbidowe walce bardziej do mnie trafiają :)


.


Wysłany: 2011-03-10 10:01

MrGoregrind (Primogen)
MrGoregrind
Posty: 38
Świnoujście/Toruń

W końcu ! Czekam na nowe dzieło z niecierpliwością.
Mam jak większość obawy co do nowego wydawnictwa ale wierzę, że będzie ogień.


Alleluja i do przodu.


... Wysłany: 2011-03-10 12:18

Myślę iż Morbid Angel sami w sobie są już legendą lecz do nowego wydawnictwa podchodzę z dystansem gdyż uważam iż z nowym składem to może to być raczej eksperyment i Morbid Angel nie będzie już miał tak zwanego "pierdolnięcia" jak za czasów świetności a szkoda...


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-03-11 00:21

Ciekawi mnie jak sie wkomponuja z najnowszym materialem,w takie towarzystwo jak ARCHAEAEON,badz PARASIGNOSIS



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło