Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Open Mind Festiwal. Strona: 1

Artykuł: Open Mind Festiwal

Open Mind Festiwal Wysłany: 2010-06-24 18:51

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

To pierwsza edycja festiwalu i jestem ciekawa co z tego wyniknie. Udało im się zaprosić wcale niezłe kapele jak na początek. Mam nadzieję, że powoli zacznie wyrastać poważna konkurencja dla Castle Party, bo szczerze mówiąc przydałaby się. Ponieważ są to dopiero początki jest nadzieja, że przez jakiś czas to muzyka będzie na pierwszym miejscu, bo myślę, że na CP jest ona już od dłuższego czasu na dalszym planie...


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2010-06-24 19:23

Miscoo (Diabolista)
Miscoo
Posty: 3
Bieszczady/Wrocław

Być może na gruzach Hunterfestu wyrośnie zacny festiwal, na którym występować będą gwiazdy metalu i nie tylko. Cena nie jest wcale wygórowana i poważnie zastanawiam się nad wyjazdem. Szczególnie kusi możliwość zobaczenia po raz drugi Epiki na żywo i cudownej Simone. Strasznie doskwiera mi brak metalowego festiwalu w Polsce w stylu MoR, Wacken, Brutal Assault.


Nie mogę Ci pomóc... Jestem elfem.


Wysłany: 2010-06-24 20:19

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

Warto chyba się wybrać dla samego porównania i z ciekawości. Nie ma wprawdzie jeszcze informacji na temat imprez towarzyszących, ale pewnie wkrótce się pojawią. Jeśli chodzi o zaplecze to widać, że organizatorzy się starają. Teren mają spory i z tego co wiem, samo miejsce jest atrakcyjne. Byle tylko publika dopisała.


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2010-07-01 08:36

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

Festiwal został przeniesiony ze Szczytna do Warszawy i odbędzie się w klubie Stodoła. Podobno z powodu braku zaufania publiczności spowodowanego niesmakiem po Hunterfeście... Zagraniczny line-up nie ulegnie zmianie.


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2010-07-01 09:25

co za absurd. ze względu na przeniesienie do Warszawy z wzięcia udziału w festiwalu zrezygnowało jakieś 70% zdecydowanych na wyjazd do Szczytna.


Jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło