Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

De/Vision / Reactor7x / Hot Rain. Strona: 1

Artykuł: De/Vision / Reactor7x / Hot Rain

De/Vision / Reactor7x / Hot Rain Wysłany: 2010-03-12 09:40 Zmieniony: 2010-03-14 19:29

COLLAPSED CITY zaprasza na jedyny koncert w Polsce legendy sceny electropop DE/VISION. Jako support wystąpią polskie formacje HOT RAIN oraz REACTOR7X.

www.collapsed-city.org
www.myspace.com/collapsedcity

Data: 10.04.2010
Miejsce: LuLu Club (dawny CanCan), Szczecin
ul. ul.Partyzantów 2
start: 21.00
Bilety: 45 pln
impreza @ last.fm: www.lastfm.pl/event/1369758+De-Vision+at+Collapsed+City+on+10+April+2010

wystąpią:
DE/VISION (electropop/synthpop - Niemcy) www.myspace.com/devisionmusic
HOT RAIN (electropop/synthpop - Polska) www.myspace.com/hotrainelectro
REACTOR7x (electro/industrial - Polska) www.myspace.com/reactor7x

DE/VISION pochodzą z rejonu Darmstadt a ich muzyka to głównie electronic pop z tekstami w języku angielskim. Ci zawodowi muzycy grają od 1988 roku, i przez bardzo długi czas kojarzyli się z niemiecką sceną muzyczną.

Sukces jaki odnieśli na listach przebojów ze swoją trzecią płytą "Fairyland" był przełomem w karierze tego ciężko pracującego zespołu, który większość czasu spędza w trasie. Ponad 250 koncertów: ta liczba mówi sama za siebie.

DE/VISION od 1998 grali również z gitarzysta i perkusistą, aby wzmocnić efekt koncertów na żywo. Ich występy to zawsze przyjemność zarówno dla uszu jak i dla oczu. DE/VISION zmieniają się muzycznie przez cały czas. Początkowo inspirowali się głównie słynnymi elektronicznymi zespołami, obecnie czerpią natchnienie z techno, trance, crossover i innych popularnych obecnie gatunków.

Zespół De/VISION, który był muzycznym pionierem pod wieloma względami, używając efektów zaburzenia linii wokalu już w 1996 roku ( co było słychać na ich singlu "I Regret" i na "Strange Affection") sam stał się zespołem inspiracją i ma duży wpływ na współczesną muzykę Ich dorobek robi wrażenie: 10 MCDs i 7 longplayów w ciągu 4 lat to tylko niektóre z wydawnictw zespołu.

Zespół zawsze pamięta o swoich fanach, np. o tym, aby wyrazić im swoją wdzięczność [w postaci 2 CD z video z koncertami na żywo 'Best Of' i spotkań z fanami po koncertach - ostatecznie to fani sprawili, ze zespół stal sie popularny poprzez audycje radiowe, listy przebojów i rocznych glosowaniach].

Jedno jest pewne - muzycy z DE/VISION wiedzą jak robić ponadczasowa muzykę. Ich melodie wpadają w ucho natomiast ich teksty piosenek są wyrafinowane i brzmią doskonale. DE/VISION opiera się na jakości, umiłowaniu szczegółów i przekonaniu, ze w muzyce ciągle jest coś nowego do odkrycia, nawet jesli słucha się jej po raz dziesiąty. Przez długi czas uważano ich za wzór w Skandynawii. Hiszpanii i Stanach.

Ich muzyka ma charakter międzynarodowy dlatego trudno jest opisać typowego fana ich muzyki – muzyki DE/VISION słuchają BARDZO ROŻNI ludzie i wszyscy uważają, że zespól jest niezależny i ich muzyka jest niesamowita pod każdym względem.


REACTOR7X - Zespół powstał w grudniu 2008 roku, jednak jako solowy projekt działa od roku 2007. W pierwszym kwartale 2009 roku zostały nagrane ścieżki wokalne (w szczecińskim studio Elvis Van Tomato) do pierwszego albumu zatytułowanego „Disorder”, na którym poza autorskimi utworami znalazły się remixy m.in.:Controlled Collapse ,Falla z Digital Sin Team, Toma-twórcy naszego logo, a także gościnny występ Gabriela Wolfa z Infra Black w utowrze „Cold Army”. 31 października w DK Słowianin w Szczecinie zespół zagrał swój pierwszy koncert i zdobył przychylność i uznanie publiczności. Na rok 2010 planowane jest wydanie drugiego albumu …

Cena biletów: 45 zł
Bilety będą do nabycia tylko w klubie.
Kasa będzie otwarta 2 godziny przed koncertem, czyli o godzinie 19.00.

Jeżeli chcesz zarezerwować bilet, wyślij e-maila na adres devision@pomerania-technology.eu a bilet odbierzesz najpóźniej na godzinę przed koncertem. Czyli do godz. 20.00. Masz problem, bo coś się stało, pociąg się spóźnia, coś się dzieje a do anulacji rezerwacji zbliża się czas, napisz sms'a na numer: 727 664 571 info.

Aby zarezerwować e-mailowo bilet proszę wysłać dane: Imię + Nazwisko + Miasto + numer tel. komórkowego /ważne przy ewentualnych spóźnieniach/.



Wysłany: 2010-03-12 18:27

Będę na pewno :) tym razem nie odpuszczę imprezki ^_^

[img:05cdc29f39]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:05cdc29f39]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-03-12 23:57

[color=YELLOW:930f0113db]ano i ja tym razem jednak nie mogę edytować swojego poprzwedniego posta ^_^[/color:930f0113db]


to znaczy że,support zagra w Słowianinie a De/Vision w LuLu Club,a to coś nowego by było.tego jeszcze u nas nie budiet > support tu,a gwiazda tam :)

[img:930f0113db]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:930f0113db]





Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-03-13 08:23

oczywiscie supporty tez w LuLu - mały bład się wkradł - a teraz nie moge go edytowac. Moze administracja pomoze?



Wysłany: 2010-03-30 22:28

ale fajnie de/vision grać będzie jakieś 500 m,od mojego domciu :) jooooooo ;D

[img:d72d2386c3]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:d72d2386c3]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-04-06 17:33

Właśnie wróciłem z LuLu Club,gdzie odbędzie się koncert De/Vision i czego się dowiedziałem ,otóż > Club pomieści maksymalnie 450 osób,bilety należy zamawiać przez internet li tylko przez internet,co prawda część biletów ma być w sprzedaży na 2 godz. przed koncertem to jest od godz.19:00,ale dowiedziałem się także,że może być i tak ,że biletów nie będzie w sprzedaży na te 2godz. przed koncertem...? Czyli dla pewności radziłbym chętnym na ten koncert zamawiać bilety przez internet.

Co ty na to soundcliniqum...?

P.S odezwij się do mnie na prive :) mam sprawe


[color=YELLOW:5dfca49d95]De/Vision - Be A Light To Yourself [/color:5dfca49d95]





[img:5dfca49d95]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:5dfca49d95]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-04-10 14:11

W związku z poranną katastrofą Polskiego samolotu rządowego TU 154 pod Smoleńskiem,dzisiejszy koncert De/Vision w Szczecinie został odwołany.Informację tą dostałem od właściciela Klubu.


[img:2c50cfa5e8]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2c50cfa5e8]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-04-10 19:36

[quote:5dbe2302d3="HardKill"]W związku z poranną katastrofą Polskiego samolotu rządowego TU 154 pod Smoleńskiem,dzisiejszy koncert De/Vision w Szczecinie został odwołany.Informację tą dostałem od właściciela Klubu.


[img:5dbe2302d3]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:5dbe2302d3][/quote:5dbe2302d3]

Eeeee muzycy nie zagraja,ale mozna przyjsć i jak to sie mówi zwyczajnie NAJEBAĆ :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło