Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Urodzinowe prezenty. Strona: last

Urodzinowe prezenty Wysłany: 2009-10-06 19:34

Hejka ;D
Mam dziś urodziny (hahaha, wiem, dzięki za życzenia XD) i z tego względu ciekawi mnie, co lubicie dostawać w ten szczególny dzień :)
Może macie jakieś zwariowane pomysły albo niecodzienne marzenia urodzinowe? Piszcie ;>


Zniewolenie ciała uwalnia duszę.


Wysłany: 2009-10-06 19:37

Seksowną bieliznę i dobre perfumy :D


Dążenie do ...


Wysłany: 2009-10-06 19:42

100larz! 100larz! malarz! spawacz! i górnik! i pielęgniarka!.... byle nie grabarz dla Bzy!

Ja dostaję od jakiś 4 lat zawsze fajki i jakieś stare piwo.
Dziwne, że zawsze daje mi to inna osoba :/

Osobiście daję i lubię dostawać praktyczne rzeczy, choć - do czasu 18stek znajomych i na nie wszyscy dostawali kartki urodzinowe mejd maj self - ale teraz już się w to nie bawię - chyba zacznę dawać jakieś fotografie w antyramie ;D


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-10-06 20:34

Ojej :D wszystkiego najlepszego droga Bzy :wink: przesyłam tobie, z tej niezwykłej okazji moc buziaczków :oops: :lol: xD dużo szczęścia i radości HardKill'ek tobie życzy :D

Sto lat, Sto lat,niech żyje, żyje nam :arrow: a kto...? Bzyia :wink: :D

[img:baac1b5f73]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:baac1b5f73]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-10-07 04:24

dziękuję


Zniewolenie ciała uwalnia duszę.


Wysłany: 2009-10-07 07:56

Ja jestem zwolennikiem praktycznych rzeczy - ostatnio np. dostałem poszewki do pościeli, jaśka ... teraz to jeszzce jakas zajebiaszcza patelnia by sie przydała :> albo vok


.


Wysłany: 2009-10-07 12:13

Heh najlepsze prezenty coz....z jednej strony praktyczne..bo po co kolejna durnowata figurka ktora sie na polce kurzyc bedzie z drugiej strony nawet drobiazg a dany od serca moze wiecej znaczyc od wykupionego kursy pilotazu( takie moje osobiste male marzenie)
Moja mama chocby(jesli o rodzinie mowimy)na szczescie wie jakie rzeczy lubie a babcia jak to babcia-kiedys robila nietrafione prezenty teraz wie ze najlepszym prezentem jest kasa( :twisted: )bo za nia kupie to czego akurat potrzebuje
A ejsli chodzi o prezenty miedzy przyjaciolmi czy w zwiazku-to jak mowie najlepsze prezenty to takie dane od serca :D
Ja dostalam ostatnia pewien karnet na pewna rzecz.. :) i zaznaczam ze jest to dla mnie wiecej warte niz jakies drogie perfumy np,mimo iz to tylko kawalek papieru


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-10-09 19:55

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

[quote:c39516ef18="Harlequin"]Ja jestem zwolennikiem praktycznych rzeczy - ostatnio np. dostałem poszewki do pościeli, jaśka ... teraz to jeszzce jakas zajebiaszcza patelnia by sie przydała :> albo vok[/quote:c39516ef18]

Ja dostalem na urodziny ostatnio podyszke w ksztalcie cyckow - bardzo praktyczne


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-10-10 08:52

Hehhehe, tajnie główkę położyć pomiędzy, co nie ? :) ja dostałem akurat zwykłego jaśka, bez bajerów :)


.


Wysłany: 2009-10-18 12:20

Zawsze najlepsza jest kasa.Nie cierpię,kiedy rodzinka kupuje mi ciuchy,a przeważnie to właśnie robi.


Lubie jesien bo kazdy moze dostac z liscia


Wysłany: 2009-10-24 18:54

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Jeśli chodzi o prezenty, to jestem wybredna - trudno trafić w mój gust, więc nie lubię dostawać ubrań, biżuterii i niepraktycznych pierdół z serii - dekoracyjne dziadostwo. Właściwie najbardziej cieszą mnie kosmetyki w stylu słodkie balsamy, owocowe żele, peelingi, perfumy (i te ostatnio najczęściej dostaję) itp. - praktyczne, a ciężko wybrać taki, który by mnie drażnił - a nawet jeśli, to zawsze mogę je spróbować wymienić/sprzedać na necie. No i naturalnie książki Pilcha i Gretkowskiej także będą idealnym dla mnie giftem. Ale moje urodziny dopiero 1 kwietnia...


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2009-10-25 11:31

Hehe nie ma to jak "subtelna"podpowiedz dla uzytkowikow Dp :)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło