Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Covenant. Strona: last

Covenant Wysłany: 2006-08-24 21:12 Zmieniony: 2006-08-25 08:13

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

Jako, że osobiście bardzo lubię muzykę tworzoną przez Szwedów z zespołu Covenant, bardzo chętnie usłyszałabym Wasze opinie na temat ich radosnej twórczości. :wink:

Jestem lekko zawiedziona, że wrześniowy koncert Covenanta w łódzkiej Funaberii został przełożony na listopad. Tak przy okazji - może ktoś się wybiera?

Dodatkowo informacja dla tych, którzy być może nie znają jeszcze muzyki Covenanta i dla tych, którzy mają ochotę na posłuchanie jej w większej dawce, zapraszam na audycję [b:a2b60dd9a9]Covenant Evening[/b:a2b60dd9a9].
Audycja ta odbędzie się w ramach cylku [b:a2b60dd9a9]Lakmus,[/b:a2b60dd9a9] który prowadzę w radio [b:a2b60dd9a9]www.streamelite.com[/b:a2b60dd9a9].

Wtorek, 29 sierpnia godzina 20:00.


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-08-24 21:31

Osobiscie wole chyba jednak ten norweski [b:437975428d]Kovenant[/b:437975428d] :wink: ale ten szwedzki jakis zly nie jest, wlasciwie to bardzo lubie ich [i:437975428d]northern light[/i:437975428d], to byla plyta od ktorej zaczalem z nimi znajomosc, reszta jakos do mnie nie przemawia, ze starszych plyt podobaja mi sie pojedyncze kawalki, a w calosci to mnie troche meczy, za to z najnowszego albumu jakos tak bezbolesnie wszedl mi tylko [i:437975428d]ritual noise[/i:437975428d]

-----------------
Deadsy-Health & Theory


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-24 23:08

Pierwszy utwor jaki uslyszlam to byl "Der Leiermann"...nie dawal mi spokoju przez dluzszy czas, az wreszcie stwierdzilam, ze trza sie zapoznac z cala dyskografia Covenant...i nie zawiodlam sie :D...
Szkoda faktycznie,ze nie zagraja we wrzesniu ale w listopadzie na pewno sobie nie odpuszcze...slyszalam, ze koncerty sa po prostu warte zobaczenia i przezycia...wiec na pewno jade :D moj bilet na gothic czeka juz w sumie od czerwca :wink:



Wysłany: 2006-08-24 23:32

pozwole sobie niesmialo zauwazyc, iz w tytule tematu widnieje blad, otoz winno byc [i:066c058984]covenant[/i:066c058984] a obecnie mamy [i:066c058984]covevant[/i:066c058984] :wink:


------------------
Deadsy-Time


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-25 08:13

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

[quote:ae16cb08a2="Alec-II-Pure"]pozwole sobie niesmialo zauwazyc, iz w tytule tematu widnieje blad, otoz winno byc [i:ae16cb08a2]covenant[/i:ae16cb08a2] a obecnie mamy [i:ae16cb08a2]covevant[/i:ae16cb08a2] :wink:
[/quote:ae16cb08a2]

już jest popraweczka
dzięki za bystre oko :wink:


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-08-25 08:15

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

[quote:1af4191751="arachna"]slyszalam, ze koncerty sa po prostu warte zobaczenia i przezycia...wiec na pewno jade :D moj bilet na gothic czeka juz w sumie od czerwca :wink:[/quote:1af4191751]

mój też czeka od kilku tygodni! - nie skorzystać z mozliwości zobaczenia Covenanta byłoby dla mnie niewybaczalne :wink:


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-08-25 11:05

to sie pewnie zobaczymy na koncercie bo tez mam plany zeby sie wybrac na koncercik

co do samej muzyki...ladnie wpada w ucho...potrafi rozruszac publike....ogolnie oceniam na 5 : )


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-08-25 21:37

Sam chociazby koncertowy "synergy"(a najbardziej to nawet 'one world one sky') naklania mnie, by zobaczyc to wszystko na zywo i uslyszec "thank you!" Eskila.... :wink:
A skoro nadarzyla sie okazja...jak mozna nie skorzystac :D



Wysłany: 2006-10-16 13:54

No już niebawem, już niebawem..... :D Może trza juz rozpocząc wielkie odliczanie. Ale może lepiej nie zapeszać, bo znów cos nie wyjdzie. :?
Powtórka pytania Foxy: Kto sie wybiera taraz w listopadzie?



Wysłany: 2006-10-16 14:48

z Poznania wybieramy się wiekszą ekipą 4/11 o 12:40 pociagiem do ŁODZI
jesli ktos jedzie - zapraszamy do zabrania sie z nami 8)



Wysłany: 2006-10-16 21:50

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

[quote:48333c9ad2="arachna"]
Powtórka pytania Foxy: Kto sie wybiera taraz w listopadzie?[/quote:48333c9ad2]

Powtórka odpowiedzi Foxy: ja napewno będę.
Być może kilka osób z mojej zapadłej wiochy.

Ktos jeszcze? Może małe, rodzinne spotkanko?

Ja znów zaczęłam się nakręcać ich muzą. Będzie gut (oby).


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-11-03 17:05

No to życzę wszystkim dobrej zabawy, bo ja zamierzam bawić się jak najlepiej :lol: Jeszcze tylko kilka godzin....he he....Szkoda, że nie był organizowany żaden Before :cry: ale....co tam



Wysłany: 2006-11-12 13:39

Prosba do osob, ktore byly na gothic festivalu zeby podzielily sie z nami wrazeniami z wystepu Covenant'a :)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-14 16:23

Ja bardzo chętnie :D Pierwszy mój koncert Covenant i przyznać muszę, że jestem baaardzo zadowolona. Chłopaki nieźle widać pobalowali w Polsce a i tak dali według mnie świetny koncert, trzymając przy tym dobry fason( co najwazniejsze). Szkoda tylko, że nie zagrali kilku kawałków, mianowicie:Leiermann'a czy Go film czy Helikopter'a.....najbardziej zależało mi, aby usłyszec właśnie Leiermann-ale cóż, mówi się trudno. Największe schizy miałam jak Class stawał nad nami(na tej kolumnie czy cokolwiek to było)i się lekko chwiał. Rozwalanie "niechcący" sprzętu grającego było też spoko :) Ale naprawdę byłam pod wrażeniem, iż mimo "problemów technicznych" koncert był rewelacyjny!!!!
Swoją drogą też nigdy nie zapomnę Eskila bawiącego się na afterze i całego after party- no po prostu warto było pojechać!(choć after sam w sobie z częstotliwością zmiany Dj'a co pół godz jakoś nie był za ciekawy) No ale Eskil się dobrze bawił.....trzeba przyznać i ani myślał, żeby stamtąd wydchodzić(najlepsze jak stał sobie na scenie z Dj'ami-dobre to było)-z aftera poszedł gdzieś jakoś 4.30była... także...zapamiętam to do końca życia. Wszystko co związane z tym było....a jaja naprawdę niezłe 8) Przepraszam za niedomówienia, ale pozostawię pewne sprawy dla siebie :wink: :twisted:
Powtórzę raz jeszcze i kilkanaście razy:niech żałują Ci co nie pojechali!!!!!! :twisted:



Wysłany: 2006-11-17 19:55

arachna -- a grali "We Stand Alone"??



Wysłany: 2006-11-21 19:07

Play lista :D
Hz intro
20hz
Feedback
Bullet
Tension (rmx)
Tour De Force
Invisible & Silent
The Men (rmx)
We Stand Alone
Ritual Noise
Stalker (club)
Theremin
Brave New World (version)
Call the Ships to Port
Happy Man
Dead Stars
One World One Sky ......oj oj oj warto było jechać



Wysłany: 2006-12-07 14:00

byłam na koncercie covenanta i head-less`a ! było cudownie! :twisted:



Wysłany: 2010-06-21 20:20

Covenant widziałem na żywo 4 razy i o te 4 za mało,są naprawdę niesamowici nie wspomnę o niezwykle charyzmatycznym wokaliście Eskilu Simonssonie który przyciąga uwagę każdego z widzów :)i tu muszę się pochwalić ,że na wydanym DVD koncertowym - In Transit - widać moją skromną osobę gibającą się podczas koncertu pod sceną ,jest to dla mnie niezwykła frajda i pamiątka ujrzeć siebie w oficjalnym wydawnictwie,dodam że sam koncert odbył się w Berlińskim Columbia Halle,wiem wiem chwalę się troszku :)

[img:be5e506486]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:be5e506486]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło