Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Jaką farbę/jaki odcień macie w pokoju?. Strona: last

Wysłany: 2009-05-13 07:56

hehe ale temat
salon-ostry orange
sypialnia-delikatny beż
pokój dzieciecy-delikatny róż
kuchnia-jakis tam kanarek
łazienka-turkus
przedpokój-chójowata magnolia
piwnica-wapienna biel :)



Wysłany: 2009-05-13 08:22

[quote:f5230120cc="DEMONEMOON"]hehe ale temat
salon-ostry orange
sypialnia-delikatny beż
pokój dzieciecy-delikatny róż
kuchnia-jakis tam kanarek
łazienka-turkus
przedpokój-chójowata magnolia
piwnica-wapienna biel :)[/quote:f5230120cc]

O żesz 8O jaki dokładny 8)
Mój pokój jest pomarańczowo-żółty i mimo iż nie z wyboru bardzo mi to odpowiada. Ociepla przynajmniej psychicznie pomieszczenie a to ma znaczenie bo strasznie w nim piździ 8)


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-05-13 08:27

ściana z oknem, sufi i ściana naprzeciw okna w kolorze zmarzniętego masła a dwie pozostałe ściany w czekoladowo-fioletowawym brązie. Podłoga w kolorze wiśni (nie mylić z wiśniowym) 8)


forever alone immortal


Wysłany: 2009-05-13 09:09

Nonono, japońskie klimaty? ;]


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-05-13 12:42

[quote:5d60b453fb="TatumiMorgan"]Nonono, japońskie klimaty? ;][/quote:5d60b453fb]
Raczej Modern w rodzimym wykonaniu :wink:


forever alone immortal


Wysłany: 2009-05-13 13:13

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

ja mam taką żółto-zieloną mieszankę.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2009-05-13 14:02

W rodzinnym domku, w pokoju miałam ściany koloru NIEBIESKIEGO a na to namalowane farbkami olejnymi Czarno-niebieskie róże pnące się przez cały pokój :P
(nudziło mi się pewnego dnia)

[img:a54398141a]http://img.photobucket.com/albums/v237/joinka/blue10.jpg[/img:a54398141a]


W chwili obecnej wyprowadziłam się z domu...wynajmuję mieszkanie i nie mam nic do gadania w sprawie kolorystyki-niestety.


Mój stary pokój dostał brat punk i przemalował wszystko na granatowo i czerwono


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-05-13 20:07

haha dobry temat nie jest zly :D
moj kwadratowy pokoik - pastelowa zielen z lekka domeiszka zolci. podooobno zielen uspokaja i rozleniwia - cos w tym jest.


"Zwycięskie wojska radzieckie wracają spod Berlina na paradę zwycięstwa w Moskwie. Nagle po drodze słychać wybuchy i strzelaninę. - Czyżby to już strzelano na wiwat? - Nie, to 6 Armia w dalszym ciągu zdobywa Wrocław."


Wysłany: 2009-05-14 16:02

[quote:e8e58388bc="Infidel"][quote:e8e58388bc="DEMONEMOON"]hehe ale temat
salon-ostry orange
sypialnia-delikatny beż
pokój dzieciecy-delikatny róż
kuchnia-jakis tam kanarek
łazienka-turkus
przedpokój-chójowata magnolia
piwnica-wapienna biel :)[/quote:e8e58388bc]


zboczenie zawodowe :P ale strzelając powiedziałbym Dulux (Kolory Świata), Śnieżka (Disney) - mam w jakimś stopniu rację? :)
[/quote:e8e58388bc]
zdecydowanie DULUX,ŚNIEZKI tu nie idzie wyczaić :D



Wysłany: 2009-05-14 17:43

W moim dawnym pokoju doczekałam się wreszcie wymarzonych zielonych ścian, chociaż niedokładnie wymarzony odcień (byłam zmuszona dopasować go do wykładziny :P ). Marzyły mi się oliwkowe, a zostały szarozielone :) Ale ściany i tak pozagracałam czym się dało i zabazgrałam to, gdzie jeszcze zostało miejsce. :)

[img:6c56be32c6]http://lh3.ggpht.com/_C3TndPlF4nk/Sgxntk2sB-I/AAAAAAAAAGM/7d8tAQKXbqw/dwa%20smoki2a.jpg[/img:6c56be32c6]
[img:6c56be32c6]http://lh5.ggpht.com/_C3TndPlF4nk/SgxntsIuU5I/AAAAAAAAAGQ/DGeGChj8_cM/stw%C3%B3r2b.jpg[/img:6c56be32c6]

Teraz mam tylko wynajęty pokój z białymi ścianami i nie mam na to wpływu :P



Wysłany: 2009-05-14 21:28

ja mam jakieś fioletowo-różowe coś, co wg dekorala nazywa się... "Optymizm" xD


Ci, co śnią za dnia, wiedzą o wielu rzeczach niedostępnych dla tych, co śnią tylko nocą - E.A. Poe


Wysłany: 2009-05-16 20:24

Hehe jaki temat wogole... :D Kiedys mialampokoj na niebiesko potem zamarzyl mi sie ciemny fiolet i zeby nudno nie bylo podloga tez byla fioletowa :)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-05-17 16:06

hehe :P u mnie miał być fiolet a wyszedł wrzos (odcień różowego :P)... do tego mam fiolet i ciemny brąz.


Nie mogę i nikt inny nie może nauczyć Cię życia. Ale wiem jedno, życie każdego jest jak walka dwóch wilków. Jeden wilk jest dobry i szlachetny, a drugi zły... Zwycięży ten, którego będziesz karmić.


Wysłany: 2009-05-17 19:46

A kiedys sobie walne we wlasnym juz mieszkaniu takie jebitne kolory czerowny w polaczaniu z czarnym-piekna mieszkanka(plus jakies odcienie purpury)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-05-27 07:28

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Mój pokój jest fioletowo zielony :D dwie ściany takie, a dwie takie i wszystko dopasowane do tych kolorów oprócz niebieskich mebli, które pozostały po starym wystroju: pomarańczowo niebieskim

A w akademiku odchodzi mi ze ścian żółta farba, odcień najlepiej kojarzący się ze szpitalem


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2009-06-01 10:17

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Paskudna biała tapeta...to mam w mieszkaniu we Wro, paskudna jasnozielona farba...to mam w domu rodzinnym...w obu tych miejscach trzeba zrobić remont :P KONIECZNIE :!:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-06-01 10:30

[quote:bd8a8a6d6e="bastet666"]A kiedys sobie walne we wlasnym juz mieszkaniu takie jebitne kolory czerowny w polaczaniu z czarnym-piekna mieszkanka(plus jakies odcienie purpury)[/quote:bd8a8a6d6e]

O mi też się marzy takie połączenie :)


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-06-01 11:58

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

a ja sobie walnę całe ściany na czarno, a na suficie pentagram...i mówię to całkiem poważnie :twisted:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-06-01 15:43

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

[quote:48d1024881="ciastopotwora"]ja mam w pokoju sciany fioletowo-niebieskie jak moje futerko;] i namalowane na nich ciastka;]:D[/quote:48d1024881]


heh, no to zajebisty masz pokój, taki hmmm...smaczny :lol:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło