Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pain / Sirena / Gloom Of Doom / Cementery Of Scream / Diokha. Strona: 1

Artykuł: Pain / Sirena / Gloom Of Doom / Cementery Of Scream / Diokha

Pain / Sirena / Gloom Of Doom / Cementery Of Scream / Diokha Wysłany: 2009-05-04 20:13

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Jedzie może ktoś z Poznania pekapem TLK o 10.26 w sobotę 16go? :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Re: Pain / Sirena / Gloom Of Doom / Cementery Of Scream / Di Wysłany: 2009-05-11 14:29

[quote:e2406d4f33="minawi"]Jedzie może ktoś z Poznania pekapem TLK o 10.26 w sobotę 16go? :P[/quote:e2406d4f33]
Ja będę w Wawie i Krakowie, ale jadę z innego miasta.
A ty masz jakąś ekipę, z którą będziesz na koncercie? Mogłybyśmy się spotkać, jeśli byś chciała.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-05-11 17:03

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

o żadnej ekipie mi nic nie wiadomo :P mam tylko jednego znajomego a ponieważ go jeszcze na oczy nie widziałam, kto wie co będzie :lol: nie no żartuję :)

chyba że wiadomo coś o jakimś afterze?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-05-11 18:07

[quote:af65336bb0="minawi"]o żadnej ekipie mi nic nie wiadomo :P mam tylko jednego znajomego a ponieważ go jeszcze na oczy nie widziałam, kto wie co będzie :lol: nie no żartuję :)

chyba że wiadomo coś o jakimś afterze?[/quote:af65336bb0]

after by się przydał, ale ja nie jestem specjalistką od organizowania afterów. Przynajmniej mam akredytację foto...ciekawe, czy będę mogła zrobić trochę zdjęć na backstge'u?


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-05-15 09:14

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Jakby się ktoś miał ochotę pogubić na miasteczku, to mogę pomóc :D.
Ostrzegłam, że w sobotę okolice zaleje fala gothów :D (akurat wczoraj tam byłam)


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło