Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Seriale. Strona: 9

Wysłany: 2008-12-28 13:25

Jest kilkanaście odcinków i wystarczyło żeby się wciągnąć :)



Wysłany: 2009-01-04 12:37

[quote:7b2e805495="BelShanaar"]Serial został zdjęty z ramówkiz racji słabej oglądalności.[/quote:7b2e805495]
po obejrzeniu niezbyt mnie to dziwi :P pierwszy odcinek był arcybeznadziejny, dziwię się, że po obejrzeniu go w ogóle sięgnęłam po kolejne. na szczęście następne były już bardziej strawne, choć banał zabija widza średnio co 10 min. momentami zdrowo się uśmiałam z totalnie niedopracowanych scen. a dotrwałam do końca chyba tylko dlatego, że straszliwie ciekawska ze mnie istota.
jeśli podejdzie się do tego serialu ze sporym przymrużeniem oka, to da się przetrwać, ale bynajmniej nie ma się czym zachwycać.

teraz biorę się za 'sanctuary' lub 'fringe'.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-05 20:26

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

wczoraj zaczalem ogladac 'fringe' calkiem ciekawie sie zapowiada , pierwszy odcinek dlugasny ale w sumie tresciwy , zaraz zabieram sie za kolejne ...

cholerne seriale , jak nie ogladam zadnego to looz , zaczne ktorys ogladac to pozniej hurtem.


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2009-01-05 20:47 Zmieniony: 2009-01-05 20:47

Zapewne malo kto zna lub nawet kojarzy serial Carnivale. A wg.mnie to jeden z najlepszych seriali jakie ostanimi czasy nakrecono. Nie jest moze tak dynamiczny jak Heroes czy Lost, a poczatkowo wydaje sie wrecz nudny, ale fabula i sposob przedstawienia rzeczywistosci czynia go jednam z najbardziej oryginalnych seriali. To w sumie taka zagadkowa opowiesc o czyms w rodzaju zmagania sily dobra ze zlem. Polecam szczegolnie.
[img:5ec6b4294b]http://www.dreadcentral.com/img/reviews/carnivale2-big.jpg[/img:5ec6b4294b]


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-01-05 20:47

[quote:ae9f845311="cold_sea"]wczoraj zaczalem ogladac 'fringe' calkiem ciekawie sie zapowiada , pierwszy odcinek dlugasny ale w sumie tresciwy , zaraz zabieram sie za kolejne ... [/quote:ae9f845311]
pierwszy rzeczywiście rozwlekły, ale kolejne coraz lepsze ^^
'sanctuary' też bardzo mi się spodobało, klimatyczna rzecz ;o) niestety 'fringe' przejęło pałeczkę pierwszeństwa, więc sanktuarium musi cierpliwie zaczekać na swą kolej :P


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-05 22:04

Mni urzekł dr Gregory House :lol:


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2009-01-06 12:42

skończyłam już oglądać wszystkie odcinki 'house'a' które dotąd się ukazały, a kolejny zostanie wyemitowany dopiero 19 I! aaaa, zwariuję do tego czasu! :P


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-06 12:48

Kobieto!!
Ty mnie w czarną rozpacz wprowadzasz!
Ja tu na axn oglądam 3 raz 1 sezon!!!
Ale i tak oglądam, bo Willson... :oops:


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-01-06 15:43

Zdecydowany faworyt to Firefly. Niestety serial okazal sie zbyt inteligentny jak na amerykanskie standardy. Powstal jeden sezon i nic nie wskazuje na to ze powstanie kolejny pomimo bardzo silnych prosb fanow z calego swiata...

Aktualnie House, w kolejce m.in. Heroes, Californication, Dexter, Chuck...


The moment of laxity spawns a lifetime of heresy...


Wysłany: 2009-01-06 21:43

[quote:1a97fa049b="thistle89"]Ja tu na axn oglądam 3 raz 1 sezon!!![/quote:1a97fa049b]
nie mogłabym tak tylko po jednym odcinku dziennie... czasem zdarzało mi się obejrzeć 5-6 pod rząd :P


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-06 21:56

[quote:1471a6c40f="Rakoo"]Aktualnie House, w kolejce m.in. Heroes, Californication, Dexter, Chuck...[/quote:1471a6c40f]

Ooo, dajcież w końcu Chucka! Te jedyne 13 odcinków wyemitowanych w telewizji to tak sadystycznie mało! Chcę następną serię :D


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2009-01-07 07:55

[quote:6102517c5c="LadyWitch"][quote:6102517c5c="thistle89"]Ja tu na axn oglądam 3 raz 1 sezon!!![/quote:6102517c5c]
nie mogłabym tak tylko po jednym odcinku dziennie... czasem zdarzało mi się obejrzeć 5-6 pod rząd :P[/quote:6102517c5c]

Raz zdaje sie byl weekend z housem na axn, caly sezon w dwa dni... obejrzalem ;] Mogli by to powtorzyc i z kolejnymi sezonami, a z tego co widze to wciaz walkuja 1 sezon. Wczoraj chyba nawet sie skonczyl. Moze teraz puszcza drugi.

Prawde mowiąc sciagac z netu mi sie nie chce, wiec pozostaje mi tv, ale jak patrze czasami na ramowke axn i pokrewnych stacji to wymiekam, sam chlam... jakies dark angel, angel, star trek, wzory, itp. i najczesciej powtarzaja poprzednie sezony.

Z mini seriali ktore ostanio widzialem, choc i to nie do konca to 'generation kill' :]



Wysłany: 2009-01-07 08:10

Rzadko kiedy w ogóle mam czas, żeby oglądać :cry:
Ale po Housie odczekam trochę i mam bardziej przyziemny humor w Scrubs'ach :)
i innych dziwnych serialach na comedy central..


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-01-07 11:24

widziałam chyba ze 3 odcinki 'scrubs' i więcej nie chcę, nie odpowiada mi ten typ seriali. poza tym wszystko tam jest zbyt mocno naciągane. choć przyznać muszę, że kilka momentów im wyszło :D ale ogólnie bardziej mnie męczy, niż bawi.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-07 12:01

Czy męczy czy bawi - to zależy od człowieka, dnia, nasroju itp.
Jeszcze dobry serial to " Zagubiony pokój ".
Ten kto to stworzył to miał wizje dopiero :lol:
Jak po meksykańskiej garści traw :wink:


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-01-07 14:16

Jak już wiele osób wspomniało "Kryminalne zagadki LV/Miami/NY" ale i tak moim najbardziej ulubionym serialem wprawdzie animowanym jest [b:86b454b4cb]SOUTH PARK[/b:86b454b4cb] ^^ póki co 12 sezonów obejrzane po kilka razy plus odcinki nieemitowane i trudno dostępne ^^


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2009-01-09 13:33

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

Fringe ... kurde mam mieszane uczucia , to taka podrobka X-files , z jednej strony niby fajnie sie to oglada , a z drugiej ten stary swir wie wszystko bo sam to wymyslil wczesniej , i ten szef glownej bohaterki ktory tez wszystko wie ale ma opory do dzielenia sie wiedza ... troche na sile robiony klimat tajemniczosci.

South Park chetnie bym wciagnal pierwsze sezony bo byly najbardziej pojechane


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2009-01-17 22:13

Ja ostatnio oglądam Drawn Together. Niezła parodia Big Brother, która nawiązuje do wielu filmów i programów TV.
[img:0907717fb7]http://tv-mafia.com/series_images/Drawn%20Together.jpg[/img:0907717fb7]


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-01-18 19:09

hah, swego czasu widziałam całkiem sporo odcinków :P motyw z podmianą mechanizmu mówiącego lalki barbie i figurki jezusa rządzi :D


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-21 09:12

Wczoraj widziałam 1-szy odcinek "Cudownego dnia" w TVN Style. Fajny, raczej skuszę się na dalsze oglądanie.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło