Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wakacje. Strona: last

Wakacje Wysłany: 2006-06-20 09:17

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=orange:8cae998236]Patrząc na to, że ostatnio na naszym forum dominują pesymistyczne tematy związane ze śmiercią itp., zapodaję nowy temat, który mam nadzieję rozładuje tę mroczną atmosferę na jakis czas [/color:8cae998236] :D

Za 2-3 dni rozpoczyna się lato,a wraz z tym czas urlopów i dla większości jeszcze - wakacji 8) Zatem - jakie macie plany na ten czas? Czy wybieracie się w jakieś ciekawe miejsca? Zapraszam do rozmowy :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-20 09:34

Eye_of_the_storm (Bicz)
Eye_of_the_storm
Posty: 755
Zawiercie/Wrocław

O! Będę pierwszy!
Więc, moje wakacje będą nad wyraz cieawe...
za 2 tygodnie jedziemy nad piękne polskie morze, potem jedziemy na "Nie zabijaj", strasznie pozytywny festiwal reggae, no i oczywiście Castle Party po drodze, a na koniec fundujemy sobie wycieczkę do romantycznego Paryża...

Pstanowilismy odbić sobie to, że w zeszłym roku wakacje były ubogie w wyjazdy i szalejemy!:twisted:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 10:48

Cholera, a ja mam lipe. Z jednej strony chce się gdzieś wyrwac a z drugiej strony nie wiem gdzie, a poza tym nie mam z kim :evil: Te wakacje poświece pracy.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 10:53

a ja mam już wakacje od miesiąca i muszę przyznać, że nuda jest bardzo wyczerpująca. chciałam znaleźć pracę, ale chyba nie jestem do tego stworzona :? więć obijam się przez cały czas, co mi bardzo nie pasuje, bo chciałabym zrobić coś pożytecznego. plany na wakacje... oczywiście castle party, potem może o wolin uda mi się zahaczyć... a we wrześniu rejsik na pogorii może jakiś :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-20 13:36

Tia, wakacje zaczynam za jakieś 2 tygodnie ;P Ale wtedy zamierzam się naprawdę wyżyc :D W pierwszym tygodniu pogram w zaległe gry na kompie hahaha :D A potem szykuje mi się kilka zlotów z ludźmi, którzy są rozsypani po Polsce. Do tego mam wielkie plany wyjadu za granicę, ale z braku towarzystwa, raczej nie wypali hyhy. Do tego oczywiście gwóźdź programu - Castle Party. I w sumie powłóczę się po Poznaniu i może jeszcze gdzieś indziej, ale to już zależy od ludzi :-) A na końcu pewnie się pouczę na wrześniową sesję, która zapewne gdzieś tam się po drodze w najbliższym czasie uzbiera :D



Wysłany: 2006-06-22 08:33

Ah.. wakacje, w planach obowiązkowe praktyki w lipcu ;P a przed tem, muszę w końcu zdać sesję:D jutro egzam, w poniedziałek, w piątek,w poniedziałek :/

żyć nie umierać :twisted:



Wysłany: 2006-06-22 08:40

Moje wakacje polegają generalnie na tym, że mam troche więcej luzu w pracy, więc może rower i rolki przeprosze :wink:
Z wyjazdó jedynie CP i pewnie krótkie wypady na działkę i okoliczne jeziorka...mam nadzieję, że odbijemy sobie za rok :lol:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-06-22 12:14

Hmm... moje wakacje też już trwają od jakiegoś czasu, ale sencu stricte to zaczynam je jutrzejszym wyjazdem na parodniowypobyt w Zawierciu z apogeum w Katowicach na TOOLu :twisted: :twisted: :twisted:
Za tydzień też szykuje się wyjazd na koncetr na Mazury, więc wakacji ciąg dalszy.
No i bardzo bym się chciał po festiwalach poszwędać, ino nie wiem czy gotówki starczy, bo i Castle P. chciałbym odwiedzić i Hunter F. również zobaczyć, jak i Węgorzewo, które raczej odpodnie ze wzglęgu zbierzności dat z HF i kto wie może Ostródę, ale tego ostatniego to tak bardzo jeszcze nie planuję.
W Tatry też bardzo bym chciał pojechać, bo wybieram siętam już od chyba trzech lat, ale co z tego wyjdzie to sam jezscze nie wiem.
Jednak zwieńczyć wakacje chciałbym na Winobraniu 8)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-06-22 13:33

Ja 1 lipca jadę nad morze na dwa tygodnie... Rodzice fundują, mój wampir jedzie ze mną, będzie cudownie :D
Już sie nie mogę doczekać zapachu powietrza, gorącego piasku i przesiadywania noca na plaży... Jadę do Pobierowa. Brdzo fajna miejscowość, bywam tam już od 6 czy 7 lat... Za kazdym razem coś się zmienia, jest inaczej ale zawsze cudownie.

Na resztę wakacji nie mam planów, ale okoliczne jeziorka sa moje :D



Wysłany: 2006-06-22 14:59

wiecie co, plany i tak nigdy nie wychodzą :wink: chyba,że to ja mam taką zdolność. właśnie musiałam uznać, że na castle nie jadę, chociaż ten durny festiwal planuję od hoho :evil: na wolin też nie wiem,czy pojadę(może mi sie odwidzi :D ) więc ogólnie bardzo ciekawie się nie zapowiadda :) chociaż...może wakacje bez planów będą lepsze, przynajmniej nie będę się już denerwować, że coś mi znowu nie wyjdzie. od dziś cieszę się chwilą i mam gdzieś wszelakie plany :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-22 17:01

łoo wakacje będą ciekawie w tym roku
..zapewne (jak co roku) będe opierdalał się w nadmorskich miejscowościach... jakąś prace dorwe moze...
...zaklepany jest narazie tydzień w Łebie.. no i pare festiwalów w tym CP...
..a reszta to pewnie wyjdzie w praniu.. przygoda :P


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2006-06-22 18:16

nom, wakacje ciekawe:
- 1.07 - Mistyczna Noc
- 15.07 - Festival Nie Zabijaj
- 29-30.07 - Festival Ryśka Riedla
- 10-12.08 - Brutal Assault
potem jeszcze mały wypad pod namioty + spływ kajakowy :)
oczywiscie jeszcze poza wymienionymi ^^ jestem pewna ze znajdzie sie coś jeszcze ciekawego :)


taka sobie, normalna dziewczyna :)


Wysłany: 2006-06-22 19:55

Ja w sumie nie mam ani gdzie jechać ani z kim ani za co. Za to pomysł na spędzenie wakacji jest bo spędzę je tak jak zeszłe - z gitarką w dłoni :D Do tego jeszcze trochę turystyki miejskiej ze znajomymi w sensie zwiedzanie różnych opuszczonych/zrujnowanych/niedokończonych itp budynków najlepiej w nocy :D będzie spoko :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-06-22 22:34

Eye_of_the_storm (Bicz)
Eye_of_the_storm
Posty: 755
Zawiercie/Wrocław

Festiwal nie zabijaj, tam moje oko też będzie...ha!


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-26 16:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Eye, ty się postaraj stary aby Twoje Oko zawitało razem z Weridią po Castle PArty w moim miasteczku :P Jeno namiot byłby niestety potrzebny, jak już Wam wcześniej wspominałam...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-28 08:06

Racja Minawi....niech wasze oczy zawitają w poznaniu....mam pomysł...a może użądzimy sobie masowy wypad namiotowy na Cytadele....no oczywiście z jakimiś trunkami :twisted:



Wysłany: 2006-06-28 20:11

mi wakacje zaczęły sie weekendowymi wypadami gdziekolwiek... byle z miłymi ludźmi, poczatek sierpnia to planowany od roku wypad nad nasze polskie morze, ale wrzesień będzie najciekawszy dopiero... prawdopodobnie góry (Bieszczady), obowiązkowo Kraków no i 16 Łódź

poza tymi planami na pewno jak co roku będa jakieś wypady wcześniej nie planowane, bo takie sa zazwyczaj świetne...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-28 21:06

no to i ja się dołączę... jak już mam 2 miesiące bez moich słodkich podopiecznych :twisted: 4 lipca jadę na wieś - domek w środku lasu, jeziorko, cisza i spokój... 7 lipca wracam do Poznania, bo mam egzamin na prawko (ratunku!!!). 8 lipca wyjeżdżam do Gdańska do koleżanki, z którą zawitam na pewną gotycką imprezkę :) 11 lipca wracam na wieś... potem na pewno wpadnę do Lublińca do koleżanek na parę dni (zależy jak długo zniosą moją skromną osóbkę :twisted: ) W wiadomym terminie na 100% pojawię się na CP. Sierpnia jeszcze nie zaplanowałam - to będzie czas na spontany!



Wysłany: 2006-06-29 17:08

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:a517f751b9="Draven"]Racja Minawi....niech wasze oczy zawitają w poznaniu....mam pomysł...a może użądzimy sobie masowy wypad namiotowy na Cytadele....no oczywiście z jakimiś trunkami :twisted:[/quote:a517f751b9]

Draven, nie chodziło mi o Poznań tylko o Iławę - nie posądzaj mnie, zebym kazała Eye`owi i Weridii rozbijać się namiotem na Cytadeli!


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-29 17:15

a ja myślałam, że naprawdę będzie miejscówa w poznaniu, gdzie będę mogła się zatrzymać :wink: to mnie teraz zrobiliście :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło