Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Seria Legacy of Kain. Strona: 2

Wysłany: 2007-06-12 09:21

[quote:c7668fb791="CHMK"]Też się tak podniecaliście efektami przy przechodzeniu z planu materialnego do astralnego? :)[/quote:c7668fb791]

Sory, moze sie myle, ale to byl spektral. Astral to zupelnie inna para obuwia sportowego :wink: :lol:


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Wysłany: 2007-11-15 19:12

Jedna z najciekawszych serii gier o wampirach, z fabułą, której nie powstydziłąby się dobra książka. Doskonale wykreowane postacie dwóch głównych (anty)bohaterów (Kaina - jako tego, który wysysa krew, i Raziela, jako zbuntowanego wampira wysysającego dusze), których trudno nie polubić. Jak ktoś jeszcze nie grał, polecam.



Wysłany: 2007-11-22 09:39

Bez kitu, ksiazka z taka fabula bylaby bestsellerem... Ja tam czekam na ekranizacje, bo ta na pewno bedzie, skoro ekranizowali juz takie rzeczy, jak Tomb Raider, Hitman czy Resident Evil... A ta giera jest jeszcze lepsza od wyzej wymienionych...


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Wysłany: 2007-12-06 06:42

Pierwsza czesc byla swietna, w koncu cos na co w czasach psx 1 czekalem z wypiekami.
Pozniejszego klimatu wysysania dusz jakos nie poczulem, ale fabua byla intrygujaca.
Moze wroca do tematu w odswiezony i odwazn sposob?


Ignorance is Bliss...


Wysłany: 2007-12-06 09:11

[quote:6cc221281e="Shamjaza"]Moze wroca do tematu w odswiezony i odwazn sposob?[/quote:6cc221281e]

Pewnie tak, chociaz jak sie patrzy, co sie dzieje na swiecie z muzyka i kultura, to ma sie wrazenie, ze takie rzeczy to tylko w Erze :lol: Jak nie beda chcieli zrobic jakiegos czegos w tym klimacie, to znajde paru kumpli tu na polibudzie gdanskiej i zalozymy wlasna wytwornie gier, a potem wydamy cala serie w tym klimacie :D Byloby co najmniej ciekawie...


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Wysłany: 2008-12-11 21:19

oj gierka była świetna Legacy przechodziłam kilka razy ale i tak zdarzało mi się zgubić:) i Raziel


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2008-12-11 21:20

oj gierka była świetna Legacy przechodziłam kilka razy ale i tak zdarzało mi się zgubić:) i Raziel


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2008-12-11 22:41

Jedna z moich ulubionych serii :) Zdecydowanie najlepsza fabuła w historii gier komputerowych :) Dialogów między Kainem i Razielem nigdy nie zapomnę, chociaż większą sympatię budził u mnie ten pierwszy :) No i piękne zakończenie całej serii w Defiance Szkoda, że już takich gier nie robią


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2008-12-12 14:32

och tak dialogi były doskonałe:) w niektórych momentach to aż mi się mordka śmiała


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-01-06 09:05

Gdzieś wcześniej pojawiła się idea ekranizacji serii, co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł i ewentualnie kogo byście widzieli w głównych rolach?

Dla mnie ekranizacja byłaby gwałtem i krzywdą - szczególnie patrząc jak wypadły filmowe wersje Bloodrayne, czy ostatnio Max Payne Zresztą nie wyobrażam sobie Kaina albo Raziela mówiących innym głosem, niż w grze :) Dlatego jeśli chodzi o filmy o wampirach, na razie ograniczę się do pójścia na "Zmierzch" :)


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-01-06 09:54

dobry pomysł z tym zmierzchem też bym się wybrała ale nie mam z kim:) a ekranizację bym sobie zobaczyła choć nie wiem kto by mi pasował do roli Raziela czy Kaina...
poza może Bloodrayne czy Max Payne nie wypadły rewelacyjnie ale Silent Hill był niezły a Doom przyzwoity


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-01-06 14:40

Rzeczywiście, Silent Hill bardzo mi się podobał :) W Doomie zabrakło Piekła, demonów i ogólnie tej bluźnierczej otoczki


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-06-18 08:02

Ka0s (Bicz)
Ka0s
Posty: 4
Nova Calissia

[quote:25d4a3918e="Arantasar"]Gdzieś wcześniej pojawiła się idea ekranizacji serii, co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł i ewentualnie kogo byście widzieli w głównych [/quote:25d4a3918e]

He he fajny post, ludzie średnio co m-c odpisują :) a co do ekranizacji to wolałbym aby nigdy nie ujrzała światła dziennego, jeśli ma być robiona z Hollywoodzkim "rozmachem" albo z pieczołowitością i wiernością co do oryginału ala Uwe Boll Prodakszyn
Co do samej gry, przeszedłem wszystkie części (pomimo *&^*%*&*#@ pracy kamer) co prawda to prawda, ostatnia część pomimo tego że doskonała nie była to starała się spoić w całość fabułę, żeby przeciętny zjadacz chleba mógł się połapać o co tak na prawdę chodzi.


Need the one you love and love the ones you need, need the one you love and love the ones you bleed


Wysłany: 2009-10-28 14:08

Seria Legacy of Kain jest świetna, dobra fabuła, dobre dialogi, KLIMAT (dużymi literami KLIMAT!), świetny soundtrack. Przeszedłem wszystkie części z czego BO1 i SR1 kilkakrotnie. Ciekawe czy będzie jakaś kontynuacja czy coś, ciekawi mnie ciąg dalszy historii bo tym zaskakującym zakończeniu Defiance :D


You breathe to live You breathe - you die


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło