Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowości od Nightwish. Strona: last

Artykuł: Nowości od Nightwish

Nowości od Nightwish Wysłany: 2007-05-05 17:13

nie wierze że Tarja odchodzi z Nightwish:x!! to po prostu kit!! ona ma tak wspaniały głos, a nowa wokalistka tylko zniszczy im karierę!! :x


Nie wierz, że spokojna woda nie jest głęboka.


Wysłany: 2007-05-05 17:20

Droga Blackgothicgirl !!!
Tarja już dawno odeszła z Nightwish'a i robi karierę solową, więc troche za późno na żale.

Tak poza tym - nikt nie jest niezastąpiony, a Nightwish to nie tylko Tarja, więc nie rozumiem dlaczego miałby być gorszy bez niej.
Chłopaki grają zajebistą muzykę i szczerze powiem, że to za nimi można by płakać.


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2007-05-05 17:30

[quote:84ebc51218="Angaria"]
Chłopaki grają zajebistą muzykę i szczerze powiem, że to za nimi można by płakać.[/quote:84ebc51218]

hm... mimo ze nie slucham Nightwish ale jakies 5 lat temu jak uslyszlem Oceanborn to mi sie nawet podobalo ale Droga Angario mam pytanko czy slyszalas ich najnowszy dorobek bez Tarji??!!
Bo ja mialem niezly ubaw......bez obrazy oczywiscie :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-05-05 22:23

Ja słyszałam ich nowy dorobek bez Tarji. Powiem jedno. Jeśli nie znajdą wokalistki, poprawka, dobrej wokalistki, to stanie się to jeden z wielu metalowych zespołów. Nie mówię, że wokalistka ma śpiewać tak jak Turunen, bo tego chyba nikt nie jest w stanie dokonać, ale żeby jej głos sprawiał że będzie chciało ich się słuchać, że będzie ich wyróżniał spośród tłumu, bo słuchając piosenki: "Im sorry" na myśl przychodzi mi jakiś black metalowy zespół...
A słyszał ktoś dorobek solowy Tarji? Mi średnio się podobał.


Możesz żyć na marginesie społecznym, ale żyj tak, aby nie krzywdzić innych. / "If I can't be my own, I'd feel better dead."


Wysłany: 2007-05-07 16:51

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

[quote:b5d0f35b5f="Angaria"]
Tak poza tym - nikt nie jest niezastąpiony, a Nightwish to nie tylko Tarja, więc nie rozumiem dlaczego miałby być gorszy bez niej.[/quote:b5d0f35b5f]

Głos można zastąpić ale jej urody nic nie zastąpi


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2007-05-07 17:28

[quote:fcefca8dce="AbrimaaL"]Głos można zastąpić ale jej urody nic nie zastąpi [/quote:fcefca8dce]

Czy jest jakiś mężczyzna, któremu Tarja się nie podoba ??
Powariowaliście, czy co ?? :lol: :lol: :lol:

Wg mnie należy do ładnych, aczkolwiek nie wyróżnia się specjalnie.


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2007-05-07 17:38

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Dla mnie jest najpiękniejszą kobietą w świecie rocka. :twisted:


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2007-05-08 11:20

Uroda to jak wiadomo sprawa względna. Ładne opakowanie (czytaj urodę) pozostawmy gwiazdkom dennego popu z vivy czy mtv itp. W muzyce rock/(a zwłaszcza)metal jest to sprawa wg. mnie drugorzędna. Najważniejsza jest muzyka.
I tu zgodzę się z Paskieviczem (choć nie tak dosadnie), że po "Wishmaster" zaczęli wypuszczać coraz gorsze muzycznie płyty. I odnoszę wrażenie, że jednocześnie coraz bardziej zwracali uwagę na stonę wizualną (czyli w/w opakowanie).
Z nowego materiału nic jeszcze nie słyszałem ale jakby zmiana wokalistki przyniosła np: powrót do starego grania 8) lub nawet zaczęli grać cuś z jeszcze większym wykopem to nie mam nic przeciwko :twisted: . Byleby nowy wokal nie odrzucał :wink: .


Keep Talking...


Re: Nowości od Nightwish Wysłany: 2007-05-08 17:54

[quote:745781e0e7="blackgothicgirl"]nie wierze że Tarja odchodzi z Nightwish:x!! to po prostu kit!! ona ma tak wspaniały głos, a nowa wokalistka tylko zniszczy im karierę!! :x[/quote:745781e0e7]

kobieto! jesteś bardziej zawieszona niż ja:P Tarja już dawooo odeszła z Nightwish... fakt, głos ma wspaniały i Nightwish bez niej nie będzie już taki sam, ale cóż... nie ma ludzi niezastąpionych...


Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło