Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Brak tolerancji??. Strona: 1

Brak tolerancji?? Wysłany: 2007-01-22 13:59

z tym problemem napewno zetkną sie każdy z Was. mozecie tu pisać tu co was najbardziej denerwuje :) Ja mieszkam w małej mieścinie niedaleko Krakowa :? i mam mała klase gdzie w szkole(!!!) jestem jedyną osobą słuchającą metalu i spodkałam sie z całowitym brakiem tolerancji ze strony społecznośći skolnej. uczniów i nauczycieli. W mojej czkole nie dostrzegają oni gołych pleców ,odkrytych biustów Tylko mój ciemny makijaz . Z mojej strony to jawna niesprawiedliwoiść



Wysłany: 2007-01-22 14:18

To akurat jest bardzo proste. Nietolerancja to pewna grupa zachowan wobec osob rozniacych sie od pewnej spolecznosci, ze tak to nazwe. Nietolerancyjni sa wszyscy, niewazne co mowia, jedni sa nietoleranycjni slowem, inni gestem, jeszcze inni mysla i tyle
;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-01-22 14:47

diabołek ma racje. Człowiek ma nietolerancje zapisaną w podświadomości i wiąże się z nienawiścią do innych. Gdybyśmy byli przepełnieni tolerancją nie było by wojenek na przykład. Wiem po sobie, że kiedyś nie przeszkadzały mi rzeczy, które przeszkadzają dzisiaj. Kiedyś nie poszedłbym w miejsca, w które chodze dzisiaj, nie słuchałbym muzyki której słucham dzisiaj.
Jakieś pięć lat temu poznałem chłopaka. Łysolek, wysportowany. Normalnie bym z gościem słowa nie zamienił. Dzisiaj razem pijemy, czasem palimy, bierzemy, gramy w te same gry, chodzimy w te same miejsca. Czy jestem tolerancyjny? No pewnie, że nie. Nie znasz kolesia to cie wkurza. Jak poznasz go bliżej jest spoko ziom od co.

olał to ludzie byli, są i będą nietolerancyjni dla innych ale mi sie to podoba. Lubie jak patrzą na mnie krzywo i komplikują mi życie. W tym szaleństwie widze spsób....



Wysłany: 2007-01-22 15:39

a kto powiedział, że wszyscy mają się kochać, wielbić i szanować?
nawet podążając drogą najmiłosierniejszej religii chrześcijańskiej, już na poczatku stwierdzamy, że Adam z Ewą już nie szanowali...i to samego boga... więc można podciągnąć to pod grzech pierworodny i nie ma problemu :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-22 15:53

Ja już dawno przestałem się zastanawiać nad tym dlaczego ludzie są nietolerancyjni, i dlaczego wpieprzają się w nie swoje sprawy bo to tym właśnie ludzie utrudniają sobie życie. Jak wcześniej napisaliście ludzie z natury są nietolerancyjni, zgadzam się z tym. Każdy z nas ma w sobie takiego małego samolubnego potworka który sprawia że ludzie nie potrafią się ze sobą porozumieć i są „nietolerancyjni”.



Wysłany: 2007-01-22 20:09

Osobiście jestem wyjątkowo nietolerancyjny i jakoś dobrze mi z tym :twisted:


We must...


Wysłany: 2007-01-22 20:44

[quote:dec44d3e0a="alphar"]nietolerancja zawsze będzie, bo ...
a temat sie powtarza!![/quote:dec44d3e0a]
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=218&ostdays=0&ostorder=desc&start=45


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-01-24 14:20

nietolerancja byla ,jest i bedzie.


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-01-24 14:32

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Chociaż kilka moich postów wykasowano ( nie mam pojęcia z jakiego powodu ) to poprostu wisi mi to , a DP uważam za fajne forum , się tu czas traci... i nie przesadzaj Ev z tym technem........ wiele, wiele jest wątków i wielu , ludzi słucha tu metalu nie mającego nic z gothickiem wspólnego (tak myslę , chodź nie znam się) . Tematów też tu wiele... Pozatym logicznym jest, że jak się komuś nie podoba to nie wchodzi, nie ??? Bo po co robić coś przeciwko sobie ??? Ale prawo do opini ma każdy... z KC to sprzeczne nie jest, a co za tym z regulaminem Dp..


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-24 14:48

przykładem nietolerancji jest moja wiocha kiedys ktoś zdewastował cmetaz i to w innej miejscowości ,potem była nagonka na wszystkich co maja długie pióra i ubieraja sie na czarno nazywajac ich satanistami.dostawalo sie za cichy chód na ulicach. byleś jeden aich 10i to gnoje od 12 do 18 lat .do tej pory sie mówi o metalach czy got "brudasy".zreszta P..jest jednno z najciezszych wiezien w polsce.to samo jest z koncertami .zawsze na koncertach rockowych jest coś nie tak za sprzetem itp..,zrobili w te wakacje pare klimatycznych koncertów,było od pyty ludzisk ALE TO SIE MIASTU NIE OPLACA dlatego często kursuje do Krakowa(tam normalnie sie czuje)(wyłaczajac Prokocim)


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-01-24 15:09

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Ev, to też napisałam , że każdy ma prawo do swojego zdania :) A życiowych sytuacji forumowiczów nie znam i jakoś mnie to nie pasjonuje.. Nie tolerancji jeszcze tu nie zaznałam, a jeśli się zdarzy to specjalnie się nie przejmę. A forum (szcególnie interesujące wypowiedzi niektórych istotek) jak sama napisałaś fajnie się czyta :)
Pozdrawiam serdecznie i "do czytania" w innych, przyjemniejszych wątkach :) !!!


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-24 15:12

to sie nazywa tumiwiszm :wink:


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-01-24 15:17

[quote:1cb6d18637="Ev"]Srutututu :P Najbardziej nietolerancyjne jest DP :P Masz inne poglądy to cię zlinczują, słuchasz czegoś innego niż tylko gotyku to jesteś gorszy :P Wypowiesz swój pogląd, nie daj boże, sprzeczny z poglądami tych wyżej ustawionych, to cię zbanują, w lżejszym przypadku wykasują twój post. Bo wszyscy tu są mroczni i gotyccy, nie należysz do elity, to przykro nam bardzo, ale spierdalaj :P
O to moje spostrzeżenie, jakie poczyniłam od maja :P i nie chodzi mi o ewidentne obrażanie innych forumowiczów tylko zwykłe przejawy indywidualizmu.
Już nie wspominając o tym, że najważniejsze to żebyś lubił/lubiła gotyckie techno bo to jest takie truuuu.
A najbardziej żałosne to jest to, że niektórzy nie potrafią odróżnić tego co jest w rzeczywistości od tego, co się dzieje w necie.
Poza tym (nie obrażając nikogo i jeśli kogoś urażę to mam rację) widzę to przeważajacą ilość ludzi, którzy są ofiarami losu, nie potrafiącymi się odnaleźć w życiu, nie potrafiącymi odnaleźć przyjaciół "na żywo", których całym życiem jest Dark Planet.
A już największym przejawem nietolernacji jest temat "co mnie wkurwia". Napiszesz "wkurwia mnie dark planet" to wywalą posta, bo to jest niepoprawne politycznie.
Dziękuję za uwagę.
I teraz możecie mnie zbanować, względnie opieprzyć, bądź wykasować ten post.[/quote:1cb6d18637]

Ev-uś, Ty masz ostatnio ewidentnego dola, Skarbie - i to cholernie mnie smuci. Z Hexe i Smith mozesz pogadac sobie na zywo, nie musisz tutaj. Ale chyba dobrze wiesz, ze sa tu ludzie, ktorzy Cie bardzo lubia i nie jestes im obojetna.
DP jest tak samo (nie)tolerancyjne jak inne portale i nie ma czym sie podniecac. Ja jestem przykladem osoby, ktora slucha kompletnie innej muzyki (gothic to tylko mala czesc moich zainteresowan) i wyznaje rozny swiatopoglad od wiekszosci zgromadzonych - a zapewniam, ze jakos da sie przezyc:))) Nie zauwazylam tez zadnej elity, oprocz tych, ktorzy byc moze czasem pragna sie nia nazwac, narazajac sie na nieklamana radosc i wybuchy smiechu pozostalych:)

Wiekszosc ludzi szukajacach kontaktow w necie to osoby radzace sobie tu lepiej niz w 'normalnym' zyciu... ale jesli moga znalezc tu podobnych sobie, to czy jest w tym cos zlego? Wdrazanie sie w 'dorosle' zycie to spore wyzwanie, nie kazdy jest sprawnym kowalem swego losu. Wiec moze dosc tej kontestacji a troche wyrozumialosci?

Nietolerancja jest w kazdym z nas, trzeba sie tylko nauczyc ja oswoic. Jesli wkurzają mnie pozbawione toleracji posty, to interweniuję - bez wzgledu na to, czy uderzaja w cos, co lubie, czy to, czego nie lubie. Rzecz jasna nie bede bronic kogos, kto czyni innym źle, ale homofobia sama w sobie jest jednakowa, bez wzgledu na to, ktorego okazu rodzaju ludzkiego dotyczy. Zreszta o czlowieku bardziej swiadcza jego czyny i slowa, niz ogolnie przyjety swiatopoglad.



Wysłany: 2007-01-24 15:53

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:383c80b158="ahroun"]to sie nazywa tumiwiszm :wink:[/quote:383c80b158]

na szczęście nie skrajny

kontragekonku świetnie to ujełaś :)


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-24 17:49

Kilka moich postow tez wykasowano i zupelnie nie wiem dlaczego

[quote:da68748fd4="eIcILipse"]Chociaż kilka moich postów wykasowano ( nie mam pojęcia z jakiego powodu ) to poprostu wisi mi to , a DP uważam za fajne forum , się tu czas traci..[/quote:da68748fd4]


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-01-24 18:20

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:49a1ee7e28="amorphous"]Kilka moich postow tez wykasowano i zupelnie nie wiem dlaczego ][/quote:49a1ee7e28]

... może Alphar się nie spodobały :?:


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-24 18:26

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

:D


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-25 03:26

jestem tu od niedawna i nie zauwazylem czegos takiego jak nietolerancja...

ci co znaja mnie z reala wiedza ze jestem tak mhoczny jak koronkowe stringi i nawet na DP night na czarno nie bylem, choc ta impreza to troche inna bajka..., bo bylem na bialo...

ja slucham WSZYSTKIEGO. i sie z tym nie ukrywam... i nikt mi nigdy nie powiedzial, ze to zle...

i choc pewnie zadnego admina to nie obejdzie, bo jeden mniej jeden wiecej....
gdyby jakis moj post zostal wykasowany bez wazniejszego powodu, albo bym olal DP, albo moglbym sie stac nieprzyjemny, bo bardzo sobie cenie moja wolnosc slowa i nie pozwole by ktos mi moje porawo do niej ograniczal...
lecz mnigdy jeszcze sie nie stalo tak aby moj post zniknal...

pozdrawiam.,..


Urodziłem się by istnieć pomiędzy istnieniami innych istnień. Jako Istnia Istnie Istniejąca Nie mam strachu przed groźbą wieczystej egzystencji Nie mam lęku przed zmorą całego swiata


Wysłany: 2007-01-25 13:36

Nie jestem tutaj zbyt dlugo... Nie zauwazylam jednak zadnego braku tolerancji dla muzyki, pogladow lub czegkolwie innego na forum. Co prawda jest tu grupa osob (przyjaciol) ktora trzyma sie razem ale ja nic zlego w tym nie widze wrecz przeciwnie :D Zreszta to nie jest tak, ze oni zamykaja sie we wlasnym gronie... Przynajmniej ja to tak widze.

Poza tym elite (alez to dumnie brzmi ) DP poznalam podczas jednego z moich pobytow w Bazylu i prawde mowiac, bylam zaskoczona tym jak wszyscy mili dla mnie byli i przedstawiali siebie nazwzajem przy okazji opowiadajac rozne ploteczki :twisted: Z moich spostrzezen wynika, ze sa dwie osoby ktorych raczej wiekszosc osob na DP nie lubi lub delikatnie mowiac nie przepada za nimi

Aczkolwiek jesli jakis moj post by zniknol czulabym sie delikatnie mowiac rozczarowana i chcialabym wiedziec dlaczego tak sie stalo :x



Wysłany: 2007-01-25 15:51

Ktoś mądry kiedyś powiedzial, ze jesli wsrod 100 osob,wszyscy sa zadowoleni to trzeba sprawdzic czy jeszcze zyjemy, bo chyba jestesmy w raju;]

A prawda jest taka, ze jakos specjalnie nie widze nietolerancji tutaj. No chyba, ze przejawem nietolerancji, jest niezgadzanie sie z czyims pogladami. To tak, jest tu nietolerancyjnie;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło