Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Etherdrown. Strona: last

Etherdrown Wysłany: 2015-02-12 19:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

(to jest komentarz do Metal & Core Night ale wydarzenie już przeterminowane, więc nie wyświetla się chyba dlatego na forum)

Co do Etherdrown to to demo już jest i wyszło całkiem fajnie, ale ja jestem subiektywny, bo tu kolega gra.

Klip promo też fajny, taki zdaje się zamierzony kontrast pomiędzy Hangarem 18 i lasem w tle.


Też subiektywnie, ale riff pomiędzy 0:58 a 1:18 wymiata i działa, też mi się chce skakać:-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-02-14 14:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Aha, i jeszcze tak a propos to ten sam kolega-basista (tak, pozwolił mi kiedyś obadać swój instrument) udziela się też w Presidents of Noise (link do innego przeterminowanego artykułu z DP) z którego to cytat:
[quote:6630724364="minawi"]Całkowity dochód ze sprzedaży biletów, płyt oraz gadżetów przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Michała "Kame" Kamińskiego, wrocławskiego muzyka związanego z lokalną sceną od wielu lat (założyciela i pierwszego gitarzysty KnoW, współzałożyciela Presidents of Noise, długoletniego członka CO.IN.), walczącego z nowotworem mózgu.[/quote:6630724364]
to akurat zbieg okoliczności co do imienia, nazwiska, miasta i zainteresowań


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło