Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Projekt muzyczny. Strona: last

Wysłany: 2014-04-30 18:41

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Czuczu - pozwolisz, że podczepię się pod temat :-)

VKU czy coś w tym stylu

W zasadzie niewiele się zmieniło od kilku lat. Składu jak nie było tak nie ma.

Co do lasek kumatych technicznie :-) - Minawi, jak forma? klawisze (?), wokal (?), teksty (?) za ok. 5-10 lat?

Instrumenty, studio, koncerty itp. do załatwienia, ważniejsze są chęci i umiejętności, na początek wystarczy kartka papieru i długopis. Mało takiej muzy w PL, ale akurat w Czewie i Poznaniu są największe szanse na rozwój. Długo by pisać dlaczego. Jak coś to póki co ja robię swoje.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-04 00:11

Ja mam cały sprzęt potrzebny do nagrywania z tym że raczej za cięższą muzyką nie przepadam


"Żyj szybko, umieraj młodo i zostaw po sobie zajebiste zwłoki"


Wysłany: 2014-05-07 19:59

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Czuczu - mam pytanie, w jaki sposób komponujesz? Bo ja się dzisiaj zabrałem za to wreszcie. Nuty piszę w Tux Guitar (darmowy odpowiednik Guitar Pro), potem będę eksportował pliki MIDI do LMMSa (darmowy odpowiednik FL Studio) i wstępnie dobierał brzmienie instrumentów.

W zasadzie to wszystko mógłbym zrobić sam a koncepcja projektu dość sprecyzowana, ale może fajniej by było powymieniać poglądy.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-05-21 10:41

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:1bc4c77e67="Perrectus"]Ja mam cały sprzęt potrzebny do nagrywania z tym że raczej za cięższą muzyką nie przepadam[/quote:1bc4c77e67]
U mnie ze sprzętem coraz słabiej, technika idzie do przodu, ale ja nie nadążam :-/, choć coś tam jeszcze próbuję...
[img:1bc4c77e67]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2015/05/Pluszaki-muzykazmniejszone.jpg[/img:1bc4c77e67]


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło