Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

The 4th Fortress. Strona: 1

Artykuł: The 4th Fortress

The 4th Fortress Wysłany: 2006-12-07 21:51

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Kto ze mna idzie? :wink: :twisted: 8)


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-12-07 21:59

Coz, wyglada na to, ze i ja sie tam wybiore.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2006-12-07 22:07

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja mam zajęcia wieczorem :/ yh... Zobaczę jeszcze...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-12-07 22:13

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:a874148a5a="Silmeor"]Coz, wyglada na to, ze i ja sie tam wybiore.[/quote:a874148a5a]

no ba! :D wiadomo, ze bedziesz ze mna pil i tanczyl! :wink: 8)


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-12-07 23:26

kiedys fort mial swoj urok..
nie wiem jakos nie mam przekonania co do powrotu imprez w to miejsce..



Wysłany: 2006-12-08 15:48

a ja poznam nowe miejsce no i sety sie zapowiadaja dobrze...im pozniej tym lepiej


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-12-09 13:55

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:3be6273e99="CyberLacha"]kiedys fort mial swoj urok..
nie wiem jakos nie mam przekonania co do powrotu imprez w to miejsce..[/quote:3be6273e99]

Nie dziwię się, bo sama mam pewne obawy-a raczej nie wydaje mi się by mogło wyjść z tego coś godnego dawnych imprez...nie wspomijanąc o klimacie...w końcu ten właśnie klimat szczególnie ludzie tworzą...ale choć dla samego miejsca przyjdę.. :wink: a nóż będzie fajnie! :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-12-09 16:23

moze sie wybiore..
mam sporo wspomnien z tego miejsca .. z naprawde swietnych imprez..
nie wiem czy tym razem takie beda..

sceptyczna jestem



Wysłany: 2006-12-10 13:11

Ja sie pewnie skusze, tym bardziej ze nie bylem nigdy na zadnej imprezie w Forcie. Ze swojej strony slyszalem wiele pozytywnych opinii :) Wiec raczej sie zjawie


Zyje...


Wysłany: 2006-12-10 14:06

jak przyjde to z sympatii do Szymona i Kingi..


wogole spora czesc imprez to ostatnio poprostu nie wypaly!!!



Wysłany: 2006-12-11 12:57

hmpf widze ze wcielo moj post
drugi raz wpisywac tego samego nie bede

ale mam pytanie na przyszlosc - czymzez to zlamalem regulamin?



Wysłany: 2006-12-11 13:48

hyhy Attack tu sie ciagle lamie regulamin nie wiadomo czym :twisted:


jak sie zapatrujesz na zmartwychwstanie fortu???



Wysłany: 2006-12-11 13:57

[color=violet:131240f951]Żeby była jasność umieszczę jeden z Aż TRZECH punktó regulaminu forum:
- Forum służy dyskusji. [b:131240f951] Nie jest miejscem umieszczania linków, reklam, newsów i konkursów.[/b:131240f951] Od tego są inne działy Portalu. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie co zamieścić, polecamy skontaktować się z administracją.
[/color:131240f951]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-12-11 14:27

no to zamiast centralnie wywalac calego posta w ktorym pisalem ze idea Dobera o reaktywacji fortu w odpowiedzi na zainteresowanie osob
i pytania i wpomnienia wystarczylo ocenzurowac sam link z grafiką, no nie?

co do idei - ogolnie why not, miejsce klimatyczne i z tradycjami

ps. po co temat imprezy na forum skoro nie mozna o nich generalnie pisac, co wiecej jesli jest watek o imprezie a nie ma go jeszce w kalendarzu to taki temat jest usuwany, kolejna sprzecznosc wedle mnie



Wysłany: 2006-12-11 14:57

ja tez sie pojawie, wreszcie poznam pewne osoby z DP osobiscie, bo tak sie ciagle z nimi umawiam na koncerty i imprezy i mi nie wychodzi :wink:
( to do Inyaloome i Silmeora) :lol:


"Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału; Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj" A.C. Swinburne


Fort Wysłany: 2006-12-11 17:09

Imprezy były fajne i lokal ma do tego dobry klimat niestety jest mało praktyczny i daleko od centrum a ja lubie troche pokrążyć.
Żeby sie napić piwa trzeba sie niezle nacierpieć. Najpierw stać w kolejce po piwo przy drzwiach gdzie zimny wiatr wieje w dupe, i posłuchać dicho z dresami siedzącymi do góry. Potem przeciskac sie przez waski korytarz miedzy ludzmi stojącymi do kolejki w kiblu. Następnie trzeba balansowac z piwem na schodach wymijajac tych ktorzy sie wspinają do góry. Na końcu trzeba wypić piwo na stojąco bo praktycznie nie ma gdzie usiaść. tylko pare razy było piwo na dole.
Osobiści najbardziej podobało mi sie w ś.p. Ozzim i Klinice Muzycznej.

Apropos informacji o imprezach - Dodajcie po prostu przez "Dodaj wydarzenie" na stronie głownej. W ten sposób jest porządek, nie rozwala sie layout i ludzie mogą sprawdzić kto chce sie wybrać na daną imprezę. Mozna wtedy rozpocząć dyskusje na temat danego wydarzenia. W ten sposob unikniemy wielokrotnego rozpoczynania wątków na ten sam temat.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-12-11 20:29

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

eh, Kuba, częściowo się z Tobą zgadzam Ale zauwaz parę plusów Fortu - np. mHrok i klimat bocznych korytarzy, a także to, że przeciskając się na schodach, stojąc w kolejce po piwo czy do toalet można było sporo ciekawych osób spotkać i poznać :) Mam stamtad wiele dobrych i parę gorszych wspomnień... Ale bardziej na plus... Choć przydałby się bliżej jakiś przystanek nocnego autobusu :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-12-13 01:46

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

W forcie tylko dobijający jest fakt ten, że jest mało miejsca, kibelek w złym miejscu i te dresy na górze :P co się gapią i coś pie**** od rzeczy.. Ale fort ma klimat.. sentymentalne miejsce :)


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2006-12-13 01:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

eh, może bym i poszła, ale dopiero po 22 i nie mam z kim :/


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-12-13 13:13

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:ab2d980221="Kiris"]ja tez sie pojawie, wreszcie poznam pewne osoby z DP osobiscie, bo tak sie ciagle z nimi umawiam na koncerty i imprezy i mi nie wychodzi :wink:
( to do Inyaloome i Silmeora) :lol:[/quote:ab2d980221]

No właśnie-masz absolutną rację Kiris-już najwyższy czas! :wink:

A Ty Minawi-nie smutaj się-przecież sama nie będziesz... :wink: I ja się zjawię nieco później-oczywiście przez pracę... :roll:
Tak czy owak-licze na dobrą zabawę! :twisted: :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło