ul. Jeziorna 6
7 odsłona Olsztyn Old Underground tym razem zagrają:
Ass To Mouth [grind - Wrocław]
Grind masakra z Wrocławia o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie
grind. Koncerty ASM to niecodzienna dawka ciężkostrawnego grindu, co
docenili organizatorzy Obscene Extreme zapraszając ich na jedną z edycji festiwalu. Kapela poszczycić się może dwoma wydawnictwami -
pochodzącym z 2006 roku MCD "Asses for teh masses" oraz od niedawna
masakrującym pełnometrażowym "Kiss Ass"!
www.myspace.com/assgrindsystem
Parricide [death metal/grindcore - Chełm]
Chełmska legenda sceny death/grindcorowej, która w tym roku będzie obchodziła swoje dwudzieste urodziny.
www.myspace.com/parricide-pl
Feto In Fetus [grindcore/death metal - Ostróda]
To jedna z najciekawszych kapel regionu Warmii i Mazur! Rosnąca popularność kapeli świadczy o ich klasie i zaangażowaniu. Niedawno wydana długograjka "Far from the truth" zbiera bardzo dobre recenzje. Kapela na olsztyńskim gigu promować będzie wydany w lutym 2010 roku przez niemiecką Angel Aids Records split zatytułowany "The Strange Case Of The Missing Corpse". Warto zobaczyć miazgę na żywo! Nie biorą jeńców!
www.myspace.com/fetoinfetus
Norylsk [grand/crust - Włocławek]
Włocławecki Norylsk powstał po rozbiciu innego grindowego składu - Trocki. Muza jaką prezentują obraca się w szeroko pojętym grand/crust, co może zaowocować ładnym tańcem pod sceną. Kapela sporo koncertuje i pomimo niewielkiego dorobku miażdży w każdym tego słowa znaczeniu! Tak jak w przypadku FIF Norylsk będzie promował numery z wydanego splitu!
www.myspace.com/norylsk
Złośliwy Pomruk Odbytnicą
Nasz lokalny analny rodzynek, który niejednego fana wesołego grindu
przyprawi o zawrót głowy. Na pewno będzie to jeden z tych gigów, który zapamiętacie na długo! Porno grind w klasowym, warmińskim wydaniu oraz niebagatelnym dystansem do wszechogarniającej nas sztampy!
Łeb Prosiaka [punk/grind - Warszawa]
Zespól powstal na przelomie lat 2002-2003 z odpadów radioaktywnych
wywozonych z czarnobyla w mazurskie lasy,muzyka tworzona przez
amatorski zepsul saportowy z póldupska leb prosiaka laczy w sobie
klasyczny finlandzki folk z wielkimi wplywami pakistanskich choralów
gregorianskich, czeskiego hip hopu i watykanskiego
speeddeathmetalu,piosenki dotycza zyciowych problemów ludzkosci
opierajacych sie na zasadzie ze jak sie nie wysrasz to cie muli w
bebechu oraz uleganiu starchrzescijanskiemu przyslowiu które mówi: kto
wybredny ten nie rucha.
www.myspace.com/ebprosiaka
Wjazd: 15 zł