Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Sacred Reich już w przyszłym tygodniu wystąpi na dwóch koncertach w Polsce

Sacred Reich, Night Demon, 2019, koncerty

Thrash metalowcy z Sacred Reich wystąpią 12 listopada w warszawskiej Proximie oraz dzień później 13 listopada w krakowskim Kwadracie. Grupa ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album Awakening. W roli supportu pojawi się heavy metalowy Night Demon.

Z inicjatywy zainteresowanego sprawami społeczno-politycznymi wokalisty Phila Rinda, narodził się w 1985 roku w gorącej Arizonie jeden z najciekawszych przedstawicieli amerykańskiego thrash metalu, zespół Sacred Reich. Zadebiutował klasyczną dla tego gatunku płytą Ignorance.W 1990 roku promując drugi album The American Way, kapela po raz pierwszy dotarła do Polski i dała niezapomniany koncert w Jastrzębiu Zdroju. W 2000 roku zespół został rozwiązany, ale powrócił w 2007 roku na letnie koncerty i dość regularnie występował przed festiwalową publicznością, prezentując wybór swoich najlepszych kompozycji.

Night Demon powstał w 2011 roku i od tego czasu nagrał dwa albumy studyjne: Curse of the Damned oraz Darkness Remains. Grupa gra tradycyjny  heavy metal nawiązujący do klasyków tego gatunku.

12.11.2019 – Warszawa, Proxima
13.11.2019 – Kraków, Kwadrat

 

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu.

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne są na stronie organizatora:

https://sklep.knockoutprod.net

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły