Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Return to Castle Wolfenstein. Strona: 1

Return to Castle Wolfenstein Wysłany: 2012-03-11 22:24

To tak odnośnie ostatniego Wolfensteina.
Kilka miesięcy temu znowu sobie przeszłam Return to Castle i milo bylo sobie odświeżyć ten kloimat. :) Pamiętam, jak ileś lat temu w to grałam w zupełnej ciemności- soundtrack i te diabły plus pękające zombiaki miażdżyły. :) W nowym Wolfensteinie soundtrack już tak nie trzyma w napięciu, strasznie też nie jest no i te bronie futurystyczne... Ale gra i tak świetna, zupełnie niedoceniona.


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-03-11 23:46 Zmieniony: 2012-08-06 22:09

Grałem w Returna chyba ze 30 razy,a i tak ciągle co jakiś czas pykam sobie w to :)




[img:2e67a70e95]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2e67a70e95]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-03-12 20:56 Zmieniony: 2012-03-12 20:58

Te komentarze w tym filmiku- "załatwiamy wszystkich i w drogę!" XD Ale tyle razy w to grałam i nie znalazłam tych sekretów w tych tunelach z rurami...
"Broń trująca"- też dobre, hehe. Przecież to zwykła giwera z obrotowymi lufami typu minigun. :)

Mnie zawsze najbardziej się podobał etap w X Labs:




"Broń trująca" na pierwszym planie oczywiście. :)


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-03-12 21:31 Zmieniony: 2012-03-12 21:42

Ja też mimo to że grałem w Returna na bank ze 40 razy też nie pomyślałem o tych ukrytych tunelach z rurami,pozostałe sekrety znam :) a ten komentarz odnośnie broni gazowej rozbawił mnie do łez




Tak jak i mi,najbardziej podobał się etap w X Labs,ale generalnie cała gra jest rewelacyjna,i jak dla mnie nic nie straciła,mimo upływu czasu ,a minigun to moja ulubiona broń w Wolfensteinie,z ulubionych postaci w grze zdecydowanie Ubersoldat a tak w ogóle droga Fejzi przez to gadanie o Return To Castle Wolfenstein,nabrałem ochoty by po raz 40ty enty popykać sobie w to :) hehehe

[img:790f7e4f2a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:790f7e4f2a]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-03-12 21:47

O, znowu "broń trująca". :) W ogóle to zauważyłeś, że w tamtym filmiku kiedy podnosi tego miniguna, to wyświetla się napis "celownik snajperski"? :)
No, Ubersoldat był fajny, zwłaszcza że po walce z nim dostawało się giwerę prądową. :)
Ja wszystkich sekretów nie znalazłam, na przykład nigdy nie obczaiłam, jak można dostać się na którymś z początkowych etapów w zamku do złota we wnęce nad kominkiem.


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-05-05 19:41 Zmieniony: 2013-05-15 22:31

Fejzi zobacz jak można dostać się do tego złota nad kominkiem

http://www.planetwolfenstein.com/images/image.asp?/sp/secrets/secrets_imgs/keep1.jpg

A jeśli chciałabyś odwiedzić wszystkie sekretne miejsca w Return to Castle Wolfenstein... Zajrzyj > TU <



[color=YELLOW:daab79b027]Tak...tak Wolfenstein 3D kończy dziś 20 lat ,gra zadebiutowała 5 maja 1992[/color:daab79b027]




Aż łezka w oczku się zakręciła hehe


[img:daab79b027]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:daab79b027]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-05-05 19:53

grało sie,jedna dyskietka spakowane nawet zipem i tyle radooochy,potem jeszcze Doom przypomniał ten klimat zreszta bardzo udanie


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2012-05-06 10:31

Nowy Wolfenstein,oczywiście nie jest już tak klimatyczny jak Return To Castle Wiolfenstein,ale moim skromnym zdaniem jest całkiem niezły i w sumie jakoś się broni,i szkoda że przeszedł tak troszkę mało zauważony.Chętnie sobie w najbliższym czasie do nowego Wolfensteina powrócę jest tu kilka całkiem fajnych misji,choć by ta na sterowcu (Zeppelin)




Generalnie gra nie powala,ale co tam,fajnie zobaczyć ponownie w akcji B.J. Blazkowicza

[img:2ed526dbe1]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2ed526dbe1]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-05-06 11:07

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

Pamiętam jak zarywałem noce grając w Return to Castle Wolfenstein :) Klimat nieziemski!

Ostatnia Wolfenstein na PS3 nie porwała mnie aż tak bardzo. Brakuje mi tych trupów, potworów a misje są mniej ciekawe.
Chcę kolejnej części :)



Wysłany: 2012-05-06 11:38 Zmieniony: 2012-05-06 18:25

Ja też chcę,ba wręcz żądam Returna to Castle Wolfenstein II






[img:31ad383e2b]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:31ad383e2b]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-05-11 15:01 Zmieniony: 2012-05-11 15:02

A tutaj mozna sobie pograc w Wolfa w przegladarce


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-05-17 21:31

[quote:47f70c4b0a="HardKill"]Fejzi zobacz jak można dostać się do tego złota nad kominkiem [/quote:47f70c4b0a]

O, a jak postawić krzesło na stole? :)

Znalazłam wszystkie sekrety oprócz tego złota nad kominkiem, hehe. :)

Ostatnio sobie w to na laptopie na działce grałam, trzyma w napięciu bardziej niż Wolf 3- te diabły z tarczami i pękające zombiaki. :) I muzyka niepokojąca. Trójka jednak nie jest zła, chociaż klimat jest zupełnie inny.

A w jedynce pamiętam, że jak się walczyło z Hitlerem na końcu, to jak cię zabijał to mówił: "Auf Wiedersehen". :)


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-06-11 20:23

Już obczaiłam, jak to krzesło postawić, jest tam tylko jedno takie. Tyle lat w to gram i dopiero teraz na to wpadłam. :)


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-06-11 22:27

To powiedz,bo tak na pamięci to już nie pamiętam,no chyba że bym w to aktualnie grał,to co innego :)

[img:93117f3195]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:93117f3195]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-06-12 20:45

[quote:7e0e5cf96f="HardKill"]To powiedz,bo tak na pamięci to już nie pamiętam,no chyba że bym w to aktualnie grał,to co innego :)[/quote:7e0e5cf96f]

Przy stole stoi tylko jedno krzesło, które da się podnieść. Normalnie pojawia się ikona z przekreśloną ręką, a przy tym ręka nie jest przekreślona, więc można to chwycić i postawić na stole. Dobre. :) Przez przypadek to zauważyłam. :)


Chrzanić multi


Wysłany: 2013-05-14 22:32 Zmieniony: 2013-09-22 11:49

[img:238009eec2]http://medialib.computerandvideogames.com/screens/dir_3013/image_301333_thumb_wide940.jpg[/img:238009eec2]

[color=YELLOW:238009eec2]Wolfenstein: The New Order W 2014 roku! [/color:238009eec2]

W nowym Wolfensteinie odwiedzimy nie tylko klaustrofobiczne pomieszczenia, ale też nieco bardziej obszerne miejsca. Za wygląd graficzny odpowiadać będzie id Tech 5 – silnik znany z produkcji Rage. The New Order skupi się na przygodzie B.J. Blazkowicza, który będzie walczył z ambitnymi nazistami chcącymi przejąć kontrolę nad całym światem. Gra powstaje w nowym studiu – MachineGames, w którym pracują ludzie odpowiedzialni za m.in. Kroniki Riddicka oraz The Darkness. Z obrazków zamieszczonych ostatnio w sieci, wnioskuję że będzie się działo, oj będzie, na screenach można zobaczyć bohaterów, ciężki arsenał, w tym futurystyczną broń, mechy oraz uzbrojonych po zęby nazistów. Zapowiada się mocny powrót B.J. Blazkowicza.

Więcej obrazków w wysokiej rozdzielczości z Wolfensteina:The New Order > TU <

B.J. Blazkowicz - amerykański bohater wojenny z krwi i kości. Walczący z nazistami, którzy po wygraniu II wojny światowej za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) chcą przejąć władzę nad całym światem. Akcja Wolfensteina: The New Order przenosi nas do Europy w 1960 roku, a klimaty okresu powojennego wymieszano, z elementami cechującymi gatunek science-fiction.

Blazkowicz kolejny raz staje w szranki z hordami nazistów, wykorzystujących futurystyczny arsenał broni. Bohater gry sieje postrach nie tylko za pomocą tradycyjnego wyposażenia, ale również otrzymuje możliwość walki cudowną bronią, co zdecydowanie ułatwia infiltrowanie wrogich fortec oraz wymianę ognia z bardziej wymagającymi przeciwnikami, np. mechami. Rozgrywka, którą obserwujemy z widoku z oczu bohatera, nie różni się znacząco od tego, co oferowały poprzednie części cyklu. Sprowadza się ona wciąż do klimatycznej walki z nazistami w otoczce świata science-fiction, wymieszanego z atmosferą lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, jednak wciąż zbliżonej do tego, co prezentowały Wolfenstein od studia Raven Software czy Return to Castle Wolfenstein.
Oprawa wizualna jest nieco bardziej futurystyczna, niż w przypadku pierwszych odsłon Wolfensteina.

Info: gry-online




Świat idzie do przodu, gry także więc nic dziwnego, że w nowej przygodzie B.J. Blazkowicza mamy do czynienia z elementami science-fiction, zresztą takowe elementy występowały w Wolfensteinie od zawsze. Co było nierozerwalnym znakiem rozpoznawczym we wszystkich odsłonach Wolfensteina. Nowy Wolfenstein już jest porównywany z Killzone. Czy to dobrze, czy nie, osobiście nie dbam o takie porównania, dla mnie liczy się dobra gra, dobra akcja i dobry klimat w grze. Czekam z niecierpliwością na Wolfensteina:The New Order i z całą pewnością łykam tą grę w dniu premiery, zupełnie w ciemno, jak ciepłe bułeczki mniej ważną dla mnie informacją jest brak w grze trybu wieloosobowego, olać multi *_*

Na Tokyo Game Show 2013 zaprezentowano Wolfenstein: The New Order. W tytuł można było pograć, a ci co mieli tą przyjemność, są zachwyceni :-) brzmi całkiem obiecująco *_* w nowym Wolfensteinie podobnie jak w Return To Castle Wolfenstein znajdą się sekretne miejsca i tajne przejścia :-)

[img:238009eec2]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:238009eec2]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło