Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wpływ metalu na psychike. Strona: 3

Wysłany: 2010-12-18 00:22

LordLard (Matuzalem)
LordLard
Posty: 95
Biała Podlaska\Lublin\Kuldahar

Metal wyzwala we mnie pozytywne emocje poprostu czyje że moge wszystko


Życie jest wyjątkową grą RPG - żyjesz żeby się rozwijać i przetrwać!


Wysłany: 2010-12-26 00:17

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

:D Pasek Ty leniuchu jeden...


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-26 01:27

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

No to moze ja Wam koncert odstawiè a Wy $w. Miko£ajopwi od$niezycie pas startowy... :)


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-26 13:40

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Ha ha ha,tylko ze tam gdzie mieszka Miko£aj jeste teraz -45° :)


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-26 23:33

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Ha ha ha,jaki p£òg???,
£opata i jedziemy...


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-29 00:54

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

No dobra moi mili parafiianie,odbiegli$my od tematu,a mnie ciàgle interesi co Wy my$licie o bombardowaniu p£odu elektonami metalu.... ;P


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-29 01:07 Zmieniony: 2010-12-29 01:08

[quote:a7fc7f41a7="Aliss"]No dobra moi mili parafiianie,odbiegli$my od tematu,a mnie ciàgle interesi co Wy my$licie o bombardowaniu p£odu elektonami metalu.... ;P[/quote:a7fc7f41a7]

Napierdalaaaaać! :P

I od tej zasady jest tylko jedno odstępstwo...

Napierdalać głośnieeeeej! :P


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2010-12-29 03:45

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Buahahahaha,Beczka piwa Ci za te s£owa


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2010-12-29 11:34

[quote:b3c68e91cd="Freakstranger"][quote:b3c68e91cd="Aliss"]No dobra moi mili parafiianie,odbiegli$my od tematu,a mnie ciàgle interesi co Wy my$licie o bombardowaniu p£odu elektonami metalu.... ;P[/quote:b3c68e91cd]

Napierdalaaaaać! :P

I od tej zasady jest tylko jedno odstępstwo...

Napierdalać głośnieeeeej! :P[/quote:b3c68e91cd]

[quote:b3c68e91cd="Aliss"]Buahahahaha,Beczka piwa Ci za te s£owa [/quote:b3c68e91cd]

Dzięki, przyda się, pomyślę pijąc o użytkownikach DP zanim się stoczę pod stół. :P

A tak w temacie to przychylam się do zdania Gabrieli, że muzyka nie ma dużego wpływu, ale podświadomie może przypominać życie płodowe, a gust muzyczny albo się w jakimś stopniu dziedziczy albo nie. Więc nie ma się co przejmować tylko napierdalaaaać! :P


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2011-01-06 15:01

Arakab (Bicz)
Arakab
Posty: 9
Sandomierz

Gustu po rodzicach raczej się nie dziedziczy, nie słyszałem bynajmniej o takim genie. Dziecko o wiele bardziej ma wrażliwy słuch niż osoby dorosłe, to co my odbieramy za melodię :D dziecko może odebrać za trzaski :D. Jeśli dzieciak wychowuje się w rodzinie gdzie przeważa metal, cóż to zależy co rodzice wklepią małemu do łba, jeśli pozwolą na poszukiwanie swojego ja :D to gnojek może pewnego razu przyjść i oświadczyć ze będzie słuchał disco polo.
Z tego co wiem metal tak jak każda inna muzyka wpływa na psychikę. Gdyby nie wpływała to byście jej nie słuchali :D U nie których wyzwala szczęście u innych lęk zależy co kto lubi. W metalu są wykorzystywane, prawdę pisząc nie pamiętam ale dźwięki których nie słyszymy lecz nasze ucho je odbiera.
Katolicyzm stwierdził ze metal to dzieło szatana i wywołuje depresje, schizofrenie czy różnorodne nerwice, choć po znajomych tego nie widzę by mieli odchyły to po sobie, chyba mam nerwice :D


"Bóg to ja" "Wiedza to potęga Niewiedza to błogosławieństwo"


Wysłany: 2011-01-08 16:16

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

No còz,nerwice mozna leczyç a ignorancji niestety nie.Ko$ciò£ zawsze wyznawa£ zasade ze co jest mu nie przychylne jest wytworem Satana i kij im w d***(taki z zadziorkami bo to za kare a nie dla przyjemno$ci).
Nie wiem moze Metal nie ma wp£ywu na psychike ,a moze ma wiem tylko tyle ze moja còrka kiedy sie urodzi£a przestawa£a p£akaç gdy jej puszcza£em metal a jej ulubionymi dobranockowymi filmikami by£y rysunkowe klipy Iron Maiden...


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2011-03-08 14:50

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Mozliwe nie bede sie sprzeczal na ten temat.


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2011-03-08 18:17

Ja ino powiem, że byłem pieprznięty jeszcze przed tym zanim wiedziałem co to metal :P



Wysłany: 2011-03-09 19:06

[quote:57a1d3ab44="Rochu"]Ja ino powiem, że byłem pieprznięty jeszcze przed tym zanim wiedziałem co to metal :P[/quote:57a1d3ab44]
Więc albo metal winien unikać takich jak Ty jak ognia albo pokładać w was wielkie nadzieje :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2011-03-09 19:49

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Buahahahahahahaha


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2011-07-01 22:59

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

każdy psycholog powie wam że każda muzyka ma wpływ na psychikę.... określone decybele wpływają w odpowiedni sposób na fale mózgowe zostało to udowodnione empirycznie.... czy dobry czy zły zależy od interpretacji i wrażliwości podobnie jak ze wszystkim :)


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2011-07-01 23:34

tak jak spiewal Romek metal metal z nim plonoc..


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-07-02 17:12 Zmieniony: 2011-07-02 17:13

[quote:f84f75f6e3="Reddishhh"]Techno? - wyjdz. xD
Ja nie wiem, czy tylko dla mnie tutaj metal jest jedyną tak piękną i wartą posłuchu muzyką? [/quote:f84f75f6e3]

Oczywiście. Wszyscy tutaj obecni to tylko poprzebierani pozerzy słuchający tak naprawdę tylko Mietka Szcześniaka, Boysów, Dody-Elektrody i, oczywiście, techno. 8D Dobrze, że nareszcie ktoś to zauważył!



Wysłany: 2011-07-02 18:09

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

[quote:1664db4470="kptOdyniec"][quote:1664db4470="Reddishhh"]
Ja nie wiem, czy tylko dla mnie tutaj metal jest jedyną tak piękną i wartą posłuchu muzyką? [/quote:1664db4470]
jezeli uznasz za prawdziwa teze, ze Wagner to jeden z pierwszych metalowcow to nie jestes sama:D[/quote:1664db4470]

...Ja bym powiedzial ze V.A.Mozzart


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2011-07-02 23:03

Uuu, nie wiedziałam, że mój żarcik wywoła aż takie oburzenie 8) Myślałam, że uśmieszek typu "8D" usunie wszelkie wątpliwości :D Tak, DonVitteo, wygrałeś precelka w konkursie domyślności (to żart, ŻART, nie bić! )

A poza tym moja ironia była skierowana raczej wobec często tutaj, na DP, spotykanych tekstów typu "czy nikt tu już nie jest prawdziwym gotem słuchającym tylko gotyku?", "czy tylko ja tutaj jestem prawdziwym metalem uznającym metal za jedynie słuszny?" i: "JAKTO? uznajecie muzykę inną niż jedyny i słuszny metal/gotyk/niepotrzebneskreślić?" "UZNAJECIE KOLOR INNY NIŻ CZHARRNY???"

:D :D :D

Po prostu rozczulają nie takie rewelacje :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło