Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Marlin Manson- pozer czy true. Strona: 1

Wysłany: 2009-09-17 19:09

Podpisuje się pod tym co napisała koleżanka 8)


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-17 19:14

Wygląd - każdy ma jakiś dziwny pomysł na wizerunek - ja mam czerwone włosy ;D
Muzyka - nie wszystko mi się podoba - komuś się podoba wszystko - innemu nic. Norma.

Co do samej postaci - polecam obejrzeć dokument "Bowling for Columbian" ("Zabawy z bronią" - polski tytuł - dziwny tłumacz) Michaela Moore'a - dokument o strzelankach w szkołach amerykańskich. Tam wypowiada rzeczy, jakich zabroniłby mu mówić każdy menager - moim zdaniem. Bo mówi tam prawdę.
Matka oglądając to stwierdziła, że wygląda jak @#%^&&* ale gada mądrze i prawdziwie.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-09-17 19:26

[quote:3da13c04a1="matianox"] ale czy taki człowiek jak manson moze miec racje? on jest zaprzeczeniem samego siebie.[/quote:3da13c04a1]

Na czym opierasz stwierdzenie, że Manson jest zaprzeczeniem samego siebie ?? 8)


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-17 19:32

[quote:5002188dcc="matianox"]ale czy taki człowiek jak manson moze miec racje? on jest zaprzeczeniem samego siebie.[/quote:5002188dcc]

Dlaczego? Uzasadnij.
Chyba każdy człowiek ma prawo mieć racje?
Ekscenryczny, czy wręcz dziwaczny - ale każdy.
Klown z cyrku też nie może mieć nic madrego do powwiedzenia?

(o - ktoś się do tego samego przyczepił :D )


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-09-17 19:38

[quote:ddae903d6e="ladyinblack"]Jak dla mnie kolejna gwiazda która za kilka lat zniknie ze sceny muzycznej. :)[/quote:ddae903d6e]

Tego nie byłbym taki pewien, już 20 lat się dziad trzyma na rynku muzycznym. Nie wydaje mi się żeby można było tyle czasu robić muzykę typu hard rock/metal nie kochając jej. A wizerunek to nieco odrębna sprawa, wiadomo że popularność mu kiesę nabija. Ale jak to się mówi: rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować! :)

Lubię jego pojedyncze kawałki, ale żaden album w całości mi nie przypadł do gustu z tych co słyszałem.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-17 19:44

Jaką tam charakterystyczną osobą jest Manson :roll: toż to zwykły świr ,aż dziw że ktokolwiek go słucha :P

[img:3dd692cfd9]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:3dd692cfd9]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-09-17 19:52

[quote:1d822b4755="ladyinblack"][quote:1d822b4755="HardKill"]Jaką tam charakterystyczną osobą jest Manson :roll: [/quote:1d822b4755]

chodziło mi o jego wygląd ;d[/quote:1d822b4755]

Charakterystyczną twarz ofiary genetycznej ma, to fakt :)


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-17 19:53

[quote:997e2b29c7="ladyinblack"]jak dziad to w końcu może odejdzie na emeryture [/quote:997e2b29c7]

Sting też niech idzie! I wszystkie dziady! A co tam! Precz z dziadami!

(Nie piszemy dwóch postów po sobie)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-09-17 20:07

tak :D tak :lol: ja mam zapałki :twisted:

[img:82810a6708]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:82810a6708]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-09-17 20:27

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

[quote:f22af4251e="ladyinblack"]Jak dla mnie kolejna gwiazda która za kilka lat zniknie ze sceny muzycznej.[/quote:f22af4251e]

Stwierdzenie 'zniknie' przy Mr. Mansonie jest zupelnie nieodpowiednie. Jego Tworczosc to nie tylko kontrowersyjne teksty, wyglad i muzyka, ale takze film, ksiazka i malarstwo. Sadze, ze od czasow, kiedy tylko Marilyn Manson pojawili sie na scenie juz bylo oczywiste, ze z niej nie znikna. To juz nie tylko chodzi o fanatykow rockowo-metalowej muzyki, ale takze ojcow, dziadow, kościoła, mediow i politykow, bo kazdy o Marilyn Manson slyszal. A o co tak naprawde chodzilo? O osiagniecie slawy. To byl glowny plan mlodego Briana, ktory osiagnal swoj cel. Poprzez prowokacje, kontrowersje jak i tworzenie zajebistej muzyki, kazdy zawsze ma cos do powiedzenia o tej formacji jak i szokujacym frontmanie.

Ja akurat jestem fanka Marilyn Manson juz od wielu, wielu lat.


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-09-17 20:30

[quote:f93d00e5ea="josefine"]jak i tworzenie zajebistej muzyki, [/quote:f93d00e5ea]
Najnowsza płyta to straszne gówno, a wybryki z Lady Gagą też nie nazwałbym zajebistą muzyką :P



Wysłany: 2009-09-17 20:44

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

[quote:c48a657b92="ladyinblack"][quote:c48a657b92="Rochu"][quote:c48a657b92="josefine"]jak i tworzenie zajebistej muzyki, [/quote:c48a657b92]
Najnowsza płyta to straszne gówno, a wybryki z Lady Gagą też nie nazwałbym zajebistą muzyką :P[/quote:c48a657b92]

jestem jak najbardziej "za".[/quote:c48a657b92]

Zalezy co kto lubi [a o gustach sie nie rozmawia? :roll: ], sama posiadam plyte Lady Gaga [o niej juz osobny temat, ale jak na mloda osobe tworzaca cala plyte od a do z moim zdaniem zajebiscie sobie poradzila], co do Mansona to ostatnia plyta jest wlasnie wielkim powrotem MM, jak wy sluchacie czegos co wpadnie w ucho to juz wasza sprawa ;D, muzyka to nie tylko 3 pierwsze nuty, a wypowiadac sie o calej plycie to juz tez duzy krok, bo albo ktos zrozumie caloksztalt przekau, albo nie. Moim zdaniem nie macie pojecia o nowej plycie The High End Of Low z reszta jak i o wczesniejszych. A projekty z innymi artystami tylko pokazuja, ze muzyka czlowiek sie bawi.


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-09-18 03:18

Mam wrażenie, że niektórzy piszą tylko po to żeby napisać...
To nie jest "gwiazdka" jednego utworu czy jednej płyty. Jak już wlazł na scenę to na niej siedzi, z większym czy mniejszym sukcesem.
Wygląda jak wygląda, nie każdy rodzi się tak śliczny jak ja :P :wink:
A co do tego jak się "nosi", ubiera i maluje. To jest jego "wizerunek sceniczny", koleś nie łazi tak na co dzień, wystarczy obejrzeć archiwalne programy MTV, typu "jeden dzień z życia..." itp. (bo teraz MTV robi tylko programy typu reality show jak "moje słodkie 16 urodziny" czy inne "jestem prawiczkiem").
A już stwierdzenia podobne do "on jest debilem" są wręcz śmieszne. Dlaczego? Dlatego, że osoby wypowiadające się nie czytały/oglądały/słuchały wywiadów. Najczęściej nie są nawet dobrze zaznajomione z tekstami piosenek i generalnie zielonego pojęcia nie mają co Manson tak naprawdę przekazuje swoją twórczością.


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-09-18 06:30

Ja się na twórczości Mansona nie znam i zanć nie chcę, bo mi nie pasi.
A co do jego wyglądu, to chyba rzeczywiście chodzi tu tylko o sławę. Ale żeby aż tak się dla niej poświęcać... :wink:



Wysłany: 2009-09-18 07:40

Ha, niektórzy robią gorsze rzeczy żeby być sławnym :lol:


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-09-18 07:56

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

[quote:1a8e30a628="Ev"](...) Najczęściej nie są nawet dobrze zaznajomione z tekstami piosenek i generalnie zielonego pojęcia nie mają co Manson tak naprawdę przekazuje swoją twórczością.[/quote:1a8e30a628]

To jeszcze malo, ja juz nie chcialam wspominac tego wczesniej, ale chyba musze.. Nie dosc, ze niektorzy tu pisza po to by pisac, dokladnie jak wspomnialas, to jeszcze autor tematu nie potrafi dokladnie przeliterowac zespolu o ktory mu chodzi ;D

[quote:1a8e30a628="ladyinblack"]są gusta i guściki. :cool:[/quote:1a8e30a628]

no i sa ludzie i parapety :lol:


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Mniejsza o pisownię Wysłany: 2009-09-18 10:33

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Już tu kiedyś napisałem, że nie wierzę w metamorfozę z dziennikarza w muzyka.
Tak samo jak z pedofila w wychowawcę w przedszkolu :twisted:
Człenio siedział przy kompie i stukał, aż doszedł do wniosku, że może przestać stukać i zrobić mistyfikację, na której jeszcze zarobi.
Bunt opakowany w folię, w kiepskich dekoracjach, muza za bardzo eklektyczna jak na mój gust.
Był kiedyś glam rock - Alice Cooper, Gary Glitter etc. Ta sama zasada: błyszczące opakowanie, mniejsza o to, co w środku.
Nie kupuję gościa - cuchnie na kilometr nieprawdą :!:


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2009-09-18 11:00

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

Ja tam lubię Mansona. Przede wszystkim interesuje mnie jego muzyka a nie wygląd. Utrzymuje się na scenie już wiele lat wiec nie jest gwiazdką sezonową jak ktoś wcześniej napisał.
Jest pełno kapel metalowych które wyglądają jeszcze gorzej, żałośniej i śmieszniej niż on tylko, że o Mansonie się mówi bo jest bardziej znany.



Wysłany: 2009-09-18 12:49

Gdyby robił jeszcze dobrą muzykę, to bym się nie czepiał , że jest świrem, bo każdy muzyk na swój sposób jest troszku świrnięty.
A co do tych starych dziadów na scenie to sporo już powinno przejść na emeryturkę, a nie cisnąć na siłę nieciekawą muzykę :wink:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-18 13:09

[quote:1799253953="Raven99"]Gdyby robił jeszcze dobrą muzykę, to bym się nie czepiał , że jest świrem, bo każdy muzyk na swój sposób jest troszku świrnięty.[/quote:1799253953]

Muzykę ma może i prostą, ale czy taki Varg Vikernaes nie pokazał, że prosta muzyka moze być bardzo dobra?
Poza tym nie można Warnerowi odmówić tego, że jest dobrym oraz oryginalnym głosowo i stylistycznie wokalistą.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło