Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

WOLVERINE - the window purpose. Strona: 1

Artykuł: WOLVERINE - the window purpose

WOLVERINE - the window purpose Wysłany: 2006-08-24 23:18

Minawi, specjalnie dla Ciebie Wolverine ... :D Ładny albumik 8)


.


Wysłany: 2006-08-27 11:03

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ach, dziękuję :oops:

Czy ładny to się przekonam jak mi KostucH go prześle :) Choć wierzę na słowo!

Ale mi się nowa Anathema podoba 8) Stara też :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-08-27 18:40

Powiem tyle...zemdlało mi gg i nie moge przywrócić go do przytomnosci zatem stwierdzam zgon i nie wiem kiedy mi się nowe narodzi. Trza by nieco czasem w necie napłodzić i se sprawić nowe :twisted:

Hah, ja jednak wole Wolverine ale album "Cold Light Of Monday" bo "The Window Purpose" jakoś tak do mnie przemawia, nie ma tego wpływu na stan emocjonalny. Mimo to Wolverine jest kolejnym dowodem na to, że szwedzka scena metalowe w ogóle jest bezkompromisowa.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-28 12:25

"Cold Light Of Monday" słucham już od kilku miesięcy i jeszcze mi się nie znudził,naprawdę świetny albumik, ale nie słyszałam ich innych albumów więc moze ten nie jest najlepszy



Wysłany: 2006-08-30 21:51

Szczerze powiedziawszy to "Windows Purpose" w niczym nie jest leprze od "Cold Light Of Monday" i jest to moja osobista ocena. Natomiast Wolverine jako kapela robi naprawde kawał fantastycznej muzy i nie pracują nad cholera wie jak zakręconymi kompozycjami tylko chłopaki tworza płyną, uroczą i prostą w swej istocie muzyke.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-30 22:10

Ja to chyba lubie growlingi ... A ta najnowsza Wolverina jest dobra ? bo nie wiem czy mam zajrzec do ściagawki ... :twisted:


.


Wysłany: 2006-08-30 22:24

Harlekinie...jak nie zajrzysz to nie będziesz wiedział czy leprze czy gorsze. Mi osobiscie bardziej podoba się "Cold..." od "Windows...".


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-30 22:26

no a jakis miesiac temu wydali nowy album, ale nie pamietam tytulu :?


.


Wysłany: 2006-08-30 23:24

Płyta nosi tytuł "Still". Stoje po nią w kolejce ale niedlugo będe ją mieć.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło