Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

artykuly. Strona: last

artykuly Wysłany: 2008-11-13 00:29

Drathir (Diabolista)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

hmmm...tak wiec zamiescilem(a dokladnie rzecz ujmujac probowalem zamiescic) 2 artykuly...w dziale opowiadania oraz w dziale poezja...jak do tej pory sie nie pojawily...moze nie zostaly dopuszczone, niemniej jednak chcialbym sie dowiedziec czemu, ew co winnym zmienic aby sie pojawily.
Pozdrawiam D.

ps...
mam nadzieje iz w dobrym dziale napisalem temat


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2008-11-13 01:30

Drathir (Diabolista)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

zdziwie Cie ale nie jestem taki mHHHHroczny...i nie pisalem o krwi i jak sie tne w kazdy piatek miesiaca po godzinie 23.39, zaraz po audycji w radiu sZataAnQq bo kot mnie nie rozumie, jak przemiezam na skrzydlach nocy(czyt. hulajnodze) cmetarze w poszukiwaniu szparagow, oraz jak wywoluje smierc z kapelusza wujka zenka...
sadze ze byly to normalne(w moim subiektywnym odczuciu) artykuly...i po prostu zastanawiam sie czemu sie nie pojawily...dlatego tez chcialbym jakies info od recenzentow ...moze jednak byly nazbyt mHHHroczne i dlatego ich nie ma i dunno...nie lubie zyc w niewiedzy o.O


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2008-11-13 15:46

Drathir (Diabolista)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

co do opowiadania to bylo 10 przed moim z tego co pamietam...jednakze ponad tydzien temu o.O
co do dzialu poezja 2 przed moim...jakies 3,4 dni...ok pozostaje czekac...bo 2 gi raz mi sie nie bedzie chcialo pisac


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2008-12-02 20:48

Moze chochlik darkplanetowy. Wrzuc jeszcze raz.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-03-24 19:14

Zauważyłam wcześniej przy wpisie do bloga pt. "Toleriancja" Viljara a teraz przy swoim opowiadaniu "Dzieło Heinricha Bocka" : teksty są upstrzone jakimiś komendami czy innymi dziwnymi wstawkami tekstowymi.

Coś jest chyba nie tak?

Zwłaszcza, że przy podglądzie artykułu przed jego wysłaniem żadnych takich dziwadeł nie było, bo sprawdzałam.



Wysłany: 2009-03-24 20:59

Teraz nie widzę krzaczków, o których pisałam wcześniej. czy może to mieć związek z wersją przeglądarki? (wcześniej pisałam z komputera w pracy a teraz z domu).



Wysłany: 2009-08-14 11:41

Brak punktów za artykuł.


...Kurcze, pomyłka - nie ten temat.A posta się chyba nie da usunąć. Już przenoszę problem do innego działu. :)



Wysłany: 2009-09-22 11:42

E tu napiszę.

W profilu, w zakładce Artykuły były wszystkie twory itp utworzone i wrzucone na stronę. Mi osobiście zostały tylko opowiadania - zginęły wiersze i wpisy do bloga.
Nie wiem czy z artykułami też tak jest, bo ich akurat nie piszę.
To jakiś zonk, czy celowe działanie?


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-09-22 11:46

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:f3de984aef="thistle89"]E tu napiszę.

W profilu, w zakładce Artykuły były wszystkie twory itp utworzone i wrzucone na stronę. Mi osobiście zostały tylko opowiadania - zginęły wiersze i wpisy do bloga.
Nie wiem czy z artykułami też tak jest, bo ich akurat nie piszę.
To jakiś zonk, czy celowe działanie?[/quote:f3de984aef]

spoko też tak mam (oprocz blogow bo ich nie pisze)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-11-08 12:01

Ja również gdzieś zagubiłem wszystko prócz artykułów i opowiadania, znaczy chyba wcięło wiersze, sam nawet nie wiem xD i w ogóle chimerycznie te "artykuły" działają, czasem chce wejść na artykuły jakiegoś użyszkodnika a tutaj wałek, wyrzuca mnie do białej stronki z kilkoma linijkami kodu, albo do przeglądarki "ask" ...


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2009-11-14 01:20

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Moje artykuły - wiersze i blogi także zniknęły. Czy da się je odzyskać, czy wpadły w czarną dziurę?


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2009-11-14 02:27

Nie ma problemu. Napisz mi na pm kiedy zniknely.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-08-29 07:41

[quote:ea545a523e="miacoco"]witam
Od wczoraj próbuje wysłać jeden artykuł i nic się nie pojawia, w momencie kiedy klikam "wyślij" otwiera się momentalnie strona główna, zero jakiejkolwiek informacji o tym czy został wysłany do redakcji czy co się z nim dzieje. Czy tak się powinno dziać ?[/quote:ea545a523e]

Czeka na zatwierdzenie przez redakcję. Standardowa procedura.

Pozdrower


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-08-29 11:09

[quote:5de2795561="Benjamin_Breeg"][quote:5de2795561="miacoco"]witam
Od wczoraj próbuje wysłać jeden artykuł i nic się nie pojawia, w momencie kiedy klikam "wyślij" otwiera się momentalnie strona główna, zero jakiejkolwiek informacji o tym czy został wysłany do redakcji czy co się z nim dzieje. Czy tak się powinno dziać ?[/quote:5de2795561]

Czeka na zatwierdzenie przez redakcję. Standardowa procedura.

Pozdrower [/quote:5de2795561]

Widzę, że artykuł doszedł. Mimo wszystko po wysłaniu powinna sie pojawiać informacja, ze artykuł został wysłany.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-05-05 20:22

Niedawno zamieściłam artykuł w dziale "imprezy", na temat festiwalu Thanks Jimi (http://www.darkplanet.pl/Thanks-Jimi-Festival-2012-rekord-pobity-44675.html). Jak go jakiś czas później odnalazłam, okazało się, że wylądował w dziale... blogi. Podobnie stało się jakiś czas temu z moim opowiadaniem "Aira's Dream", zamieszczony jako "opowiadanie", a pojawił się jako wpis do bloga. Co jest nie tak?
Z góry dziękuję za pomoc :)


I go my own way; but your way may go along with mine for a while.


Wysłany: 2012-05-05 20:31

Ach i jeszcze jedno odnośnie artykułu o Thanks Jimi - wkleiłam link do zdjęcia, o którym pisałam, linku nie ma :)


I go my own way; but your way may go along with mine for a while.


Wysłany: 2012-05-08 20:35

Podeślij proszę zdjęcie - dodam do artykułu. Napisz na priv.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło