Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ostatni taki czas. Strona: 1

Artykuł: Ostatni taki czas

Ostatni taki czas Wysłany: 2006-06-24 16:11

Minawi, jeśli ten wiersz jest choć trochę biograficzny(jeśli można to tak nazwać), a z zalożenia wiersze się pisze w oparciu o jakieś własne przeżycia(przeważnie), to muszę ci szczerze pogratulować, że chociaż zdawałaś sobie sprawę, że jest to ten ostatni czas...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-26 16:21

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Hmm, nie wiem jest w sumie czego gratulować, bo chodziło mi mniej więcej o chwilę, będącą ostatnim spotkaniem z osobą, którą rzadko kiedy widuję i być może już tej osoby nie spotkam - nie chodzi tu od razu o miłość czy takie tam rzeczy - tylko o świadomośc, ze coś się kończy, a jeśli nie coś, to przynajmniej właśnie "ten czas" ... (Cholera, chyba nie umiem tłumaczyć, o co mi chodzi w wierszach... Zamotałam się trochę, hehe).


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-26 16:39

pogratulowałam tego, że byłaś przynajmniej świadoma tego, że jest to...ostatni taki czas... :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-07-05 09:19

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Aaaaaaaaa!!!! Połechtałaś mnie tym tekstem. no nie powiem :D "Jak rzęsa w oku || Uwiera mnie ta rozkosz" . Bardzo zręczny, zwinny utwór. Super porównania, super metafory. Bardzo przyjemnie się czyta i człowiek aż odlatuje do krainy marzeń. Podoba się i zostawia ciepły ślad.


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło