Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wydarzenia. Strona: last

Artykuł: Wydarzenia

Wydarzenia Wysłany: 2007-07-25 22:57

Cóż, można się było tego spodziewać, w końcu trzy razy jednego roku w Polsce to już chyba niezdrowo :P

Ale otwierając ten temat chciałem raczej zwrócić administracyjną uwagę na coś innego.

Do adminów bądź osób zajmujących się wydarzeniami :
Jeśli coś jest odwołane, to umieśćcie odpowiednią notkę w wydarzeniu lub je po prostu wywalcie z kalendarza :wink: tłumaczyć dlaczego? czy samo stwierdzenie wystarczy?


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-25 23:22

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet, ty się mi tu nie denerwuj. Ostatnio, w związku z testowaniem nowych rozwiązań technicznych występuje parę błędów na DP, w tym akurat - jak w przypadku info o Sepultury koncercie - bląd przy zapisywaniu treści w wydarzeniu. Tak samo było w przypadku odwołania Johna Mayalla w Poznaniu w związku z żałobą - osobiście próbowałam dopisać, że koncert odwołano, ale niestety nie dało rady, więc z dwojga złego lepiej było usunąć info w ogóle niz zostawić w starej postaci.

Co ja się w ogóle tłumaczę :P Teraz też jest jakiś błąd, bo nie mogę dodać nowych wydarzeń, ale to już kwestia na inny temat forum... :roll:

Ważne że "nowe rozwiązanie techniczne" przyspieszyło działanie dP 8)


Zeby nie robić off-topu: no szkoda, że tak odwołują te koncerty :?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-07-25 23:56

[quote:36e846395c="Ev"][quote:36e846395c="minawi"]Zet, ty się mi tu nie denerwuj. [/quote:36e846395c]
No właśnie, nie denerwuj [b:36e846395c]jej[/b:36e846395c] się tutaj....[/quote:36e846395c]
Zacznijmy od tego, że się nie denerwuję, a jeśliby to się już zdarzyło, to denerwuję [b:36e846395c] się [/b:36e846395c] a nie komuś... jeśli wyraziłem się jasno

Wracając do tematu: Kacha, nie zwalaj na błędy techniczne.
Uważam, ze robota tu wykonywana nie jest zbyt rzetelnie...
Przykładem choćby te odwołane wydarzenie. A bym nie był gołosłowne przypomnę jeszcze np. koncerty Heaven and Hell : dwa koncerty, ale wydarzenia były podwójne, bo dwie osoby je wrzuciły, a osoby odpowiedzialne za dodawanie, wykazały się taką ignorancją, że chyba nawet nie ich czytały i dodały podejrzewam odruchowo, w rezultacie mieliśmy cztery koncerty Sabbathów z Dio w Polsce tego roku, ciekawe.


[quote:36e846395c="Miniawi"]Co ja się w ogóle tłumaczę :P Teraz też jest jakiś błąd, bo nie mogę dodać nowych wydarzeń, ale to już kwestia na inny temat forum... :roll: [/quote:36e846395c]
Błędem jest samo dp, a tłumaczyć się powinnaś, bosz w końcu jesteś niemalże na szczycie łańcucha pokarmowego tego portalu, więc bądź za to odpowiedzialna i powinno do Twoich obowiązków należeć wyjaśnianie co tu nie tędy biega ...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-26 00:04

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Gdzie kucharek 6 tam wiadomo co - jak za dużo osób zajmuje się tym samym to potem tak wychodzi. Co do swojej rpacy nie mam żadnych zastrzeżeń, bo wiem że wykonuję ją rzetelnie, tym bardziej nie mam zamiaru się przed Tobą, Zet tłumaczyć, bo albo to rpzyjmiesz do wiadomości albo nie. Generalnie, czasem mam ochotę zniknąć na 2 tygodnie z DP i zobaczyć ten chaos który będzie się wtedy dział :P
<wcale sobie nie wlewam 8) >

Mam szacunek do swojej pracy i nikt mi nie będzie wmawiał ignorancji z mojej strony.

A z powodu wielu złośliwości serwerów i innych rzeczy "martwych" dużo trzeba się namęczyć, żeby wszystko się trzymało kupy. Więc jesli masz Zet coś do ogłoszenia w kwestiach technicznych to wypowiadaj się z łaski swojej w temacie o błędach na DP, a nie komentując wydarzenie na forum, które bądź co bądź poświęcone jest jak sama nazwa mówi "Muzyka - różne ".



SERDECZNIE POZDRAWIAM :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-07-26 06:12

[quote:d42d6224a9="minawi"](...) Więc jesli masz Zet coś do ogłoszenia w kwestiach technicznych to wypowiadaj się z łaski swojej w temacie o błędach na DP, a nie komentując wydarzenie na forum, które bądź co bądź poświęcone jest jak sama nazwa mówi "Muzyka - różne ".
[/quote:d42d6224a9]
Takie było moje założenie, spójrz łaskawie na temat.
Koncert Sepy był tylko pretekstem, a że podczepiło go do wydarzenie, to prawdę mówiąc sam się zdziwiłem, bo nigdy wcześniej mi ta funkcja nie działała...

Oficjalnie proszę przesunąć tan temat do "problemów technicznych".


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-02 22:34

Redakcja Darkplanet stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom użytkowników i spełniac powierzone nam zadania najlepiej jak potrafimy i możemy. Cieszymy się, gdy zwracacie nam uwagę na różne błędy na stronie, ale proszę równiez o wyrozumiałość jesli chodzi o ich naprawę.

Choć wkładamy w to by portal wraz z forum działały bez problemu dużo serca oraz sił. Nie zawsze mamy wystarczająco wiele czasu by reagowac na wszelkie sugestie od razu. Tak samo jak Wy dzielimy nasz czas pomiędzy wiele zajęć, lecz staramy się poświecac DP tyle czasu ile tylko możemy.

Jako, że na DP jesteście już spory szmat czasu myślę, ze to zrozumiecie.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2010-01-28 18:12

Amen


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-12-15 23:08

Daj linka


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-12-16 12:58

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:45ba60d177="amorphous"]Daj linka[/quote:45ba60d177]

Kuba, to zostało milion lat temu poprawione, poza tym dotyczy przeszłego wydarzenia. To się obudziłeś.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-01-24 16:37

Ok. Przy okazji poprawiłem ten mały kalendarz przy wydarzeniach bo odsylal w jakis losowe miejsca.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-05-06 13:55

Jak wchodzę w wydarzenia "Do wzięcia" wyświetlają mi się do wyboru 4 strony. Jak chcę przejść do kolejnej strony albo przez "Next" albo klikając numer kolejnej strony to wracam do wszystkich wydarzeń i nie widzę, które są do wzięcia. Tak jest już od jakiegoś czasu, bo wcześniej tak nie było. W ten sposób nie mogę zobaczyć na co mógłbym się wpisać.



Wysłany: 2012-05-08 20:36

Tak zrąbało sie przy ostatnim commicie. Jutro poprawię.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-05-10 01:16

Na liście miast jest Wrocław i Wroclaw.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-05-17 08:16

Poprawione.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-10-02 13:34

W dziale Wydarzenia nie wyświetlają się nicki forumowe osób wybierających się na daną imprezę, tylko ich avatary, dlaczego?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-10-02 16:28

Pojawiaja sie po najechaniu kursorem myszy.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-10-12 18:47

Teraz zauważyłam, że spora część użytkowników przez dopisywanie się do wydarzeń automatycznie przestaje być anonimowa - po najechaniu kursorem na avatary pokazują się ich imiona oraz nazwiska. Mnie to nie dotyczy, ale zastanawiam się, czy wszyscy z nich sobie tego życzą oraz czy jest to powiązane z synchronizacją darkplanet z facebookiem oraz z zapisywaniem się tam na imprezy. pozdrawiam.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-10-12 18:51

Tak sobie ustawili na facebooku.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-12-13 13:20

Nie mogę zapisać się na jutrzejszą imprezę w Underground Rock Barze, dlaczego?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-12-15 23:34

Poprawione.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło