Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Galeria. Strona: last

Galeria Wysłany: 2006-06-01 23:14

Kurde!Żeby dodać zdjęcie muszę czekać ok 5 min!
A galeria miała działać szybciej...działa wolniej...


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-01 23:27

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Może Twoje zdjęcie ma bardzo duży rozmiar? Moje dodawały się około pół minuty... Ale dodałam ich tyle, że może przeładowałąm galerię i dlatego? Dam znać Panu Adminowi jak będzie dostępny :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-02 10:51

hmm...Może to i racja.A jaka jest pojemność (w MB) takiej galerii???


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-19 08:19

No właśnie...
Też mam ten problem,
a jest to tym bardziej dziwne,że Minawi,Ty masz tych zdjęć 120...


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-19 08:31

trzeba się zgłosić do adminów i oni to korygują. Minawi już wie, więc problem chyba z glowy mieć będziecie za jakiś czas :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Galeria Wysłany: 2006-06-19 08:41

Do wczoraj limit galerii wynosil 10MB dzis go podwoilismy do 20MB. Bedzie on stopniowo zwiekszany. Jezeli sa jakies problemy z dzialaniem galerii prosze o kontakt z uzytkownikiem Bercik.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-08-28 08:30

Chcialbym zwrocic uwage na pojawiajacy sie zwyczaj umieszczania w galeriach DP nie swoich prac bez podawania autorow tych prac oraz zepewne bez ich zgody. Zgodnie z obowiazujacym prawem jest to przestepstwo. Zdjecia takie powinny być usuwana a konta uzytkownikow umieszczjacych je blokowane.



Wysłany: 2006-08-28 09:41

Xardas ma racje. Ale z tym blokowaniem i usuwaniem konta to troche przegięcie. Wystarczyłoby usuniecie takiej galerii przez administratora.



Wysłany: 2006-08-28 11:00

moi zdaniem takie galerie powstają jedynie w celu nabijania sobie punktów... bo przecież w galerii chyba o to chodziło, byśmy wiedzieli z jakimi ludźmi mamy do czynienia, "podzielili się" własną osobą z innymi darkplanetowcami,a nie o umieszczanie znanym wszystkim dzieł...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-28 11:11

No własnie Frija. Niestety niektórzy tego nie potrafią zrozumiec, tłumacząc, że dawanie takich obrazków, to chęć pokazania swojej osobowości czy jakoś tak.

Amorphus, wypowiedz się!



Wysłany: 2006-08-28 11:25

większość tych obrazków wszyscy moglibyśmy sobie wkleić, bo chyba wszystkim się one kiedyś tam jakoś w oczy rzuciły... a dziwnie by było, gdybyśmy mieli akie same galerie. :?


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-10-24 20:46

ocenianie w galerii się popsuło... nie zalicza głosu....


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-12-23 11:47

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Limit objętościowy galerii podobno wynosi 20MB, jednak wczoraj gdy chciałem dodać foty zobaczyłem komunikat mówiący, że nie mogę już tego zrobić. Sprawdziłem na dysku, że wszystkie zdjęcia z moich galerii zajmują niecałe 10MB, zatem teoretycznie mogę jeszcze ze zdjęciami poszaleć.

Sprawa druga (gdzieś już ten wątek chyba wystąpił, ale i tak powtórzę)- na serwerze chyba pozostają śmieci po usuniętych już fotach- można to zauważyć przy przeglądaniu metodą następne/poprzednie. A to, że ta metoda przeglądania pomija niektóre zdjęcia to osobna sprawa.

Sprawa trzecia- zdarza się, że w informacjach o galerii ilość zdjęć w niej zawartych jest źle podana.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-12-24 23:55

Poza tym co zauważył Dymek to ja mam pytanie... co się stało z przeglądaniem poprzednie/ następne ?! Mam tu pełno przypadków wyświetlania zdjeć z galerii zupełnie innych użytkowników, pełno dziwnych linków do innych częsci strony, pomijanie zdjeć, niewyświetlanie połowy z nich. Chciałoby sie powiedzieć "co tu jest k****a grane?!" czego nie powiem oficjalnie



Wysłany: 2006-12-30 09:36

... next... dlaczego wszystkie foty w mojej galerii (nie wiem jak z galeriami innych użytkowników) są poukładane od tyłu? No i nie da się ich poukładać w normalnej kolejności.... niby nic wielkiego ale mnie to irytuje.



Wysłany: 2007-06-04 14:41

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Znowu się będę skarżył :wink:
Nie wiem, czy tylko ja mam taki problem, czy inni też, ale pojawia się on po dodaniu zdjęć- mianowicie, nie widać ich...
Podana ilość zdjęć w galerii się zgadza, licznik dostępnego miejsca maleje, tytuł zdjęcia jest, ale jego samego nie widzać- ani miniatury, ani dużego.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2007-07-03 10:31

Mam pytanie zasadnicze - może dla niektórych proste, ale proszę o objaśnienie.

[b:56e55fa3c7]Jak uczynić, abu zdjęcia z galerii użytkownika pojawiły się w odpowiednich galeriach tematycznych?[/b:56e55fa3c7]

Z góry wielkie dzięki za wskazówkę.


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2007-07-03 10:39

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Należy w tytule danego zdjęcia wpisać np. [portrety] albo [natura] itp. :)

Aha, no i dane foto musi być choć raz ocenione.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-07-03 11:11

Z tym ocenianiem - liiiipa :/
Bo jak tu skłonić kogokolwiek do przeglądania i co więcej, oceniania takiej masy fot?


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2007-07-03 11:40

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zawsze można samemu/samej Bez sensu to trochę, bo iście narcystyczne, no ale zazwyczaj potem i tak ktoś dowala jedynką lub zerem więc się wyrównuje :P Przynajmniej w moim przypadku (ach, ta życzliwość innych ) Znaczy mi ktoś dowala, a nie ja komuś :lol: Ale się zamotałam, hehe, to chyba z głodu ... <czekam na ciasto>


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło