Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Problemy z profilem. Strona: last

"Twój profil", coś tu chyba nie gra jak powinno. Wysłany: 2007-01-16 23:08

Chyba w dobrym dziale to zamieszczam, chodzi mi o pewną rzecz w zakładce "Twój profil".
Otóż tam na tej pierwszej stronie jakieś bzdury się pojawiają. Konkretnie przy rozmaitych artykułach i ich, że się tak wyrażę, danych technicznych, czyli ilości poszczególnych czynności na nich dokonywanych (komentarze, oceny et ceatera). Wyświetlane są tam nieprawidłowe informacje. Np. stoi tam napisane, że mam kilka komentarzy do jakiejś recenzji czy czegoś tam, wchodzę, patrzę, a tu tzw. stolec, nic nie ma. Innym przykładem jest, niepokazywanie niektórych ocen, lub pokazywanie ich zmienionych.
No nie wiem, ale coś tu chyba nietędy jest. W sumie mi to absolutnie nie przeszkadza jednak jest to mylące i powoduje utratę kilku sekund życia oraz budzi płonną nadzieję, że ktoś jakieś moje wypociny skomentował.

Dziękuję za uwagę
Z


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


profil Wysłany: 2007-01-16 23:54

heh. rzeczywiscie cos sie krzaczy. Zabieram sie za to. Przez chwile moze byc gorzej


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-01-23 17:26

kuba....moze to nie miejsce na to pytanie ale...czy moze wrocic dawny wyglad dzialu poezji?tego glownego...bo teraz jak tak alfabetycznie jest ulozone, to ja nie wiem co jest nowe a co stare...a zwykle bylo ulozone od najnowszego do najstarszego...mogloby to wrocic? :)


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2007-01-23 17:34

heh..dziekuje Alphar...teraz to ja nie widze problemu <caluje>


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2007-07-18 13:17

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Łojciec strasznie zapracowany ostatnio Testuje "nowe rozwiązania techniczne" 8) A ja niestety nei jestem w stanie tu pomóc


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-07-22 10:23

Ja również mam uwagę techniczną...W profilu osobistym nie działa rozwijanie listy zamieszczanych postów w tematach. Można coś z tym zrobić?
Dziękuję i pozdrawiam.
Semjan


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-07-31 22:42

Potwierdzam :!: u mnie tez się to wali :!:
Zresztą nie tylko u mnie.


Wnosimy apel o reperację tego krzaczora :!:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-31 23:18

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

To nie krzaczor tylko celowy zabieg, który tymczasowo ma przyspieszyć działanie serwera z uwagi na potrzebę "mocy" na inne działania.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-01 17:51

Acha, taka jest oficjalna wersja, no ok.


To kolejne pytanie odnośnie profilu:

Dlaczego do ciężkiej cholery jak ładuję obrazek do profilu (na avatara żeby nie było), który jest mały i kwadratowy, to mi go to cholerstwo spłaszcza i wygląda, nie przymierzając jak płaskie rozdeptane gówno :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-01 22:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

hehe, Zecik, ale ja nie widzę, żeby twój avatarek wyglądał jak 'płaskie rozdeptane gówno'


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-02 23:20

Pomijając fakt, że w kwadratowego jotpega robi się prostokąt, to jest ok.

Gdyby tak jeszcze było wszystko co ma na nim być, to też bym się nie obraził, bo nie dość że "spłaszcza" to jeszcze obcina brzegi i to dość znacznie, ale wszystko jest ok, git, wszystko gra, w końcu tu nie ma rzeczy niedoskonałych.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-02 23:48

Uprzejmie donosze, że sąsiad ma lepszego awatara wiec banana mu za to...a tak poza tym wszystko gra :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-08-03 00:12

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet, do cholery, twój awatar jest taki jak zawsze miałeś, nie wiem gdzie ty widzisz błąd. Jesli wygladał inaczej wcześniej, to jakoś musiało mi umknąć - trza było zrobić screena i pokazać, a nie.
W ogóle strzelasz ostatnio fochy jakbyś co najmniej miał okres :wink:
Nic ci się nie podoba, wszystko jest ble i be. Zrzędzisz na starość :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-03 00:44

[quote:9c8f9ce487="minawi"]W ogóle strzelasz ostatnio fochy jakbyś co najmniej miał okres :wink:
Nic ci się nie podoba, wszystko jest ble i be. Zrzędzisz na starość :wink:[/quote:9c8f9ce487]Zet strzela fochy? Nooo...to jestem pod wrażeniem :lol: a Ty co sie dżesz kobieto na biednego? Spać nie możesz czy cu? Mój profil ist ganz i gitara.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-08-09 00:36

Minawi, a Ty na starość chyba ślepniesz :!:
Po mojej tyradzie z różnymi avataram zapragnąłem w końcu powrócić do mogo pierwotnego jednak nie mogłem tego tak szybko uczynić, bo wyglądał jak z dupy, a ładowałem ten sam plik co wcześniej.
Za jednym razem był spłaszczony - w pliku obraz był kwadratem, a tu pojawiał się jako prostokąt, ergo ---> był SPŁASZCZONY.
Innym natomiast razem był poobcinany dookoła i nie było na nim zrobionej przeze mnie ramki. I o to cały czas mi tu chodziło :!: Do dupy to i tyle, namęczyłem się sporo by mój av był taki jak wcześniej.
Do dupy z taką zabawą...

Fochy 8O :?: to nie moja działka, ja się na takowych nie znam.

Serdecznie się pierdolcie :!:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-09 07:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

A ja ci po raz któryś powtarzam, że akurat nie miałam zaszczytu zauważyć twojego avatara w kształcie innym niż teraz, widocznie mnie akurat nie było na DP, proste?

Serdecznie chętnie się popierdolę :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-10 14:44

[quote:3e3e526da1="zet"]Minawi, a Ty na starość chyba ślepniesz :!:
Po mojej tyradzie z różnymi avataram zapragnąłem w końcu powrócić do mogo pierwotnego jednak nie mogłem tego tak szybko uczynić, bo wyglądał jak z dupy, a ładowałem ten sam plik co wcześniej.
Za jednym razem był spłaszczony - w pliku obraz był kwadratem, a tu pojawiał się jako prostokąt, ergo ---> był SPŁASZCZONY.
Innym natomiast razem był poobcinany dookoła i nie było na nim zrobionej przeze mnie ramki. I o to cały czas mi tu chodziło :!: Do dupy to i tyle, namęczyłem się sporo by mój av był taki jak wcześniej.
Do dupy z taką zabawą...

Fochy 8O :?: to nie moja działka, ja się na takowych nie znam.

Serdecznie się pierdolcie :!:[/quote:3e3e526da1]

chwilowo pomyślałam, że też mam zwidy, ale faktycznie kilka nowowgranych avatarów różnych użytkowników jest trochę ściśniętych w pionie (np. Phantom, userka ahtis)


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2007-09-17 01:03

W kolorach fontów jest opcja do wyboru:[color=orange:8cb5030b38]Pomarańćzowy[/color:8cb5030b38] hy hy.

Tak sie jeszcze dodatkowo dopytam, jakimi zasadami się rządzi przesuwanie zdjęć w górę i w dół, bo ostatnio działa prawie jak losowo :?:


"Crudelius est quam mori semper timere mortem." ''Primus in orbe deos fecit timor!!!!'' "Si vis pacem, para bellum." "Bellum omnia contra omnes" "Que sera, sera''


Wysłany: 2007-11-06 08:27

[quote:229beda0fb="Allanon23"]W moim profilu jest błąd - mianowicie - jest widoczny felieton którego nie napisałem, a raczej jest to wiersz który powinien znaleźć sie w mojej poezji.

z góry dziękuję i pozdrawiam

Allanon[/quote:229beda0fb]

Podaj prosze linka.


Przesuwanie zdjec juz powinno dzialac.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-11-08 19:45

nie żebym chciała w ryj, ale mój avatar też jest spłaszczony :twisted: aniołkowi ujebało dzięki temu aureolkę :evil: czy to błąd na forum, czy jakaś głębsza symbolika? :twisted:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło