Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowe albumy VNV Nation i Solitary Experiments. Strona: 1

Nowe albumy VNV Nation i Solitary Experiments Wysłany: 2018-10-28 21:18 Zmieniony: 2018-10-28 21:18

Witam wszystkich obecnych w mrocznych klimatach! W tym miesiącu A.D. 2018 tj. październiku, formacje grające m.in. futurepop, czyli niemieckie Solitary Experiments czy VNV Nation Irlandczyka Ronan'a Harris'a wydały nowe płyty - SE wydało "Future Tense", a VNV "Noire". Swoją drogą, byłem na koncercie VNV Nation dwa tygodnie temu w "Progresji" i było to niesamowite przeżycie! Nowe dzieła VNV Nation, takie jak "When is the future?", "Collide" czy "Immersed" to genialne utwory, kto nie słuchał, niech posłucha ich na YouTube'ie! W związku z tym, że niedawno się ukazały te dwa wydawnictwa, mam parę pytań: po pierwsze - czy wiadomo, kiedy się ukażą te albumy w Polsce tzn. będą już dostępne w naszych sklepach internetowych(album "Transnational" od VNV Nation kupiłem ongiś bodajże na polskojęzycznej stronie Media Marktu)? Czy w ogóle w najbliższym czasie należy liczyć na to, że będzie możliwość ich kupna w Polsce? Jeśli nie, to czy opłaci się kupować te płyty na iTunes, Amazonie(chyba w dolarach), czy w przypadku "Future Tense" SE na stronie Out of Line Music(w euro; aczkolwiek i "Noire" też tam można kupić)? Wiadomo, pytam, bo przeliczniki są inne aniżeli w złotym. Jeśli bym zdecydował się powiedzmy na kupno "Future Tense" czy "Noire", to jakby wyglądała płatność za ten album(złotówki trzeba przeliczyć na euro)? Pytam, bo jeszcze nigdy nic nie kupowałem z zagranicy. I jeśli bym zdecydował się na kupno albumu od Solitary Experiments czy VNV Nation w formacie MP3 na Amazonie, to w jakiej formie otrzymam ten album? Czy zostanie wysłany mi link do pobrania, folder w formacie .zip czy .rar czy jeszcze coś innego? Dzięki, jeśli cokolwiek mi pomożecie .



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło