Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Gotyckie vlogi na youtube.. Strona: 1

Gotyckie vlogi na youtube. Wysłany: 2016-07-03 19:08

Co sądzicie o zjawisku youtubowych goth vlogerów? Prowadzą je i nastolatkowie, 20parolatkowie i 30to i 40to i starsi. Jedni są w temacie od kilku lat, inni pamiętają koncerty Sisters of Mercy sprzed Floodland. Większość to vlogi angielskojęzyczne z USA, Niemiec, Nowej Zelandii czy UK.



Wysłany: 2016-08-24 11:31

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Jak dla mnie - niektóre youtubowe odcinki vlogowe bywają całkiem przydatne, jeśli się z tym nie przegina.

♡ Red Lipstick Monster ♡ - Jak schudłam - dieta, ćwiczenia, zdrowy styl życia!


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-25 11:21

Kiedyś coś tam takiego oglądałam o gotyckim makijażu, ale nie pamietam nawet, kto to był i ogólnie mam na to wywalone, nie oglądam za często takich rzeczy.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-09 20:19

EJ nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xD zarzucicie jakimiś opisami co tam można znaleźć ? Jedyne co zdarzyło mi się pseuuuudooo gotyckiego na yt przypadkowo zobaczyć to jakaś dziwna laska co gorset zakłada... ale to było jakieś ubogie umysłowo xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2016-09-13 20:26

Diarmad Napisał:
EJ nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xD zarzucicie jakimiś opisami co tam można znaleźć ? Jedyne co zdarzyło mi się pseuuuudooo gotyckiego na yt przypadkowo zobaczyć to jakaś dziwna laska co gorset zakłada... ale to było jakieś ubogie umysłowo xD


Przykładowi najpopularniejsi
Angela Benedict
Adora Batbrat
Goblin Queen
It's black friday
Ofherbsandaltars
Sebastian Columbine
Social Repose ( silne wpływy emo )
Toxic Tears

Adora chyba najstarsz bo po 40tce ( acz po sposobie bycia niektórzy by ją kwalifikowali na max wczesne 20ścia )
Potem Angela Benedict chyba powinna iść w kolejce wiekowej bo około 40 tu lat. Ofherbsandaltars koło 31. Black Friday 29. Reszta około 22-25 lat.

Tematyka różna i podłużna - od jak to było w gotyku w latach 80tych i 90tych. po jak se umalować facjatę żeby wyglądać jak Razor Candi albo Angela z Night of the Daemons w daemon mode. Spotyka się tez tematy jak i dlaczego jednak postanowiłam leczyć się z depresji, gdzie kupić plastikowe szkielety i gumowe nietoperze do urządzenia przytulnego wystroju wnętrza domu, albo jak odpicować swój karawan, żeby wszyscy przedsiębiorcy pogrzebowi w okolicy zielenieli z zazdrości. Oczywiści nie mogło zabraknąć rozmyślań o tym jak sadzić czarne pomidory i czy rosiczki przyjmą się w glebie w moim ogródku. Czasem ktoś się pochwali jaką fajną customową trumnę do spania sobie zrobił. Najlepsze horrory dla całej rodziny. Czy pończochy w paski mnie pogrubiają? I inne conocne problemy gotyckich chłopców i dziewcząt w wieku pomiędzy 11 a 61.







Wysłany: 2016-09-13 20:55

nietopesz Napisał:
Diarmad Napisał:
EJ nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xD zarzucicie jakimiś opisami co tam można znaleźć ? Jedyne co zdarzyło mi się pseuuuudooo gotyckiego na yt przypadkowo zobaczyć to jakaś dziwna laska co gorset zakłada... ale to było jakieś ubogie umysłowo xD


Przykładowi najpopularniejsi
Angela Benedict
Adora Batbrat
Goblin Queen
It's black friday
Ofherbsandaltars
Sebastian Columbine
Social Repose ( silne wpływy emo )
Toxic Tears

Adora chyba najstarsz bo po 40tce ( acz po sposobie bycia niektórzy by ją kwalifikowali na max wczesne 20ścia )
Potem Angela Benedict chyba powinna iść w kolejce wiekowej bo około 40 tu lat. Ofherbsandaltars koło 31. Black Friday 29. Reszta około 22-25 lat.

Tematyka różna i podłużna - od jak to było w gotyku w latach 80tych i 90tych. po jak se umalować facjatę żeby wyglądać jak Razor Candi albo Angela z Night of the Daemons w daemon mode. Spotyka się tez tematy jak i dlaczego jednak postanowiłam leczyć się z depresji, gdzie kupić plastikowe szkielety i gumowe nietoperze do urządzenia przytulnego wystroju wnętrza domu, albo jak odpicować swój karawan, żeby wszyscy przedsiębiorcy pogrzebowi w okolicy zielenieli z zazdrości. Oczywiści nie mogło zabraknąć rozmyślań o tym jak sadzić czarne pomidory i czy rosiczki przyjmą się w glebie w moim ogródku. Czasem ktoś się pochwali jaką fajną customową trumnę do spania sobie zrobił. Najlepsze horrory dla całej rodziny. Czy pończochy w paski mnie pogrubiają? I inne conocne problemy gotyckich chłopców i dziewcząt w wieku pomiędzy 11 a 61.








Hmmmm....a o wibratorach w kształcie szkieletu też jest tam mowa?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-13 21:33

Devon Napisał:
nietopesz Napisał:
Diarmad Napisał:
EJ nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xD zarzucicie jakimiś opisami co tam można znaleźć ? Jedyne co zdarzyło mi się pseuuuudooo gotyckiego na yt przypadkowo zobaczyć to jakaś dziwna laska co gorset zakłada... ale to było jakieś ubogie umysłowo xD


Przykładowi najpopularniejsi
Angela Benedict
Adora Batbrat
Goblin Queen
It's black friday
Ofherbsandaltars
Sebastian Columbine
Social Repose ( silne wpływy emo )
Toxic Tears

Adora chyba najstarsz bo po 40tce ( acz po sposobie bycia niektórzy by ją kwalifikowali na max wczesne 20ścia )
Potem Angela Benedict chyba powinna iść w kolejce wiekowej bo około 40 tu lat. Ofherbsandaltars koło 31. Black Friday 29. Reszta około 22-25 lat.

Tematyka różna i podłużna - od jak to było w gotyku w latach 80tych i 90tych. po jak se umalować facjatę żeby wyglądać jak Razor Candi albo Angela z Night of the Daemons w daemon mode. Spotyka się tez tematy jak i dlaczego jednak postanowiłam leczyć się z depresji, gdzie kupić plastikowe szkielety i gumowe nietoperze do urządzenia przytulnego wystroju wnętrza domu, albo jak odpicować swój karawan, żeby wszyscy przedsiębiorcy pogrzebowi w okolicy zielenieli z zazdrości. Oczywiści nie mogło zabraknąć rozmyślań o tym jak sadzić czarne pomidory i czy rosiczki przyjmą się w glebie w moim ogródku. Czasem ktoś się pochwali jaką fajną customową trumnę do spania sobie zrobił. Najlepsze horrory dla całej rodziny. Czy pończochy w paski mnie pogrubiają? I inne conocne problemy gotyckich chłopców i dziewcząt w wieku pomiędzy 11 a 61.








Hmmmm....a o wibratorach w kształcie szkieletu też jest tam mowa?

Nie natrafiłem, acz Black Friday podjęła się odpowiedzi na pytanie czy fani deathrocka uprawiają seks w pełnym makijażu. By nadać pełny obraz temu pytaniu ona wraz z mężem preferują w makijażu styl podkładu w klimacie porcelany ze smoliście czarnymi zdobieniami.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło