Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wybory 2015. Strona: 1

Wybory 2015 Wysłany: 2015-10-25 21:15

No to jak się czujecie z tym, że idziemy wszyscy na stos? :D


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-10-25 21:56

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Posty: 87
Łęczna/Pojzn

Przynajmniej będzie gorąca atmosfera. ; )



Wysłany: 2015-10-25 22:27

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

PISda !!


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2015-10-26 17:16

składamy z dziewczyną wniosek o azyl w Szwecji...



Wysłany: 2015-10-26 19:00

A ja właśnie napisałem do Fidela Castro, czy nie potrzebuje pracownika technicznego, tam przynajmniej jest ciepło, a w PIS'du wypierdalam stąd

[img:21df73cdc9]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:21df73cdc9]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2015-10-26 19:46

Jeszcze nigdy nie brałem udziału w wyborach i generalnie mam na to wyjebane, dziękuję.



Wysłany: 2015-10-27 23:00

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przydałby się prosty i szybki test dla niezorientowanych w swoich poglądach. Mi i tak wyszedłby raczej liberalny socjo/demo/techno-krata, ale np. agro(rolnicy)/kultura i nauka też jest potrzebna, nawet dyplomacja - kwestia proporcji.

Cóż, nagrałem się sporo w FreeCivilization niedawno :-P

Co do wyborów - trochę szkoda czasu, energii (emocji - z góry wiadomo, że negatywnych) i kasy na wiece, komitety czy kampanie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-10-27 23:23

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Posty: 87
Łęczna/Pojzn

Mhm. A Wy na kogo głosowaliście?



Wysłany: 2015-10-27 23:30 Zmieniony: 2015-10-27 23:43

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja na nikogo - max. possible neutral - w takim systemie.

edit:
Kiedyś bawiłem się trochę w obstawianie meczów piłkarskich, hokejowych itp. i nigdy nie stawiałem tylko na jedną drużynę, proporcje musiały się jakoś rozkładać.

Kupując jedzenie też stawiam na możliwie zrównoważoną dietę


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-10-27 23:43

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Posty: 87
Łęczna/Pojzn

Ja żałuję, że nie ma opcji pod tytułem "żaden z powyższych".



Wysłany: 2015-11-02 03:41

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja planuję znieczulenie dokręgosłupowe przed śmiercią. Jeśli dogadam się z siostrą to najchętniej w Poznaniu, ze względów logistycznych. Kościół Katolicki nie preferuje kremacji, ale jej nie zakazuje. PIS nie ma tu nic do gadania - to osobiste wybory.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-11-07 17:22

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Jeszcze coś dla rozluźnienia atmosfery:
Pluszak - Polityczny Przekręt

A tak bardziej serio, to Cromm gdzieś kiedyś w któryś temat wrzucił mapkę dzięki której można sobie sprecyzować poglądy, jeszcze może brakowało tam skali konserwatyzm/liberalizm np. na osi Z mogłaby być.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


są tacy co uciekną ? Wysłany: 2015-11-09 08:45 Zmieniony: 2015-11-09 08:47


wielka ucieczka :)
Ciekawe ilu z tych co zamierza uciec z kraju bo wygrał PIS, mając pracę w i jakoś poukładane życie rzuci wszystko i ucieknie tylko z tego powodu że wygrał PIS :P
Chciałbym to widzieć...
Człowiek, któremu się nie układa rozumiem... zaryzykuje ale już sam powód, że wygrała taka czy inna partia... niestety nie za wiele zmienia w naszym kraju, chociaż w mojej opinii to już raczej smutne...

"Jakby wybory coś zmieniały dawno byłyby zakazane"


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2015-11-09 22:06

Ten rząd idealnie pokazuje, że PiS nie potrzebuje przeciwnika,a sam siebie uwali perfekcyjnie.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wybory 2015 Wysłany: 2015-11-10 01:15

[quote:6b2ff8b681="jedras666"]No to jak się czujecie z tym, że idziemy wszyscy na stos? :D[/quote:6b2ff8b681]
Histeria złą doradczynią. Trzeba poczekać i " po czynach ich poznać ich".


Do not quote - think for yourself


są tacy co uciekną ? Wysłany: 2015-11-10 15:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:69cb9bdef1="wolfj23"]
wielka ucieczka :)
Ciekawe ilu z tych co zamierza uciec z kraju bo wygrał PIS, mając pracę w i jakoś poukładane życie rzuci wszystko i ucieknie tylko z tego powodu że wygrał PIS :P
Chciałbym to widzieć... [/quote:69cb9bdef1]

No Szwecja i Finlandia może przyjąć w sumie max. 90 imigrantów politycznych, w Polsce trudniej się skoncentrować na liczeniu, za duża konfliktowość jak dla mnie... można spróbować oszacować chęć/konieczność emigracji np. przez zliczanie "like'ów" i "dislike'ów" z wypowiedzi internautów na temat wyborów.

[quote:69cb9bdef1="wolfj23"]
Człowiek, któremu się nie układa rozumiem... zaryzykuje ale już sam powód, że wygrała taka czy inna partia... niestety nie za wiele zmienia w naszym kraju, chociaż w mojej opinii to już raczej smutne...
[/quote:69cb9bdef1]

Niom, do rozwiązywania takich problemów potrzebny jest m.in. rozwój empatii, heh. Poza tym nie wszystko jest do zmiany, no i też trzeba rozróżnić co konkretnie działa źle a co dobrze. Trochę roboty z tym jest, heh.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło