Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Moje video recenzje:). Strona: 2

Wysłany: 2015-03-30 18:10

*rozwieje wszelkie wątpliwości


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-03-30 18:31

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:2c9f68a427="Yngwie"]Oprócz wniosków takich jak zwykle najbardziej interesują mnie kryteria doboru wydawnictw do recenzji.[/quote:2c9f68a427]

[quote:2c9f68a427="jedras666"]Szczerze mówiąc, to nie mam jakiś specjalnych kryteriów jeśli idzie o dobór wydawnictw (...bla bla bla...) I tyle rzekłem, mam nadzieję, że to rozwinie wszelkie wątpliwości :D.[/quote:2c9f68a427]

No właśnie nie rozwiało ich prawie w ogóle No nic, tak tylko pytałem.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-03-30 18:46 Zmieniony: 2015-03-30 18:46

Oj, no nie mam żadnych kryteriów przy wybieraniu tego co recenzuję . Po prostu ma grać metal i tyle. Większej filozofii przy tym nie ma


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-03-30 19:12

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ale jeśli chcesz np. komuś kupić TRAFIONY prezent, to ta filozofia już się pojawia... jeśli wiesz co mam na myśli

Dlatego o to pytam, choć wiem, że to trudny i chętnie omijany temat.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-03-30 19:44

No to wtedy to jest bardziej 'ryzyk-fizyk'. Jeśli zaufasz takiej osobie to masz 50% szans, że prezent się spodoba, ale przy okazji 50%, że nie. Wiesz ciężko mi orzec co kto lubi, bo jednemu, przykładowo, taki Dictated podejdzie, a innemu (mimo iż lubi death metal) nie. Ja tylko mówię o swoich odczuciach, jako fana tej muzyki, ale i fani mają odmienne gusta. Też nie zawsze podoba mi się wszystko, co inni polecają więc sam chyba rozumiesz?


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-03-30 20:48

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Mhm - w skrócie: gusta, humory, nastroje, emocje, uczucia bywają bardzo nieprzewidywalne :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-04-07 22:42

Chciałem zapowiedzieć, że w tym tygodniu pojawi się coś naprawdę specjalnego. Coś dużego, co rozciągnie się na cały kwiecień. Co to takiego? Być może niektórzy spostrzegawczy się domyślą, reszta będzie musiała uzbroić się w cierpliwość . Mam nadzieję, że nie będziecie tym zawiedzeni w każdym razie :)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-04-14 21:42

Ok wiem, że filmik miał być w tamtym tygodniu, ale niestety trochę mi się przedłużyło za co przepraszam. Ale z drugiej strony to nawet lepiej, bo w końcu mamy rocznicę:D. To jest właśnie ta "niespodzianka", którą tak nabudowałem wcześniej

https://www.youtube.com/watch?v=5NaZ61e8VO8&feature=youtu.be

I tak postaram się, żeby w tym miesiącu wyszły wszystkie odcinki. W najgorszym razie przedłużę na maj. Tak więc jak zwykle - lajki, komenty i suby:)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-04-15 08:47

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Tym razem ok. 70%. Nadal jest profesjonalnie, ciekawie, trochę zabawnie. Plusy za szczerość, że to zrzynka pomysłu, a mimo tego dokładasz sporo od siebie itp.

Ale za to duży minus za wplatanie scen bardzo kontrowersyjnych (Katastrofa Smoleńska, starcia z policją i parę innych) i mówienie o tym, jakby to było coś normalnego. U mnie to wywołuje co najmniej spory niesmak :-/ Od strony empatii i etyki wyszło słabo :-/ Można było sobie to darować.

Co do muzyki, to mam "World Coming Down" jeszcze na kasecie, więc jakiś tam mały sentyment jest :-) ale czekam na Dio. Jak się w maju zrobi trochę cieplej, to popływam sobie przy Holy Diver :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-04-15 16:13 Zmieniony: 2015-04-15 16:13

Co do starcia z policją, to był po prostu teledysk Agnostic Front :). A jeśli idzie o Smoleńsk, to nie użyłem go po by wywołać kontrowersje, tylko po to by pokazać, że nie tylko to zapamiętałem z tamtego okresu. Poza tym jeśli zauważyłeś, to tylko napoknąłem o nim. Żadna większa ideologia się przy tym nie kryje, zapewniam


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-04-15 16:53 Zmieniony: 2015-04-15 17:07

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:083bd06459="jedras666"]Co do starcia z policją, to był po prostu teledysk Agnostic Front :).[/quote:083bd06459]
No tak, wiadomo - zawsze można zwalić na innych, heh. Pluszaka mi straszysz :-/
[quote:083bd06459="jedras666"]A jeśli idzie o Smoleńsk, to nie użyłem go po by wywołać kontrowersje, tylko po to by pokazać, że nie tylko to zapamiętałem z tamtego okresu. Poza tym jeśli zauważyłeś, to tylko napoknąłem o nim. Żadna większa ideologia się przy tym nie kryje, zapewniam [/quote:083bd06459]
Pewnie i nie miałeś złych zamiarów, ale suma takich małych, niewinnych prowokacji raczej nie buduje dobrego klimatu :-/

Lepszego ogarnięcia takich niuansów mi właśnie zabrakło, zamiast naśmiewania się z polityków mogłeś przemilczeć temat albo powiedzieć "ale nie to chcielibyśmy zapamiętać" czy coś w tym stylu i zgrabnie przejść do tematu.

Itd. itp. nie za bardzo chcę się czepiać, ot kilka uwag.

edit:
Ja robiłem/robię takie same błędy :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-04-15 17:08

Jak mi nie wierzysz, że to tylko teledysk to tu go masz

https://www.youtube.com/watch?v=sE0u3SH0x0k


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-04-15 17:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Dobra nieważne, głupia gadka z tego tylko wyjdzie.

Ogólnie fajna recka i cześć


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-04-15 23:45

Gamorrin (Bicz)
Gamorrin
Posty: 90
Posen / Drossen

Ave!
Przyglądam się Twoim videoreckom, i powiedzieć muszę, że każda kolejna coraz lepsza.
Z uwag, to skoro poświęcasz całą serię jednemu twórcy, może warto wpleść nieco więcej ciekawostek dotyczących wykonawcy, mało znanych faktów i takich tam, bo zakładam, że wiedzę stosowną posiadasz - merytorycznie wszak dobrze.
Długość materiału w porządku. O, może mi się zdaje, ale czy w tym wydaniu mówisz nieco wolniej?
Plus za porównanie z The Exploited. :D Trafione idealnie. :D
A co do Smoleńska i okolic, jak dla mnie, zupełnie nie rzutuje negatywnie na odbiór całości i nie widzę z tym problemu.
Dobra robota i oby tak dalej.


Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.


Wysłany: 2015-05-03 19:18

Niestety stało się to, co przewidywałem. Muszę przesunąć Miesiąc z Type O Negative na maj :/. Planowałem wszystko dopiąć w kwietniu, ale rzeczywistość zrewidowała te plany. Liczę, że wyrobię się z tym przed Miesiącem z Dio, który również planuję. A w międzyczasie:

https://www.youtube.com/watch?v=kGYkYQhw6mQ

I jak zwykle - komenty, suby, lajki/dislajki itd. :)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-05-03 20:22

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ponieważ do meczu w hokeja Danske - Suomi jeszcze parę minut, to zdążyłem obejrzeć Twoją reckę :-) 78% like'a, technicznie nie ma się do czego przyczepić. Coś tym razem mało poczucia humoru, chyba nic poza "czy pieńdziesiąt" nie wpadło mi w ucho

A płyta rzeczywiście wywołująca sentyment, o tak, dawno nie grałem na kontrabasie...

I jeszcze coś ogólnie. Mam wrażenie, że trochę się marnujesz robiąc tylko recki. Byłbyś dobry jako prezenter stałego programu w jakiejś TV, no ale był już o tym temat na DP i rozwinął się jak... zwykle.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-05-03 21:00

No właśnie uważam, że ja bym się w TV marnował ze wszystkimi narzuconymi badziewiami itd., a tu mam w 100% wolną rękę


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2015-05-03 21:04

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja miałem w radio 100% wolną rękę, ale to jest naprawdę temat na znacznie dłuższą dyskusję.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-05-03 22:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

edit:
Aha, i żeby nie było, że to offtop:
[quote:bab1576548="Yngwie"]Ponieważ do meczu w hokeja Danske - Suomi jeszcze parę minut, to zdążyłem obejrzeć Twoją reckę :-)[/quote:bab1576548]
Screen z meczu:
[img:bab1576548]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2015/05/metal-fin.jpg[/img:bab1576548]


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-05-04 19:04

vonGrab (Bicz)
vonGrab
Posty: 49
Niedaleko Nowego Sącza

Bardzo dobry kanał, szczególnie dobrze zapowiada się seria "Miesiąc z...". Oby tak dalej


Wolność.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło