Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

„KONESER”. Strona: 1

Artykuł: „KONESER”

„KONESER” Wysłany: 2006-12-07 09:47

wiem, że tym co teraz robie rzucam cie na pożarcie tym wygłodniałym, ale mnie sie bardzo podoba i nie dbam o reszte. Jest taki jakiś czrodziejski klimat w tym co piszesz i mnie to urzeka.



Wysłany: 2006-12-07 11:26

Nie uwazam sie za znawczynie poezji ale, ze "urzeka" to w przypadku tego wiersza bardzo dobre słowo. :) Moze ktos, kto sie lepiej zna dostrzeze jakies slabe punkty, mnie tam sie wiersz podoba.

A jesli chodzi o rzucanie na pozarcie Elrayu, to czy sugerujesz ze ludzie na tym portalu uzywaliby tak malo wyrafinownych sposobow jak bezpodstawne pojechanie wiersza Toxicrose w ramach zemsty...?

Elrayu, albo sądzisz wedlug siebie albo doprawdy bardzo nisko oceniasz uzytkownikow...

I w takim razie co twoim zdaniem? Mamy uznac Toxicrose za swieta krowe i nie uzywac wobec jej wierszy krytyki bo Ty z gory zakladasz ze to beda odwetowce? Bez sensu.



Wysłany: 2006-12-07 12:36

no freyu miałem po części takie domysły, że jeśli akurat ja coś napisze o jej wierszu to wy to znegujecie. Może sie pomyliłem, ale nie wiele. Mi jednak sposób napisania tego wiersza odpowiada i dla mnie osobiście ma to coś. Ale ja widzisz też sie na poezji nie znam ni chu...a.
No, a pani alfar też coś tam dla siebie znalazła i to mnie zaskoczyło. Jeżeli chodzi o oceny ja sam w sobie chyba wyrobiłem coś takiego, że albo coś jest na 100 albo na 0. Jak sie nie moge zdecydować to nie oceniam i tyle. A to że jej nie obchodzą nasze oceny to nie wiem ona sama powiedziała, że chciała sprawdzić sie czy może dorównać w punktach zgromadzonym w rodzinie na szczycie. Troche sie jej udało. To musze przyzanć, fascynuje każdego początkującego DarkPlanetowca, te punkty. To jest hierarchia i to pociąga ludzi.

Wiecie może to, że moja jakaś tam twórczość została znegowana i odrzucona sprawia, że wolę stanąć po tej drugiej stronie mimo tego, że nie zawsze ta druga strona ma racje, ale zawsze chyba będę wolą tą gorszą opcję, gorszą w waszych oczach. Może to nie świadczy najlepiej o mnie, ale ja z reguły mam swój pogląd na świat tak samo jak wy o czym obydwie wiecie. Pociąga mnie inność ludzi i odmienność.



Wysłany: 2006-12-07 12:42

Innosc innoscią , odmienność odmiennością ale to jest jednak dyskusja na temat wiersza wiec juz wiecej nie offtopujemy, ok?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło