Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Lykathea Aflame - Elvenefris. Strona: 1

Artykuł: Lykathea Aflame - Elvenefris

Lykathea Aflame - Elvenefris Wysłany: 2006-12-05 08:48

Po pierwszym przesłuchaniu tej płyty siedziałem przez pewien czas w konsternacji z myślą "o qrwa" w głowie, zresztą po następnych też ...
Genialna płyta,egzotyczna melodyka rodem z Nile,bębny z Cryptopsy i nieszablonowe podejscie do deathu niczym u Cynic.Dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak ta kapela z krainy knedlików :) .
Harlequin wielkie dzięki za zwrócenie mojej uwagi na tych kolesi.



LA Wysłany: 2009-08-17 17:04

Plyta jest zajebiscie pokurwiona w pozytywnym znaczeniu oczywiscie :) jedyne co mnie lekko denerwatoruje to brzmienie werbla :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-08-17 18:12

Ja przywykłem i nawet mi to sie zaczęło podobac :)


.


LA Wysłany: 2009-08-17 18:14

Mowisz ?? :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-08-17 20:11

Znakomita płyta, troche czasu już ma a i tak wracam do niej bardzo często i nadal smakuje pysznie. Mam tylko jedno pytanie : czemu do cholery tylko jedna płyte wydali ech....


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-08-18 07:52

bo w taki sposób powstają legendarne wydawnictwa :)


.


LA Wysłany: 2009-08-18 08:02

Bez przesady :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-08-19 06:14

akurat w przypadku Lykathea byłbym skłonny zaryzykowac to stwierdzenie, bo jedyną negatywną opinię na temat tej płyty przeczytałem na rockhard.de, ale że to są Niemcy o ograniczonych móżdżkach to sie nie dziwie.

Przecież takie cacka jak Cynic, Gorement, Sororicide wydały po jednej płycie (no, cynic teraz ma 2), ktore ze wzgledu na to, że sa trudno dostępne, bądź prezentowały bardzo wysoki poziom dorobiły się takiej opinii. Z Lykathea jest moim zdaniem podobnie :)


.


LA Wysłany: 2009-08-19 06:16

Każdy ma prawo do swojego zdania :) A co do Cynic`a to lepiej by było aby Focus pozostał ta jedna moim zdaniem.
Dziekuje za uwage :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-08-19 06:30

spoko :) w sumie tez sie ciesze że "Elvenefris" jest tą "jedyną"


.


Wysłany: 2009-08-29 13:19

[quote:1481b076ee="cellar_door"] ewentualnie w samochodzie gdy po szybkiej jeździe autostradą czekają nas epickie korki :-D[/quote:1481b076ee]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale żes teraz dojebał :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło