Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Rozłam w ekipie Artrosis

Z dniem 27 grudnia ze składu popularnej w Polsce grothic rockowej grupy Artrosis odeszli klawiszowiec - Łukasz "Migdał" Migdalski, basista Remigiusz "Remo" Mielczarek, gitarzysta - Krystian "MacKozer" Kozerawski oraz perkusista Paweł "Świcol" Świca. Muzycy, którzy od kilku lat współpracowali z założycielką i wokalistką Artrosis - Magdą, zwaną przez fanów Medeah, postanowili założyć inny projekt o nazwie Electric Chair. Oświadczenie muzyków znajdziecie w rozszerzeniu artykułu.
Przez ostatnie parę lat mieliśmy przyjemność być muzykami Artrosis i grać dla Was zarówno koncerty jak i nagrywać płyty. Stara prawda „nic nie trwa wiecznie” dotyczy także naszej wspólnej drogi. Jako zespół doszliśmy już jakiś czas temu do rozstaju, w którym nasza czwórka wybrała zdecydowanie inny kierunek niż Magda. Przez pewien okres próbowaliśmy wszyscy razem znaleźć jakąś drogę kompromisu, w tym jednak wypadku ścieżka na przełaj do niczego nie prowadzi, co więcej powoduje niepotrzebne w naszych relacjach napięcia.

Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest rozstanie w przyjaźni i pójście w swoją muzyczną stronę.

Wiemy, że czekacie na nową płytę. Możemy Was zapewnić, że nikt z nas nie złoży broni, a w ostateczności otrzymacie po prostu więcej dobrej muzyki. Magda z pewnością już niebawem rozpocznie pracę z nowymi muzykami nad nową płytą Artrosis. My ze swej strony rozpoczynamy pracę w naszym nowym zespole - Electric Chair

Migdał, Remo, Świcol i MacKozer".

O poczynaniach nowego projektu, byłej męskiej części Artrosis można czytać na: www.electric-chair.pl
Komentarze
Harlequin : I dobrze sie stało, bo jak słuchałem Medeah to dostawałem mdłosc...
Remo : Pierwsze próbki muzyczne już niebawem na stronie: www.electri...
zsamot : I pewnie powstaną popłuczyny Sacriversum/ Aion... Obym się mylił......
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły