Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Fetor / Crepitation - „Onset Of Horrendosity” – premiera 25 stycznia 2019

Deformeathing Production, Fetor, Crepitation, death metal, grindcore, Devourment, Abominable Putridity, Kraanium, Extermination Dismemberment, Analepsy

Deformeathing Production anonsuje swoje pierwsze wydawnictwo zaplanowane na 2019 rok. Będzie to split pomiędzy Fetor i Crepitation. Dwóch tytanów slamming brutal death/grind prezentuje nowe, niepublikowane wcześniej utwory, przygotowane specjalnie na to wydawnictwo.

W kawałku Fetor gościnnie wystąpił Angel Ochoa znany min. z Disgorge (US) czy Cephalotripsy. W jednym z utworów Crepitation głosem wspierającym jest Mac Soteros (Marky Mark Fights a Sharky Shark). Za grafikę odpowiedzialny jest Rudi / Gorgingsuicide Art. Materiał ukaże się w formatach: 7” EP Vinyl, płyta CD, Digital.

Rekomendacja dla fanów: Devourment, Abominable Putridity, Kraanium, Extermination Dismemberment, Analepsy. Już teraz dzięki uprzejmości i wsparciu kanału Slam Worldwide można zapoznać się z dwoma kawałkami z „Onset Of Horrendosity”: Fetor „Killing Her Softly”: Crepitation „Antiques Chodeshow”.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły