Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Co Tam we Warszawce?. Strona: 1

Co Tam we Warszawce? Wysłany: 2010-03-22 22:52

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

Wpadam na święta do Polski .Będe tydzień w Warszawce ...coś się będzie ciekawego działo ?Ktoś coś poleca zgredzikowi wymarzniętemu przydługą zimą w Skandynawii?


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2011-01-24 08:27

Mortiis (Bicz)
Mortiis
Posty: 78
Biała Podlaska/Warszawa

Korzystając z założonego wątku, chciałbym się zapytać o jakieś fajne knajpy w Warszawie, jestem tu od niedawna, może ktoś by mi coś polecił?

Oczywiście docelowo to szeroko pojęty klimat jaki jest prezentowany na tym portalu


Break the black ice.


Wysłany: 2011-01-24 11:54

Zdaje się, że już nie ma


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-01-24 20:48

Mortiis (Bicz)
Mortiis
Posty: 78
Biała Podlaska/Warszawa

No żeby w stolYcy nic nie było? ehhh


Break the black ice.


Wysłany: 2011-01-24 21:37

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

[quote:19749a69cc="Mortiis"]Korzystając z założonego wątku, chciałbym się zapytać o jakieś fajne knajpy w Warszawie, jestem tu od niedawna, może ktoś by mi coś polecił?

Oczywiście docelowo to szeroko pojęty klimat jaki jest prezentowany na tym portalu [/quote:19749a69cc]
Ja jak jestem to zaliczam :
No Mercy - klimat Dark Independent,tanie piwo ,dobra muza ,swojski gotycki klimat
Klub Park - ( tylko "Metalowe Czwartki" ) w czwartki ,do północy piwo za darmoszke :)
Mandala - regałowo barrrdzo
Pub przy Uniwerku na Krakowskim Przedmieściu ,nazwy nigdy nie pamiętam -kiedyś to chyba była NORA - spox lokalik ,dobra muza tanie piwko ,studentki ,itp.
Molly Malones Irish Pub na Starówce - muza na żywo ,dobry klimat,piwo drogie niestety

Miłej zabawy


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2011-01-24 22:28

też polecam klub Park - czwartek
fajny klimat, pełna tolerancja na parkiecie - każdy wywija jak chce, wstęp dla studentów za 5 złych (już nie ma darmowego piwa, za to 20-22 2 w cenie 1), o 22 następuje zawsze magicznie wypełznięcie ludu na parkiet
muzyka to głównie nu dźwięki, ale przynajmniej poskakać się da. w ostatni czw było m.in. Soulfly, Pantera, Linkin Park, Machine Head, Manson, Faith no more, Soundgarden, Alice in Chains, Deftones, Slipknot, Meta, Limp Bizkit, Korn, Sepa, Prodigy [ tudzież Apollo 440 - nie rozróżniam], Tool, Disturbed, podobno ostatnio też sporo krzykaczy puszczają.
koniec zawsze punkt 2 w nocy



Wysłany: 2011-01-25 23:30

Mortiis (Bicz)
Mortiis
Posty: 78
Biała Podlaska/Warszawa

Dzięki wszystkim za informacje :)


Break the black ice.


Wysłany: 2015-03-26 13:43

Ja polecam Jim Bradley Irish Pub w centrum :D
No i oczywiście nieśmiertelne pawilony :D



Wysłany: 2016-07-03 13:43

Ta lista jest jeszcze aktualna? Pytam bo ostatnio zaobserwowałem że tego rodzaju kluby padają, a imprezy ( zwłąszcza gotyckie ) przestają być organizowane.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło