Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Goci- subkultura, czy styl życia?. Strona: 4

Wysłany: 2010-02-17 17:54

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Nikt Wam nie karze ubierać się na czarno i nazywać się Gotami.
Ja ubieram się na czarno bo lubię, specyficznie na czarno dla jasności.
Koło _Zębate - serdeczne wyrazy wspólczucia dla Ciebie.Mieszkasz w Częstochowie, mieście pielgrzymek katolików a na wychowanie ludzi , wśród których żyjesz,to się nie przekłada.To przykre, u mnie na wsi już lepiej jest jedna Gotka- ja i konkurencji nie ma.
A dawniej jak syna odwiedzili takze czarmi osobnicy i wywiesiłam pranie, trzy sznury czarnych ciuchów to się sasiadka pytała, czy jakiś pogrzeb był?


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2010-02-17 18:11

[quote:1a2513ce97="black_gothic"]Nikt Wam nie karze ubierać się na czarno i nazywać się Gotami.
Ja ubieram się na czarno bo lubię, specyficznie na czarno dla jasności.
Koło _Zębate - serdeczne wyrazy wspólczucia dla Ciebie.Mieszkasz w Częstochowie, mieście pielgrzymek katolików a na wychowanie ludzi , wśród których żyjesz,to się nie przekłada.To przykre, u mnie na wsi już lepiej jest jedna Gotka- ja i konkurencji nie ma.
A dawniej jak syna odwiedzili takze czarmi osobnicy i wywiesiłam pranie, trzy sznury czarnych ciuchów to się sasiadka pytała, czy jakiś pogrzeb był?[/quote:1a2513ce97]


Ta wieś to chyba jest głęboko w Rosji....


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-02-17 21:06

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Paskiewicz i z panem Józkiem mógłbyś pogadać o kurczakach. Ja też lubię kurczaki, z rozna ,z chrupiutką skórką.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2010-02-17 21:28

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

[quote:355d7c4e25="Paskievicz"]
Hmmm odczuwam od dłuższego czasu, że taką wredną gnidą na portalu jestem właśnie ja, oczywiście w mniemaniu portalowej większości. Lecz zrozumcie drodzy forumowicze - to wynika właśnie z mojej wewnętrznej wrażliwości !!! Bo jak patrzę na coniektóre foty albo wypowiedzi to ma 'czarna dusza' puszcza (czarnego oczywiście) pawia, a paw rzyga [/quote:355d7c4e25]

czy twa mhroczna dusza rzyga również czarnymi kamieniami?


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-02-17 22:00

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

[quote:ab276cab34="Paskievicz"][quote:ab276cab34="sanctaputana"]
czy twa mhroczna dusza rzyga również czarnymi kamieniami?[/quote:ab276cab34]
ne, tak mają tylko trVe GOCI [/quote:ab276cab34]

kłóciłabym się


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-02-17 23:28

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

Pasek, wątpię że jesteś tutaj największą gnidą...
Skoro już wjechałeś na temat gotyckości zdjęć i puszczania pawia to powiem coś od siebie. Jak widzę, gdy ktoś kto pierdoli dużo o swojej niby gotyckiej i mhrocznej duszy wystawia 5 nieostrym, zaszumionym, syfiastym zdjęciom skundlonych zwierząt robionym komórką bądź innym gównem to ja rzygam dalej niż widzę. To jest jawna hipokryzja, przerost formy nad treścią, żenuaria. Poniżej krytyki. Nie jestem za cenzurą, ale do przesady!!!


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-02-18 10:00

Ja to w ogole bym wipierdolił takie zdjęcia .. rozumiem, że ktoś nie ma sprzętu, ale już wolałbym w ogole nie zamieścić foty niz postawić klocka na publiczny widok :/


.


Wysłany: 2010-02-18 12:25

Jacy goci takie foty

Lepiej byłoby czasami jakby tą meblościanką zasłonić niektóre...ekm...modelki. Taka meblościanka to chociaż ma jakiś urok PRLu i aż się łezka kręci w oku jak stoją na niej jeszcze bułgarskie filiżanki :D


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-02-18 12:45 Zmieniony: 2010-02-18 12:46

O - Pasek wkroczył na swój ulubiony temat oceniania itp zdjęć :D
Zgadzam się i z nim i z Harlekinem - mroczność mrocznością, ale ludzie! Może ciut szacunku dla tej mroczności? (Do tych co to zdjęcia komem robią na tapczanie w kwiatki itp.)

[quote:ee08e54582="Phantom"]Jacy goci takie foty [/quote:ee08e54582]

Strzał w 10.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-02-18 13:34

[quote:414c593f27="Paskievicz"][quote:414c593f27="thistle89"]O - Pasek wkroczył na swój ulubiony temat oceniania itp zdjęć :D[/quote:414c593f27] bo to moje HOBY ;P[/quote:414c593f27]

Załóż wątek - może tym razem sie utrzyma na forum i nie wyląduje w archiwum :P


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-02-18 13:35

Juz gdzies był :))


.


Wysłany: 2010-02-18 14:56

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

Pasek, gdybym miała tylko czas i ochotę to spokojnie zrobiłabym Ci konkurencję w kategorii największa gnida DP, jakby się posypały jedynki to niejedna pseudo-gotyk-dama osrałaby się na miętowo.

Tak jak mówiłam, nie jestem za cenzurą, bo liczę na to, że ktoś znajdzie granice przyzwoitości w sobie, ale jeśli się tak nie dzieje uważam, że powinna być osoba, która będzie to kontrolować.

Nie mam nic przeciwko zdjęciom milusińskich, ale nie wiem co one mają wspólnego z mrokiem, zastrzegam, że nie mówię o wszystkich zwierzętach. Jeśli ktoś chce pokazać swoje pożal się boże zwierzaczki szerszej publiczności, niech chociaż zrobi to lepszą cyfrą i w jakimś bardziej gustownym otoczeniu niż zapyziała kanapa, pościel i meblościanka. Takie foty ewentualnie nadają się na absurdy naszej-klasy, ja takiego szajsu nie trzymałabym nawet na kompie. Sorry, ale od wczoraj jestem zniesmaczona :| Z bólem stwierdzam, że faktycznie lepienie garnków z gówna jest już bardziej estetyczne.


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-02-18 15:07

[quote:41e9e6e776="sanctaputana"]Pasek, gdybym miała tylko czas i ochotę to spokojnie zrobiłabym Ci konkurencję w kategorii największa gnida DP, jakby się posypały jedynki to niejedna pseudo-gotyk-dama osrałaby się na miętowo.

Tak jak mówiłam, nie jestem za cenzurą, bo liczę na to, że ktoś znajdzie granice przyzwoitości w sobie, ale jeśli się tak nie dzieje uważam, że powinna być osoba, która będzie to kontrolować.

Nie mam nic przeciwko zdjęciom milusińskich, ale nie wiem co one mają wspólnego z mrokiem, zastrzegam, że nie mówię o wszystkich zwierzętach. Jeśli ktoś chce pokazać swoje pożal się boże zwierzaczki szerszej publiczności, niech chociaż zrobi to lepszą cyfrą i w jakimś bardziej gustownym otoczeniu niż zapyziała kanapa, pościel i meblościanka. Takie foty ewentualnie nadają się na absurdy naszej-klasy, ja takiego szajsu nie trzymałabym nawet na kompie. Sorry, ale od wczoraj jestem zniesmaczona :| Z bólem stwierdzam, że faktycznie lepienie garnków z gówna jest już bardziej estetyczne.

[/quote:41e9e6e776]

Przemawia przez Ciebie agresja, złość, wsciekłość :)) a ja Ci powiem, że czasem mam niezły ubaw w pracy, jak w wolnych chwili wyskoczy jakieś bekowe foto z mebloscinką, żelaskiem, trumną, wampirem czy innym dziadostwem :)) nie ma to jak tania rozrywka :>


.


Wysłany: 2010-02-18 15:14

[quote:c0734f8255="Paskievicz"]i czasu to zainteresuj się galeryjkami. Może dzięki temu ludziska zauważą, że gałę można dostać nie tylko ode mnie hehe.[/quote:c0734f8255]

Mówisz i jedynce czy o lodziku ?


.


Wysłany: 2010-02-18 15:15 Zmieniony: 2010-02-18 15:24

"[color=green:43268bf813]To co było zmoderowane przez Łyska[/color:43268bf813]" o ja jebię! :)


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-02-18 18:26

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

A miało być o kulturze !!
Jak pierwszy raz pojechałam na CP i chciałam zamknąć namiot na polu przy basenie na kłódkę, to mi zwrócono uwagę , że tu nie kradną.
W recepcji mozna było odebrać zagubione komórki, karty kredytowe, klucze i inne pierdoły.
Bardzo mi się to podobało , może by tak powywlekać , to co Was pozytywnie zaskakuje w Gotach.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2010-02-18 18:39 Zmieniony: 2010-02-18 18:43

Pozytywnie u gotów zaskakuje mnie rzadkie popadanie w agresję po spożyciu alkoholu. To miłe. :)


Co cię nie zabije, to cię wkurwi


Wysłany: 2010-02-18 18:57

:) Pasek przestań,bo się ze śmiechu jeszcze w pory zleję :> buhahahaha ;P

a prawdziwego Gotha jeszcze nie spotkałem :) ale jak spotkam to podzielę się wrażeniami ^_^

[img:2228ac7096]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2228ac7096]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-02-18 19:08

[quote:35e7c514ba="black_gothic"]Bardzo mi się to podobało , może by tak powywlekać , to co Was pozytywnie zaskakuje w Gotach.[/quote:35e7c514ba]

A może tak co negatywnie i nie zaskakuje a wyprowadza z równowagi...?



"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-02-18 19:10 Zmieniony: 2010-02-18 19:46

[quote:a6ec885600="Hardkill"] a prawdziwego Gotha jeszcze nie spotkałem ale jak spotkam to podzielę się wrażeniami ^_^[/quote:a6ec885600]


Przecież "prawdziwi goci" nie istnieją; żeby istnieli musiałby istnieć ktoś, kto chciałby lansować się bezinteresownie. Lans jednak wynika z próżności i wyczucia jakiejś estetyki, zatem ex definitione musi być intencjonalnie ukierunkowany na odbiorcę, który potwierdzi sens lansowania się.

[dowcip]

Prawdziwi goci, to chyba jedynie to plemię germańskie, które zrazu zamieszkiwało południową część Półwyspu Skandynawskiego - jego członkowie byli gotami bezinteresownie. :P

[/dowcip]


Co cię nie zabije, to cię wkurwi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło