Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Closterkeller. Strona: last

Artykuł: Closterkeller

Closterkeller Wysłany: 2008-05-08 07:46

evanescence (Bicz)
evanescence
Posty: 49
Tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Witam serdecznie. Wedlog mnie zezpol jest bardzo dobry, a wy moi drodzy?
Co o nim sadzicie :?:


Samotność jest czymś pięknym


Wysłany: 2008-05-08 08:00

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Dopóki nie usłyszę wokalu, to może być. 8O


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-05-08 08:11

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

ja nie jestem jakos bardzo zachwycona tworczoscia tego bandu,ale jak gdzies leci przypadkiem to nawet lubi eposluchac.Podoba mi sie kawalek "lunar" i chyba jeszcze jakis ale tytlu wylecial mi z glowy bo raczej rzadko slucham


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2008-05-08 14:25

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Closterkeller to moj ulubiony zespol.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2008-05-08 17:32

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

Ja lubie ten zespol bardzo ale niektore kawalki im nie wyszly


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


Wysłany: 2008-05-08 21:02

hely (Bicz)
hely
Posty: 48
kamień pomorski

średnio. kiedyś kiedyś bardziej mi się podobał. na dzisiejszy dzień prawie nie sięgam. do fanów niestety nie należę


czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy ci tylko się zdawało czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy to było moje ciało?


Wysłany: 2008-05-09 07:20

Mi na początku Closterkeller niezbyt wpadł w ucho, ale z czasem wokal Anji zaczął mi się podobać i tak zostało do dziś :) Mam ogromny szacunek dla tego zespołu i uważam, że zrobili sporo dobrych kawałków.


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2008-05-09 09:49

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ja osobiście bardzo lubię Closterkellera, no mają gorsze i lepsze płyty, ale Graphite jest dla mnie urzekająca


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-05-09 12:37

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

a dla mnie violet i blue, czyli wcześniejsze dokonania ale gdybym miała wyznaczyć najbardziej urzekającą płytę to koncert w trójce. 11/10, a co


Carpe jugulum


Wysłany: 2008-05-09 12:38

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

[quote:a49a30ffc7="LadySavage"]Ja lubie ten zespol bardzo ale niektore kawalki im nie wyszly [/quote:a49a30ffc7]

Nie wszystko w zyciu wychodzi.
:arrow: nenar Graphite jest naprawde swietne.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2008-05-09 14:50

Muzycznie Graphite jest całkiem całkiem, ale teksty po prostu potrafią człowieka zabić.

Cytowana wielokrotnie metafora: "czarne jak róży westchnienie" no co to ma być xD


:)


Wysłany: 2008-05-09 17:08

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

[quote:12f6ffc685="Amneris"]Cytowana wielokrotnie metafora: "czarne jak róży westchnienie" no co to ma być xD[/quote:12f6ffc685]
Albo to:

'Nie mów nikomu syrenko, gdzie Twój przyjaciel nocą śpi
Wszystko inaczej syrenko mała odkąd przy Tobie ja
A przy mnie Ty

Z moich skrzydeł kolor kwiatów rodzi się
I czerwień ust
Na dziecięcych buziach słodki uśmiech rzeźbię'
Wie ktoś o co tu biega? :wink:


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-05-10 08:43

Closterkeller jeste jednym z moich ulubionych zespołów. ..
zakochałam się w płycie scarlet, która pierwszy raz usłyszłam kilka lat temu. I do tej pory namiętnie słucham closterkellera . . czekam na ich kolejne koncerty. . boo na scenie dają rade


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2008-05-10 09:57

Dakota (Bicz)
Dakota
Posty: 45
Elbląg / Zabrze

Kwestia gustu :) Jak dla mnie Anja swietnie potrafi bawic sie swoim glosem-i za to ja podziwiam!



Wysłany: 2008-05-10 10:00

Closterkeller to zespół, do którego miło się wraca. Mają kilka dobrych płyt no i przesympatyczne koncerty.


Nie wywołuj żuka z soku.


Wysłany: 2008-05-10 13:47

[quote:23a7c90ab1="Vammp"]Closterkeller to moj ulubiony zespol.[/quote:23a7c90ab1]

mój też xD


Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.


Wysłany: 2008-05-13 07:30

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

[quote:9387eb3eb8="SolAngelica"][quote:9387eb3eb8="Vammp"]Closterkeller to moj ulubiony zespol.[/quote:9387eb3eb8]

mój też xD[/quote:9387eb3eb8]


Fajnie i jak widac nie tylko my go lubimy.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2008-05-22 12:57

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

I podkreślić należy sensowne teksty Crosterkeller. Niektóre bowiem liryki (przykładowo)Artrosis ...no cóż, sporo im do ideału brakuje.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2008-05-22 13:09

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

Ja także lubie cRosterkeller jednak mysle że Artrosis jest nieco poziom wyżej niektóre kawałki są trudniejsze w odbiorze.
Ani pani Anja ani Medeah nie są wokalnymi ideałami.Jednak uszy me cieszą sie że istnieją te zespoły


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-05-23 09:09

Jak dla mnie Closter i Artrosis to jednak dwie różne bajki i raczej ich ze sobą nie porównuję, bo grają w odmienny sposób, mają różne brzmienia.

Natomiast co do tekstów... Niestety do ideału brakuje i jednemu i drugiemu Niemniej obu słucha się przyjemnie a chyba o to chodzi :D
Swoją drogą dość niedawno miałam przyjemność usłyszeć Artrosis na żywo, było to mój pierwszy ich koncert live, i Medeah naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła :)


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło