I AM X

Help
Forum : Encyklopedia
Poprzednia Następna
Dyskusja na temat artykułu: I AM X
kalasznikowa
Bicz
kalasznikowa
Posty: 113
Kraków

2008-04-03 18:21:42 I AM X
Co sądzicie o IAMX? Wczoraj oglądałam Dzieci nocy i pod koniec puścili pewną piękną piosenkę.. Nie znałam do tej pory IAMX, ale porównując wokal do kawałka koncertu emitowanego wczesniej doszłam do wniosku, ze utwór nalezy wlasnie do tej grupy. Pozniej dowiedziałam się ze nazywa się President. I na youtube puszczałam to 5 razy pod rząd. Jestem oczarowana.

Paskievicz
Anciliae
Paskievicz
Posty: 3332
Aureus Mons

2008-04-03 19:02:11 Re: I AM X
kalasznikowa Napisał:
Jestem oczarowana.

to wspaniale 8)
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

hely
Anciliae
hely
Posty: 48
kamień pomorsk...

2008-04-03 19:48:27
iamx jest cudne!! ja nie wiem co mam powiedzieć, żeby wyrazić dokładnie to co czuję. wydali wspaniałe dwie płytki (najpierw kiss + swollow, następnie the alternative): czarujące, seksowne, magiczne!! chris głosem i osobowością przyciąga jak mało kto. wcześniej związany był z grupą sneaker pimps (wydali 4 albumy z czego z jedna -sp4 nie miałam okazji się spotkać <-- może dlatego, że płyta nie znalazła wydawcy. natomiast na pierwszej becoming x śpiewa nie chris corner a kelli dayton). przewspaniałe produkcje. trip-hopowe dźwięki, które wciągają słuchacza i skłaniają do ponownego przesłuchania.
dla koneserów chris'owego wokalu jest jeszcze coś takiego jak ścieżka dźwiękowa do filmu skyfighters, której ów pan jest twórcą i wykonawcą. czyste czary mary!!
czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy ci tylko się zdawało czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy to było moje ciało?

Maggus
Primogen
Maggus
Posty: 118
Częstochowa

2008-04-04 12:13:34
A mi się nie podoba :P

Widziałem ich na cp na żywo. Ani głos wokalisty, teksty czy muzyka nie zrobiły na mnie wrażenia. Po tym zespół byłby obojętny dla mnie, ale pan wokalista imagem i miotaniem się po scenie, wyjątkowo mnie odrzucił, dzięki niemu zespół mi się nie podoba :)
Okręt mój płynie dalej Gdzieś tam... Serce choć popękane, chce bić.

KrolowaSalamandra
Primogen
KrolowaSalamandra
Posty: 110
Sucha Beskidzka/...

2008-04-04 13:25:01
ja to katowałam przez wakacje, ale kilka tygodni temu znalazłam ich płytę i z ciekawości włączyłam. Jak zwykle fajne, choć na dłuższą metę trochę chwilami podobne do bardziej gotyckich piosenek Placebo. Zresztą świetny jest sam image Cornera. Ich koncerty zawsze są dobre. Dzień po zeszłorocznym CP byli w Trójce, koncert świetny- słuchałam. W dodatku prowokujące zachowanie się na scenie Chrisa i tej jego partnerki życiowej tez elektryzuje publikę. Godne polecenia.
"I will be president..." - kurde, jak ja tego dawno nie słuchałam:P
"To see a World in a Grain of Sand And A Heaven in a Wild Flower, Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an Hour." , my master

Dakota
Bicz
Dakota
Posty: 45
Elbląg / Zabrze

2008-04-04 15:25:09
Ja znam tego Pana mniej wiecej od roku. Urzeka mnie calym soba. Genialny wokal i styl. :D

hely
Anciliae
hely
Posty: 48
kamień pomorsk...

2008-04-05 11:22:01
zgadzam się, chris poza niewątpliwym urokiem osobistym, wspaniałym głosem i charyzmą działa jak (brzydkie określenie) lep na muchy. czuję się usidlona
czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy ci tylko się zdawało czy to ja, czy to ja, czy to ja? czy to było moje ciało?

Erzulia
Bicz
Erzulia
Posty: 18
Kraków

2008-04-05 16:07:01
Nie lubię.
Ale 'President' jest urzekający.

Dyskusja na temat artykułu: I AM X
Poprzednia Następna
Forum : Encyklopedia