Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Darkthrone - Arctic Thunder. Strona: last

Artykuł: Darkthrone - Arctic Thunder

Darkthrone - Arctic Thunder Wysłany: 2016-09-19 21:01

Nie mogę uwierzyć, że też im się jeszcze chce plumkać, to co mieli nagrać dawno nagrali.Ostatnie płyty dowodzą w jakiej kondycji jest trupa wesołych Norwegów. Zło ulotniło się z tej kapeli już dawno i niestety raczej nieodwracalnie.

Spoko kolesie, lubię i szanuję bo to zacne osobowośći w świecie muzyki metalowej niemniej jednak powinni dać sobie siana.



Wysłany: 2016-09-24 21:19

O ile Underground Resistance podobało mi się ze względu na przegląd archaicznej metalowej karty dań w wykonaniu obu panów, tak nie wiem czy skuszę się na przesłuchanie AT. Kawałek promujący Tundra Leech brzmi jak utwór stworzony przez grupę ludzi znużoną tym co robią, a drugi który udało mi się złapać i przesłuchać - Burial Bliss - to klimaty Transiivanian Hunger w wersji light: nic, czego byśmy już nie znali.

Bardziej niż nowe muzyczne dokonania norweskich weteranów, rozwaliło mnie to: http://metalurgiafm.pl/2016/09/08/fenriz-darkthrone-zostal-wybrany-do-rady-miasta-z-haslem-wyborczym-nie-glosujcie-na-mnie/


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Wysłany: 2016-11-23 23:13

leprosy Napisał:
Nie mogę uwierzyć, że też im się jeszcze chce plumkać, to co mieli nagrać dawno nagrali.Ostatnie płyty dowodzą w jakiej kondycji jest trupa wesołych Norwegów. Zło ulotniło się z tej kapeli już dawno i niestety raczej nieodwracalnie.

Spoko kolesie, lubię i szanuję bo to zacne osobowośći w świecie muzyki metalowej niemniej jednak powinni dać sobie siana.


???.Licytacja kolekcji? :)



Wysłany: 2016-11-25 07:36

Zostawiłem cztery płyty które są dla mnie najważniejsze.



Wysłany: 2016-11-29 06:48

...ta sie lapie do czworeczki? https://www.youtube.com/watch?v=rOJwm3q5wSw



Wysłany: 2016-11-29 07:40

Nie rozumiem co ma Soulburn do Darkthrone?
Oczywiście zacna kapela choć Earthless Pagan Spirit nie było mi dane zapoznać.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło