Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Amon Amarth na dwóch koncertach w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Amon Amarth na dwóch koncertach w Polsce

Amon Amarth na dwóch koncertach w Polsce Wysłany: 2014-01-12 10:43

Super :) Wybieram się, nie dość, że w Poznaniu, to jeszcze blisko mojej chaty:) niech ktoś da znać, jeśli mogę prosić, kiedy będą dostępne bilety, pozdrawiam


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2014-01-12 11:30

No ja się wzruszyłam jak się dowiedziałam, że będą w Poznaniu :) Takie wiadomości na początku roku to ja lubię :P


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2014-01-12 16:05

Miło, bardzo miło


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2014-01-12 16:51

wiadomo co zagra przed wielkoludami wstępnie obecny i by piwa w butli nie zabrakło


Kropla drąży skałę


Amon Amarth Wysłany: 2014-01-12 23:21

Widziałem ich w Krakowie ostatnio. Zajebisty koncert był co tu dużo mówić, choć ostatni album pozostawia pewien niedosyt. Ci, którzy pójdą na pewno nie będą żałować.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2014-01-12 23:45

Jak zespół ma charyzmę, to nawet średnia płyta zagrana na żywo daje radę.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2014-01-15 17:02

Wybieram się, jedzie ktoś z Gniezna?


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2014-01-15 19:15

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, raczej nie przez Gniezno, ale na 52,3% będę na miejscu.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-03-14 02:48

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Możecie jeszcze raz dać znać kto się wybiera do Poznania? U mnie ze względów głównie logistycznych szansa nadal ok. 50%. Gdyby koncert był parę dni wcześniej i bilet był trochę tańszy (90 PLN jak na pojedynczy gig w podobno średniej jakości klubie to trochę dużo), to byłbym prawie na pewno, ale muszę to jakoś połączyć z większą wyprawą.

Tak czy inaczej na wszelki wypadek jeszcze nie ścinam włosów i od dwóch tygodni się nie golę :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-03-14 19:12

obecny


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2014-03-15 06:22

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

A spoza Poznania też ktoś może?

Pytam, bo mam jeszcze jedną myśl. Odbywają się jeszcze legendarne SMOGi? Być może najazd Wikingów na Poznań byłby jakąś okazją. Powiem wprost, że jest mi głupio prawie nikogo z DP nie znać twarzą w twarz po kilku latach wymiany poglądów muzycznych i nie tylko (pieprzony Internet!). A że żyję już dłużej niż przeciętny średniowieczny Wiking, to o kolejne okazje byłoby jeszcze trudniej, później jest już tylko Valhalla, men det är hårt för att säga, om alla vill komma

Mam przeczucie, że małe szanse, ale żałowałbym gdybym nie zapytał.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-04-10 09:03

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, na koncert jednak nie idę, nie wyrobię się i z kasą i z czasem. Do 14:00 pewnie będę jeszcze w Gnieźnie, a potem chciałbym się spotkać z ważniejszymi dla mnie osobami, niż tylko forumowe 'cześć-cześć'. Więc gdybym był w pobliżu Eskulapa i spotkał kilkoro z Was - Roba1708, Devon czy Mementę, to piwo raczej odpada, Mementa chyba niepełnoletnia, a mnie nie stać na mandaty, żeby pić na ulicy

Zsamot - jeśli będziesz jechał do Poznania tak wcześnie jak ja, to możemy się ustawić

Jancio - zdaje się na koncert nie idziesz, ale jeśli nie pojedziesz nigdzie na weekend, a będziesz gdzieś niedaleko 'Startu', to grabę fajnie byłoby uścisnąć

SMOGa raczej nie będzie, trochę szkoda, ale i tak będę miał co robić, heh :-)

Tak czy inaczej udanego koncertu :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-04-10 22:59 Zmieniony: 2014-04-10 23:00

będę trochę wcześniej , nie ma problemu można pogadać , miłego pobytu w Poznaniu


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2014-04-11 10:28

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

no Poznań to moje ulubione miasto a rzadko bywam, jeszcze dam znaka, pozdro


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-04-12 22:34

Yngwie, niestety Amon odpadł na rzecz wyjazdu moto na spotkanie z kolesiami forum Caponordów w tenże sam weekend.
Także bawił się będę na wschodzie Polski
Ale zycze miłego koncertowania :)


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2014-04-12 23:33 Zmieniony: 2014-04-12 23:35

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja na rzecz tripu po Wielkopolsce i Dolnym Śląsku musiałem jeszcze zrezygnować z zaproszenia jehowych na jakieś ich zebranie w sprawie prawd zawartych w Biblii, w tenże sam weekend, cóż za strata

Spoko, z kim się spotkam to się spotkam, też miłego wyjazdu życzę :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-04-12 23:52

Już mam bilet kupiony, gdyby ktoś chciał gdzieś ustawić się na jakieś przed- lub pokoncertowe piwo, proszę dawać znać na pirv do mnie, pozdro


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2014-04-13 00:18

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Po co na priv? Ehhh, ta polska zaściankowość Na 80% będę na gdzieś od 16:00 pod Eskulapem, niski facet w okularach z plecakiem turystycznym do 18:00 mam czas, gig chyba od 19:00 to akurat. Piwo nie, ale jakiś sok może być.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-04-13 03:29

Dobra, blisko Eskulapa jest Piotr i Paweł, zatem soczek czy też insze rzeczy do picia będzie można zakupić. Postaram się być koło tej 16:00 koło Eskulapu, bo z chaty mam bardzo blisko tam (jakieś 40-50 minut spacerem lub 8-10 minut tramwajem).


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2014-04-13 18:35

No, to ja też postaram się dotrzeć około 16.


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło